Салатата-кога?

  • 4 827
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 332
Аууу! Зелена салата с майонезено-млечен дресинг, пресен лук и чесън и репички  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 17 987
И аз като детето, без салата не ям.

 Peace И аз така

# 17
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз също не мога без салата, но ако става дума за дете ще си помисля преди това за каква салата говорим  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11 747
Рядко ям салата. Зелена тип марули, айсберг и прочие - спокойно мога да си изкарам живота без тях. Не, че са ми гадни, но са ми безвкусни и безсмислени. Особено след дълго диетуване, в което салатите бяха позволени, съвсем не са ми интересни. Горе- долу два пъти в месеца ям.

# 19
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Бях се притеснила ,че съм единствената,която не обича салати

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Салата! Това е единственото ястие, което правя с желание и се старая.
Обичам салата с гарнитура от пържоли, пилешки, мариновани.
А кога - всякога, може и сутрин даже.

# 21
  • Мнения: 17 987

Обичам салата с гарнитура от пържоли, пилешки, мариновани.


И аз така, мъжа ми обратно  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 11 747
О, пилешка пържола и салата заобикалям от километри  Confused Сега кажи и че е марули с краставици и край. Личи ли ми, че съм била 3 години на Дюкан?!  Confused

# 23
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
..... но ако става дума за дете ще си помисля преди това за каква салата говорим  Simple Smile

Защо?Ясно е,че няма да се предлага на детето всяка вечер салата с майонеза,но все пак ....

# 24
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Зелена салата ям целогодишно. Обожавам. И всякакви други редовно си хапвам. Най не обичам шопската. Нещо не ми понася смеска домати и краставици.

# 25
  • Мнения: 54 455
Може да не ям , но без салата , никога ! Grinning
На мен това ми е основната храна ! Peace
Но ... не с тежки дресинги , с майонеза , в никакъв случай ! Naughty

# 26
  • Мнения: 588
За мен няма значение обяд или вечеря, важното е да не е на закуска  Laughing Laughing

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Редовно ям салата като основно за вечеря.На обяд също. Peace

# 28
  • Мнения: 12 666
Преди ядене. Но никъде извън България не ме разбират. Тия хора сякаш се пазят от зеленчуци.

# 29
  • Мнения: 10 547
Салата е основното ястие на моето семейство. За това и няма хранене, освен закуската, когато да я пропускаме. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт