Международен картичко-обмен

  • 24 428
  • 691
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Аз още се колебая, защото тази година ще пътуваме за празниците към България, но много ми се иска да участваме пак, защото беше страхотно преживяване Heart Eyes А и децата сега разбират повече и вероятно ще се радват и повече.
Сребърна паричка, моя син е на 5 и половина, така че ако участвам, ще се радвам да ви пишем Hug
Солей, моя адрес е същия от миналата година, мисля, че го пазиш, ако не - ще го пратя пак. Hug

# 16
  • Мнения: 1 175
О, дори не съм знаела че има такава тема! Супер идея, присъединявам се и аз  Grinning

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Дидитка, мисля на твоя адрес няма име Hug Оправи си го.

# 18
  • Мнения: 1 175
Дидитка, мисля на твоя адрес няма име Hug Оправи си го.
Чак сега влизам, но сега има име...?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 359

Сребърна паричка, моя син е на 5 и половина, така че ако участвам, ще се радвам да ви пишем Hug


Ще пиша на лични довечера  Hug

# 20
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Дидитка, мисля на твоя адрес няма име Hug Оправи си го.
Чак сега влизам, но сега има име...?

Сега всичко е ок Hug

Сребърна паричка, ще чакам Hug

# 21
  • Мнения: 1 062
Моята девойка е на 4 и половина, и съм абсолютно убедена че ще се зарадва много. Миналата година само повтаряше, че картичките са само за нея Mr. Green Дори ги носихме в детската градина да покаже колко много картички е получила Joy

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
извинявам се, че съм офф, но не се сдържах...сега като видях темата се присетих за първите картички, от там пък минах в ЛС и си дадох сметка, че това се е случило през 2005 г Shocked спомних си как си разменяхме адресите ентусиазирано, какви емоции изпитвахме покрай картичките всички. срещнах никове, които отдавна не съм засичала във форума... къде изчезнаха? ири, палатина, звездичка, бомбото...

аз не знам дали ще участвам, защото ще пътувам, но на вас пожелавам много приятни емоции покрай тази акция Laughing!

# 23
  • Vienna
  • Мнения: 519
И аз от известно време я тьрся тази тема. Аз и София сме отново на линия. Миналата година писахме на вси4ки по списька и много карти4ки полу4ихме. Беше страхотно.

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз участвах в първия картичко обмен  Laughing през 2005
тази година имам време за писане на картички,а  и детето ще помага тъй, че се записвам  Sunglasses

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и аз не съм пропускала година Hug....записвам се и сега  Peace

# 26
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И ние за Коледа ще пътуваме до България, но дотогава смятам всичко да съм изпратила.
О, и аз си спомних за първата година, даже си пазя и првия адрес на лични. Коко отдавна беше това, Ели нямаше годинка даже Cry

# 27
  • Vienna
  • Мнения: 519
Ние ве4е запо4нахме с правенето на карти4ките. Да видим колко ще трябва да и3пратим ...  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 988
И аз започнах с надписването постепенно. Simple Smile Тази година ще са по-малко, като гледам адресите.

# 29
  • Vienna
  • Мнения: 519
Аааа, има време още.
Аз сьм дала като полу4ател името на София и тя е много горда, 4е вси4ките карти4ки за нея се полу4ават.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт