Списък с дължимите месечни такси за ДГ

  • 1 921
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 517
Никога не сме имали списъци.Чак на касата разбираме колко дължим.
и при нас така, вече 5-та година съм в тази детска... напоследък изнасят само списък на длъжниците  Peace

# 16
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
При нас вадят списък само на децата, за които плащанията са закъснели след съответната дата  Peace
И при нас е така! За дължимите ежемесечни суми - на касата в градината. Всеки месец сумата е една и съща , ако детето е посещавало всички учебни дни.

# 17
  • Мнения: 8 229
В яслата имахме изнесени списъци, в градината - не. Разбирам на касата колко ще платя точно, но сумата мога да си я сметна приблизително, все пак знам колко дена е посещавало детето градината. Колко са децата в групата се вижда на касата като отмятат по списъка.

# 18
  • Мнения: 808
Ston, и аз така - знам колко е таксата за пълен месец и според това дали е отсъствал си приготвям сумата +- 2, 3 лева. Отделно плащаме и танцова, но тя е на посещение. За три години само веднъж видях списъци и то беше вече след като е минал крайния срок за плащане.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 826
В ДГ на сина ми има списъци, а в ДГ на дъщеря ми няма и когато питах, защо не ги изнасят, както и в другите градини, ми беше отговорено, че никога не са изнасяли. Дължимата сума, горе долу я смятам предварително и когато ходя да я плащам приготвям повече пари, за да няма изненади Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт