Януарските хипопотами много скоро ще са мами! - тема 13

  • 28 805
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 452
Добро утро и от мен  Hug
Изпратих малката на училище и сега и аз ще пийна едно кафенце  Wink Пия кафе и още как, почти не съм си променила режима на хранене, пиене и тем подобни заради бременността, освен че ям като побъркана плодове, което преди не ми се случваше  Blush Моя док. каза, че за да има ефект съдържанието на кофеина в кафето, което пия трябва да изпия  10 кафета, което е абсурдно  Shocked
Днес очаквам доста гости  Rolling Eyes през деня за кафенца и не знам дали ще успея да снимам дрешките и да ги покажа, но тези дни ще се постарая и това да свърша - още не са гладени и са намачкани, ама вие няма да обръщате внимание  Laughing
Апетит - ами има от време на време, но определено се задоволявам с по-малко храна, а килата продължават да се качват усилено.
Лек ден

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Бебо сн, хайде, като имаш време, ги щракни мъничките дрешки Simple Smile
Само да кажа, че на Киара Тиара са й изтекли водите и ще я вкарват за секцио.Тя си полежа няколко дни с високо кръвно в болница и са й изтекли водите там, та сега остава да й стискаме палци  Praynig  Видях това инфо при декемврийките и реших да го споделя, че нали е с януарски термин .

# 77
  • София
  • Мнения: 2 367
Добро утро и от мен.
Силно стиснати палци за Киара Тиара и нейните момчета, дано всичко протече гладко, Шоки, мерси ,че ни информираш
Кафе и аз си пия, тъй като кръвното ми е ниско и ако не пия ходя като пиян морков по цял ден, понякога даже и следобед си правя мляко с нес, но това се случва рядко.
За стастистиката на първа страница относно болниците , в които ще раждаме, аз ще раждам в клиника Щерев, все още не сме уточнили начина на родоразрешение.
Днес моя мъж е почивка и ще пообикаляме бебшките магазини да купим матрак, ваничка и други дреболийки, иска ми се да знам ,че съм поприключила с покупките.
Ще се опитам по-късно да снимам и дрешките, които съм купила за изписването. Аз още нищо не съм прала и гладила, мисля да го направя в началото на декември. По този повод да питам , купихме си количка, но сега се чудя дали да изпера меките части или да ги мина с парочистачка, вие какво мислите?

# 78
  • Мнения: 874
Успех на Киара Тиара .Ще стискаме палци тя и бебетата даса добре .

Аз тъкмо щях да ви питам , момичета с дечица .Първородните кога се родиха , изчакаха ли термин, преносихте ли ил избързаха .Мойте наблюдения са , че първескините около мен , когато са с нормална бременост , повечето преносват .
Аз съм се настроила че няма да раждам преди 5 януари , даже чак към 10 Simple Smile защото още сме в ремонт и ме хваща страх че бебето ще ни изпревари.

# 79
  • София
  • Мнения: 364
Добро утро и от мен!
Крисита, нищо не ти пречи да го направиш - всъщност е много добра идея, и аз така ще направя. Само заради вас ми се идва утре в мола, ще видя как ще се разберем с мъжа ми. На кой телефон да се обадя за записване? Иначе лекцията няма да ми е много интересна, но тази в събота в Анел - определено си заслужава, само че няма как да дойда, че моя е на английски и няма кой да гледа малкия.....
Стискам палци на киара-тиара - всичко да е успешно!
Аз все още пия мляко  с нес сутрин, но мисля да го заменя с чая от малинови листа. Много благодаря на диткинс за инфото!
Снимах комплектчето за изписване, кажете ми къде да го кача, в кой албум - Фб или нашия си  в снимка.бг?

villygdr - аз родих 5 дни преди термин, майка ми също така ни е раждала, сестра ми 2 дни преди термин - не знам дали има наследственост в това, но определено - ако термина е изчислен правилно и ако нямаш проблем с хормоните - не би трябвало да преносиш!

# 80
  • София
  • Мнения: 6 187
Добриутруууу!
И аз без кафе не мога, веднага почва да ме боли главата!
Криси, на нас ни дадоха две колички - лятна и зимна, но изпрани и опаковани в найлони. Според мен е хубаво да ги изпереш.  Peace И аз обмислям днес преди деня на отворените врати да не се помотам из магазините. Може да се засечем някъде.  Laughing
Ескито, ша ти донеса орехи, не си казала, ние имаме много, ама няма кои да ги счука и оправи готови за ядене - то мързелът е страшна болест.
Аз мисля началото на декември да почна да пера и гладя всички дрешки, които сме купили и са ни дали. Отсега няма смисъл, а и още не сме си взели креватчето от зълва ми.
Еииииии, сега видях, че с мъжо имаме месечинка от сватбата - "цели" 2 месеца.  Sunglasses

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 08:55 от Дидка-бандитка

# 81
  • Мнения: 75
   Добро утро мамчета  Nature Partly Sunny
 Надявам се и стискам палци всичко с Киара и нейните бебенца да е наред Praynig
 Аз също пия кафе или 3в1 или мляко с нес но по едно на ден ми е достатъчно.Понякога си позволявам и по една кока-кола,не можах да я откажа и това е.
Eskyto ако ходиш на някои от лекциите може да се засечем и да ти донеса орехчета,няма проблем за мен.
  Това е засега от мен,момичета.Желая Ви спокоен,слънчев ден smile3525
  

# 82
  • Мнения: 330
krasidika телефона който имам за записване е 0876181114.
Стискам палци на Киара Тиара всичко да мине без усложнение. Hug Praynig

# 83
  • Мнения: 276
И от мен стиснати палци за Киара Тиара, дано всичко мине добре.  Praynig Praynig Praynig

В събота sweet_moni е писала във facebook как са:
"Ами,може и по-добре,но в общи линии...Нещата се нареждат!"
Дано скоро си приберат куклите вкъщи.

Първородните кога се родиха?
Малката я преносих 4 дни, изтекоха ми водите и ми предизвикаха раждане.

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 09:11 от blueberrygirl

# 84
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Стискам палци на Киара Тиара - дано всичко е ок


Аз тъкмо щях да ви питам , момичета с дечица .Първородните кога се родиха , изчакаха ли термин, преносихте ли ил избързаха .

Моят калпазанчо се роди 1 седмица след термин - с предизвикано със система раждане. Освен, че коремът ми се втвърдяваше последните сигурно 10-тина дни, нииикакви признаци за раждане нямах, поседях си 2 дни в патология да ме наблюдават и на 3-тия сутринта ме свалиха да раждам. Според неонатолога бебето категорично НЕ беше преносено, а тъкмо "узряло" както се изрази той Simple Smile Наистина, нямаше признаците на преносване - беше беличък с румени бузки, гладка кожа. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 27
Добро утро! Едва сега видях, че има нова тема! Благодарности за хубавото оформление! Hug Peace bowuu Пожелавам да четем и пишем само положителни новини в нея! 

Стискам палци на Киара ТиараHug Praynig

Поздрави на всички!  Peace

# 86
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дано с Киара Тиара и бебчетата всичко е наред fingerscrossed
Лек и прекрасен ден ви пожелавам мами и бебчета  bouquet

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Аз с първата бременност родих 17 дни преди термин, ама бях станал огромна - 90 кг, едва се носих и дишах.Кой знае дали не натежа тумбака.Simple Smile
Сега ме заразихте с тези орехи и отивам да си взема 2-3 отвън и да си хапна с мед Simple Smile
Дано да има само хубави новини от мама суийт мони и бебчетата им!

# 88
  • София
  • Мнения: 204
Danny Milanova, добре дошла! И ние имаме котак, от скоро кастриран (сам си го заслужи с беличките по новия латекс). Нямаме намерение да го махаме, а пък като го знам какъв е бъзльо, ревне ли бебка, изобщо няма да се мерне. Относно ограничаването на достъпа... дивака си отваря сам всички врати и единственото спасение е обърнати нагоре дръжки. Иначе и аз си мислех, че изобщо няма да го пускам да припарва в стаята с бебка, но не се вманиачавай толкова, просто ги пази да не се гушкат от първия ден Wink
Благодаря ти!
Аз изобщо не се притеснявам, защото и нашия е пъзльо,
и изпитва голям страх от деца (племенницата ми гостува, когато беше на около 1,2годинка).
При появата на дете, котака изчезва, а относно вратите-дупето му тежи или го мързи, още не ги отваря.
... но винаги е приятно да намериш съмишленици в каузата "Бебе и дом.любимец"
Относно Първородните: Аз преносих с 8дни. В нашето семейство всички сме преносени: аз и сестра ми с по около 1 седмица,
а сестра ми преноси племенницата с 4 дни (но тя беше дребничка и това се оказа + за нея).
Знам, че е от значение и движението по време на бременоста, както и различните упражнения. За съжаление или за радост втората половина на декември (9-ия ни месец)
е свързана предимно с трапези и обездвижване.
Аз от опит знам (за втори път термина ми е началото на януари), че това не помага на раждането,
а само спомага постигането на идеалните ни "ХИПО"-форми.
Желая ви лек ден, мамета!

P.S.Дано с Киара Тиара и бебчетата всичко е наред

# 89
  • Мнения: 35
И от мен едни стиснати палци за Киара и момчетата и. fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт