Съмнения за бременност

  • 11 414
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Здравейте! Не знам дали съм избрала правилната тема... но искам да попитам нещо. С приятеля ми бебеправихме на 12,13 и 14 ден от цикъла ми. Не знам дали съм била в овулация, не се занимавам с мерене на БТ, не следя ЦС, като цяло не се вманиачавам. Днес е 27ми ден, а от 3-4 дни забелязвам, че съм много гладна, а същевременно ми се повръща много. Уморявам се лесно и днес в магазина ми причерня (а нямаше реална причина). Освен това усещам болка в дясната гърда и като цяло имам напрежение в гърдите, като преди мензис. Боли ме корема ниско долу. Не знам дали да се надявам на бременност. А и знам, че е много рано за тест. Обикновено ми идва около 28-ми ден. Много рядко се е случвало да закъснее до 32ри. Нямам зацапвание, имах леко бяло течение преди няколко дни, но спря.
Въпроса ми е: Ако си направя тест утре сутрин (Шуър Чек), дали ще покаже верен резултат или трябва да чакам закъснение от цяла седмица?
Знам, че тук не сте гадателки и врачки, но все пак има ли вероятност утре сутрин - 28ми ден, да се отчете бременност? Това е денят, в който би трябвало да ми дойде лелката.
Прощавайте, ако има правописни грешки или текста е неясен и несвързан, но съм много изнервена и притеснена. Много ми се иска този месец да е станало. Simple Smile

Забравих да допълня, че от 3 месеца пия фолиева киселина.

# 16
  • Мнения: 3 242
Ако има забременяване на един от посочените дни, то теста ве4е ще го отчете .Минали са достатъчно дни така че стискаме палци Simple Smile

# 17
  • Мнения: 591
На мен на втория ден закъснение ми отчете бременност най-обикновен тест-лентичка. Нищо не пречи да пробваш и стискаме палци резултата да е какъвто го желаеш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 24
Благодаря Ви за изказаните мнения. Дойде ми менструацията тази сутрин, за съжаление.  Sad
Малко съм разстроена, но както се казва: Не губи кураж, идва нов тираж. Пак ще опитваме следващия месец.
Успех на всички, които желаят бебче.   Hug

# 19
  • Мнения: 51
здравейте ,момичета Simple Smileи като начало-пожелавам хубава седмица на всички  Nature Sun With Face
искам да ви попитам и аз нещо.датата ,на която трябваше да ми дойде беше вчера-13.11.правих тест на 26-тия и на 28-мия ден-отрицателни.нямам признаци нито за  преди цикъл,нито пък нещо ми е лошо,ок съм си.единствено БТ ми е около 37.3-37.4,дори тази сутрин-37.6.въпросът ми е-има ли вероятност според вас да съм бременна при два отрицателни теста преди и на датата?

# 20
  • Мнения: 51

kotara4e_ra4e,прегръщам те и те разбирам -преживявам същото и аз,от както правим опити-2-3 месеца.с усмивка и кураж напред,има си чар и в бебеправенето и надеждата,очакването,трепета.ще стане,просто не е бил момента!  Nature Sun With Face

# 21
  • Мнения: 7 987
Има вероятност да си бременна. Направи си тест утре с първа сутришна урина.

# 22
  • Мнения: 7
Здравейте мили момичета! Имам съмения за бременност знам,че не сте лекари но ще ми бъде от полза да чуя и вашето мнение!Преди 2-3 седмици започнаха силни болки в гърдите и сърбеж на зърната,след това боли в  яйчниците като за МЦ и под пъпа! Ходя по малка нужа вече доста често ,като след изхождане имам чувство ,че още ми се ходи и най странното Пулсиране отдолу! (Случва ми се за първи път! Искам да попитам какво мислите дали е възможна бременност и някоя от вас имала ли е такова пулсиране! Благодаря ви предварително!  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 242
Ми направи си тест бе момиче Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7
Ще си направя само че имам още 4 дни до МЦ не вярвам да покаже.

# 25
  • Мнения: 3 242
тогава какво очакваше от нас ? Simple Smile нямаш нито графика която можем да погледнем нито знаем кога ти е овулацията , нито кога си правила секс ...имаш и някви пулсации .... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 987
Desihristo, не си бременна. Не може да имаш симптоми на бременност от 2-3 седмици и да имаш още 4 дни до МЦ. Прочети как стават бебетата! Симптомите ти повече приличат на цистит.

# 27
  • Мнения: 7
Ами ще отида на лекар ,защото се пообърках малко ,вамисъл,че имам и повръщане .. а при изхождане нямам нито болка,нито парене,нито кръв в урината за да се съмнявам за цистит така че вместо да гадая ,ще отида на лекар.Все пак много благодаря за съветите! Wink

# 28
  • Мнения: 3 242
И каква е връзката на цистита и изхождането в цялата работа ? Защо не изчакаш още някоя друга година, да научиш някои неща и едва тогава да мислиш за бебе ?

# 29
  • Мнения: 7
Не е нужно да се заяждаш,просто питам и не виждам нищо лошо?! А във връзка с цистита .. доколкото знам когато уринираш има парене,болка и кръв в урината поне така ми е обяснено от лекар!

Общи условия

Активация на акаунт