Съмнения за бременност

  • 11 419
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 533
Вчера слетобяд си направих 2 тест и излезе отрицателен.Чудя се дали не е рано да ми покаже ако съм бременна.Иначе преди от 3-4 дена ми се гади постоянно,гърдите ме болят доста преди да трябва да ми дойде.А иначе не искам да ходя на лекар,защото всеки път досега е било напразно,а и чакам лекарят в близките 2 дена да ми се обади за едни резултати за овулация,които си направих.И евентуално дотогава 6те си направя поне още 1 тест.

# 46
  • Мнения: 7 987
Аз на първи ден закъснение като го направих с първа сутришна урина беше с бледа тестова черта. На втория ден следобед беше с още по-бледа тестова черта. Т.е. сутришния е доста по-сигурен.

# 47
  • Мнения: 533
Целика,прочети ми поста,който е на предната страница и си кажи мнението.Преди 2 дена си направих тест пак следобяд и ми излезе с 2 черти и след 1 минута едната черта избеля и остана само една.Това немога да си го обясня.Вчера теста беше от тези с лентичката,а предният тест,беше писалка,ако това има значение де.

# 48
  • Мнения: 7 987
Никога се съм ползвала тест - писалка, но мога да ти кажа, че често като правех тест (особено за овулация)... още като го потопя първо излиза една тестова черта, която после веднага изчезва...

# 49
  • Мнения: 35
Marimed ,аз имам опит с тестовете,ако е за бременност-изчакай да станат две хубави червени чертички,ако чертичката изчезва,то е може би ,защото химически се е появила.И на мен ми се е случвало това  с по обикновен тест newsm78

# 50
  • Мнения: 51
благодаря ти denis d Flowers Bouquet,аз още не смея да се зарадвам,докато не мине и прегледа.
celika, Flowers Bouquetс удоволствие ще се присъединя към Юлската темичка,нека само мине и втората важна стъпка.дотогава-стискайте палци всичко да е наред,момичета!

# 51
  • Мнения: 51
marimed,според мен,изчакай още няколко дни.някак се зареди с търпение,то и аз съм адски нетърпелива,но се налага. и направи отново тест,с първа сутр.урина.няма начин тогава да не си покаже.стискам палчета Flowers Four Leaf Clover

# 52
  • Мнения: 51
celika,колко дни след закъснението би могло да се види сакче ехографски?аз знам,че в 5 г.с.,в която и съм.но все пак Simple Smile,понеже си минала току що по този път,реших да те питам-за съвет.ти кога отиде?

# 53
  • Мнения: 7 987
Аз отидох в 6-та г.с., но и в 5-та се вижда сакче.

# 54
  • Мнения: 533
Благодаря на всички за отговорите,дано този път да се е получило.Опитваме от доста време.Имам едно дете на 6г.,с нея се получи на 6 месец от опитите ни,а сега почти 3 години не става.А може ли вече да ми се гади,още преди да покаже на теста.С първото ми дете на 1 седмица от закъснението се започна с гаденето и повръщането,а сега незнам,вече може и да си втълпявам. Tired

# 55
  • Мнения: 35
Marimed не се притеснявай,дано е станало Hug,ако не -не се отчайвай....а гаденето сутрин си е доста сериозен признак PraynigСъвет от мен -не си прави тестове,изчакай няколко дни.Аз лично винаги се вманиачавам като си правя тестове,понякога ми се привижда втора чертичка Rolling Eyesи после се разочаровам

# 56
  • Мнения: 51
marimed,всичко е възможно,аз точно сега,когато видях втората чертичка, нямам почти никакви симптоми,но е индивидуално.намерих нещо общо с теб- Flowers Sunflowerи аз като тебе съм с дъщеря,но на 7..късмет и дано е станало ,ако не е-просто не е бил най-добрият момент,но той ще си дойде,за да имате най-здравото и хубаво бебе Flowers Four Leaf Clover

# 57
  • Мнения: 3 242
Аз отидох в 6-та г.с., но и в 5-та се вижда сакче.

Единственото успокително нещо когато видиш сакчета е че нямаш извънматочна бременост Wink а след това е важно да се види сърдечна дейност .

# 58
  • Мнения: 3
Момичета аз имам странен въпрос и се надявам да си дадете мнението.
Имам дъщеря на 6г тя много иска сестричка,но ние все още не сме готови за тази стъпка.
До 29,10 пиех хормонални таблети но ги спрях като съм решила да се поизчисти организма от тях и тогава ще видим какво ще провим с бебеправенето,но на 12 и 13 ноември с мъжо бяхме сами вкъщи и се развихрихме добре правихме секс по два пъти в рамките на един час без предпазни мерки а това са дните за зачеване ако имаш 28 дневен цикъл,моят е по дълъг но когато не пия хормонални лекарства а сега е веднага след спирането и съм много притеснена,възможно ли е да съм бременна и на коя дата според вас най рано мога да направя тест?
Ако има бременност ще е желана но все пак ми е притеснено планът е 2013,малко ще опета конци в работата но каквото дойде.

# 59
  • Мнения: 7 987
Ако овулацията ти е била на 12-ти или 13-ти, най-рано на 25-ти можеш да направиш тест.

Общи условия

Активация на акаунт