Предупреждение! БГ сайт за китайски дрехи - измамници!

  • 18 661
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.Съжалявам ако не пиша в правилната тема.Не намерих никъде другаде някой които може да ми помогне.Скоро ще се омъжвам и реших да закупя рокля от един Бг сайт за рокли. Мода.лол.бг се казва не искам да го пиша на латиница.Не намирам коментари за този сайт никакви и се притеснявам ужасно много да не би да са измамници.Моля всеки който може да ми каже нещо ще съм много благодарна.

# 16
  • София
  • Мнения: 985
Сайтът "роклите.ком"  и съответната страница във ФБ, предлагат долнокачествени китайски дрехи за по 40 - 50 лв парчето, при положение, че в оригиналните китайски сайтове същите дрехи струват по 5 - 6 $! В същото време енергично и светкавично изтриват всяко подобно мнение от стената си! Дано няма много прецакани жени, които да са си купували оттам...
 

От този сайт доставката е на килограм.Ще ви дам пример понеже съм поръчвал от там.Дреха 450гр. доствена с :
1.CHINA POST BY SEA е около 3,50$  (доставка от 50 до 80 работни дни)
2.CHINA POST     около 6$ (доставка с кораб от 20 до 50 дни)
3.DHL  около 20$  (доставка 4 до 8 дни) 

По бързите доставки стигат до 100$ за 2-3 дена.Незнам колко е митото ,но е нормално една дреха която там е 6$ с доставка и мито тук да е около 30лв.- 40лв. Се пак и те трябва да имат някаква печалба.Пък на който му е скъпо може да си поръча директно от сайта.Да изчака два три месеца за доставка и така  да спести някой лев ....

Всеки, който поне веднъж е поръчвал от китайски сайт ще те опровергае на момента.
Доставката е безплатна до България. Пратките пътуват със самолет и пристигат за около 20-25 дни.
Мито и ДДС не се плаща, идват директно в пощата. И това е така защото китайците ги пращат като гифт със занижена стойност. Опитват се с трици маймуни да ловят.

# 17
  • Мнения: 277
На мен ми направи впечатление магазин Секси костюми, който упорито ми рекламират във фб - китайски бански от и-бей за 15лв с доставка там са 35.

# 18
  • Мнения: 1
Скъпи момичета не пазарувайте от Moda.lol.bg Лъжат да качеството на дрехи и не ти връщат парите.Пазете се !!!!

# 19
  • Мнения: 1
Включвам се и аз по темата. Вече се притеснявам да правя поръчки от така наречените интернет магазини. Не само "Роклите", но и широко рекламираният "Кокетна" предлагат нискокачествена китайска продукция. Евтини материи, лошо ушити и размери като за петокласнички, но подмамват със снимки на атрактивни манекенки. Същите рокли, които този сайт предлага по 40, 60, 70 лв....съм ги намирала на Илиянци от китайците по 15 лв. Все същата хубост са, но поне не залъгват хората с купешки имена и нереалистична реклама.

# 20
  • Мнения: 1 289
И освен този сайт има един Шопинг терапия. Купих си едно палто там преди година - материята беше като на казармено одеало. Изхвърлих го.

# 21
  • Мнения: 8
Да кажа и аз за роклите.сом, че явно и аз съм една от излъганите. Преди доста време(преди да разбера за прекрасните и евтини китайските сайтове) си поръчах една рокля. На снимката беше цвят мента, много хубава, точно такава търсех. Когато я получих, цветът беше малко по-тъмно зелен. Помислих си, че аз съм объркала нещо и не съм видяла като хората, но влязох пак в сайта им да видя роклята и какво да видят очите ми: старателно с фотошоп бяха променили цвета и то на всяка снимка беше различен нюанс на зеленото Grinning Веднага им писах и ми казаха, че се извиняват за това и че ми правят отстъпка 20лв. при следваща покупка. Хванах се на въдицата и поръчах втори път една черна рокля по-официална. Не мога да кажа нищо за роклята, тъй като още не съм намерила повод, за да я нося, но първата, която си поръчах ми хареса и все още си я нося, но вече знам, че има и по-евтина алтернатива.

Общи условия

Активация на акаунт