Съмнения за бременност

  • 11 428
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Благодаря!
Ще пиша отново когато имам резултат.

# 61
  • Мнения: 125
Момичета и аз още съм в чуденка! Няма ми го вече 7 ден! Вчера имах кафяво зацапване на бельото. Обаче нямам никакви други симптоми - гърдите изобщо не ме болят, не ми е лошо. Правихме опит за бебе само веднъж - на 27-мия ден от цикъла, а другите пъти уж сме се предпазвали, но без презерватив. Странна работа! Страх ме е да взема тест да не се разочаровам!

# 62
  • Мнения: 51
iida,много е вероятно да си бременна Simple Smile!аз също нямах симтоми в първите дни.и чак след двете чертички почнаха леко да набъбват гърдите и тъпа болка като ПМС долу ниско.вероятно е станало,както казваш ти-накрая на цикъла и затова още нямаш симптоми.направи си тест,но според мен не сега!изчакай  поне още 3-4 дни.за да си сигурна,сега е рано и има вероятност да ти даде фалшиво отрицателен резултат.стискам палци,прегръдки Flowers Four Leaf Clover

# 63
  • Мнения: 51
iida,а кафеникавото зацапване вчера може да се дължи на имплантация Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 242
Момичета и аз още съм в чуденка! Няма ми го вече 7 ден! Вчера имах кафяво зацапване на бельото. Обаче нямам никакви други симптоми - гърдите изобщо не ме болят, не ми е лошо. Правихме опит за бебе само веднъж - на 27-мия ден от цикъла, а другите пъти уж сме се предпазвали, но без презерватив. Странна работа! Страх ме е да взема тест да не се разочаровам!

Ако цикъла ти е 28 дена , та дори и 30 няма как да си бременна .

# 65
  • Мнения: 35
Ида,направи си тестче,мила,да не се измъчваш с въпроси Peace

# 66
  • Мнения: 3 242
Ида,направи си тестче,мила,да не се измъчваш с въпроси Peace

Я помисли малко реално Simple Smile ако мацката има цикъл от 28 дена възможно ли е да има ову на 27 ден ? и след 7 дена теста да от4ете бременост Simple Smile

# 67
  • Мнения: 35
Ида,направи си тестче,мила,да не се измъчваш с въпроси Peace

Я помисли малко реално Simple Smile ако мацката има цикъл от 28 дена възможно ли е да има ову на 27 ден ? и след 7 дена теста да от4ете бременост Simple Smile

Ами предполагам,че овулацията  е била по-рано,но ако е била на 27, може само някой супер чувствителен тест за бременност да отчете вярно

# 68
  • Мнения: 3 242
Не може да има овулация на 27 ден ако е с нормален цикъл ,  а аз си мисля че е с нормален в противен случай щеше да го спомене Wink

# 69
  • Мнения: 591
Най-добре си направи тест. Ако се предпазвате с прекъснат полов акт няма 100% сигурност и има вероятност оплождането да си е настъпило точно на време. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 309
tayra аз на твое място бих отишла за второ мнение,пожелавам ти скоро да видиш  EFP
За бромокриптима имам една приятелка на която и го бяха изписали за проблеми с хормоните,защото тя не можеше да забременее.Сега синът и е на годинка.Друга позната също каза че при и след спирането на това лекарство лесно се забременява.Аз лично съм го пила за спиране на лактацията(кърмата),но е факт че кръвното много ми падаше и се чувствах зле въпреки че пиех по половинка.

# 71
  • Мнения: 1 487
Здравейте момичета, ето и моите съмнения. Всичко е с големи питанки, ама като чета май всичко е възможно. Първо закъснява ми 3 дни, а принципно съм с много точен цикъл 28 дни. В редките случаи когато закъснява е до 2 дни при силен стрес, пътуване и т.н. Сега такива условия няма. Проблемът е, че първо с приятеля ми правим секс с презерватив, а и този месец сме правили секс 2 дни след овулацията ми (на 14 ден- два пъти е хващана случайно при профилактичните прегледи). Знам, че може да се измести ама... Thinking Симптоми, неистов глад сутрин и особено жажда ;по принцип рядко пия вода, колкото и да е вредно. Гърдите ми са напрегнати, но обикновенно при цикъл стават твърди, а сега не са. Предишните дни доста ме боля корема като за цикъл, сега спря. Чуствам се като пещ и за капак вчера през ноща имах кафеникаво зацапване, но цикъл така и не идва. Чакам и тази нощ, ако ли не утре ще е теста. 4 дни закъснение се надявам да са достатъчни.
Глупавият ми въпрос е дали според вас е възможно да се забременее от леко изхлузен презерватив (т.е е наполовината изхлузен), като приятеля ми свършва вътре Thinking Embarassed, т. е да са избягали войничетата  newsm78 newsm78 newsm78

# 72
  • Мнения: 3 242
Пчеличката Мая , вместо да се 4удиш си направи тест Simple Smile никой не може да ти каже ,дали нещо е изтекло от презерватива или не Simple Smile

# 73
  • Мнения: 591
Никой метод за предпазване от бременност не ти дава 100% гаранция. Може и да си бременна, а може и да не си. Един тест даде отговор на въпроса ти  Peace

# 74
  • Мнения: 51
maya_the_bee и аз подкрепям казаното от Troy  и Fanny Simple Smileмечка страх-теб не-направи тест.иначе много ми се струва,така както го описваш,че си  Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт