Международен картичко-обмен

  • 24 440
  • 691
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 729
Момичета, моля, ако пишете името на детето, вместо вашето, добавяйте по една бележка, че е така, за да не бъркаме все пак Hug

# 31
  • Мнения: 1 175
Имам въпрос... понеже досега не съм участвала. Към кого да е обръщението в картичката? На името което сте дали (т.е. на жената), или семейство Х? Не искам да приемам че фамилното име на цялото семейство е същото като на жените, дали адресите, понякога са различни... Не искам да стане конфузно  Mr. Green Пък някои може и да не са семейни. А без обръщение е малко безлично. Не знам как да процедирам.

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 334
понеже първата година си разменяхме картички с изгледи от местата където живеем да попитам сега какви да са картичките-коледни ли?

# 33
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
понеже първата година си разменяхме картички с изгледи от местата където живеем да попитам сега какви да са картичките-коледни ли?

А, след градовете бяха коледните картички. Сега само коледни изпращаме.

# 34
  • Мнения: 1 062
С малката започнахме днес да надписваме. За това искам предварително да се извиня, че някои от картичките са написани с маааалко не особено красив почерк ( писахме заедно) и пожеланията са доста кратки.
До тук сме се обръщали към детето и неговото семейство:)

# 35
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ето ме и меееен(:. Моля да ми изпратите адреса за да вляза . Не мога аз да пропусна една година без тази ве4е за мен "традиция"(:.

# 36
  • Мнения: 238
Здравейте! Ние тази година имаме първокласничка, така че смятам да обогатя традицията с пожелания от нейно име, а ако ми асистира - може би и картички, направени от нея. Сега остава да завали и един хубав сняг...

# 37
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Благодаря на вси4ки, които ми пратиха адреса на страницата.
ЗАбравила сьм да напиШа дьржавата и я прибавих като коментар, ако някой знае как да я сложи кьм адреса ми ще сьм му благодарна да я прибави.

# 38
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Такааа, написах наново адреса с дьржавата и сега не зная от кьде да изтрия старата публикация Embarassed ooooh!.

# 39
  • Мнения: 3 638
А може ли да се включим от България  Blush Ние в момента сме тук, а си мисля, че девойкте много ще се зарадват да надписват ( разбирай рисуват) и получават картички  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 988
Фата, може, разбира се! Simple Smile Пращам ти инфо на лична.  Hug

# 41
  • Мнения: 1 959
Леле само как ви завиждам благородно,но нищо догодина съм пак на линия Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 1 217
Записвам се и тази година Hug Nature Snowman Ако може и на мен да пратите информация на лични  bouquet

# 43
  • Мнения: 60
Здравейте, и аз се записвам за втора година.

# 44
  • Andalucia
  • Мнения: 53
И аз ще се включа с удоволствие Grinning. Мислех си, че тази година няма да се организира пращане на картички и вече планирах да наредя миналогодишните Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт