Януарските хипопотами много скоро ще са мами! - тема 13

  • 28 751
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 51
Добър вечер на всички.
Днес бях на ехограф ии съм много щастлива- бебо се е обърнал с главата на долу! Grinning
Другата седмица ще видим как върви и таза,та има някаква вероятност да раждам нормално..
Майчета,кажете от къде да си купя лилав комплект за изписване?!
На всякъде едни и същи цветове,а разгледах толкова магазини.Освен да пробвам сама да си сглобя  newsm12

# 61
  • Мнения: X
[Да ви питам - кафе пиете ли? Аз продължавам да си пия по едно на ден, о понякога е 1/2 три в едно следобед.

Пия и още как. Обикновено или шварц или лате, с много мляко, за да е по-разредено. Само по едно на ден. Без кафе не мога. Освен, че го обичам, сега като не спя като хората, ми помага да изкарам работния ден. И двете ми докита казаха, че няма никакъв проблем с кафето.

Вчера пак ходихме на суши семейно, но този път ядох само вегетарианско - със зеленчуци, филаделфия и маслини. Хапваше ми се с рибка, но не посмях.  И аз вече събирам по-малко храна и хапвам по-често и по-малко. Абе, май нон стоп гризвам по нещо. Килцата си растат, но вече спрях да ги мисля.

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте, бъдещи мами  Wink ! Позволете ми като една такава потенциална януарска мама да се присъединя към хубавата тема  и аз   Blush
http://bg-mamma.com/ticker/70573

# 63
  • Мнения: 330
krasidika в петък темата в Мола на Цариградско е "Най чести здравни проблеми при първата година на бебето", с предварително записване е, аз ще ходя с една приятелка.

P2424, krasidika с Кафето и  Крисита в Петък ще сме там, така че ако ни разпознаеш по снимките обадете се Simple Smile ще се радваме да се запознаем.Ако имате желание разбира се.

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 22:05 от EwaD

# 64
  • Мнения: 8
Венуш, благодаря за темата, много е красива с тези хипо-та Grinning За килцата - и аз съм така, после ще му мислим  Embarassed
Renkata,  моят мъж много се е влюбил в такова комбинирано легло и не знам как да го разубедя Wink Поне не се е юрнал да го купува, че имаме кошарка за начало, та имам още време Wink
Danny Milanova, добре дошла! И ние имаме котак, от скоро кастриран (сам си го заслужи с беличките по новия латекс). Нямаме намерение да го махаме, а пък като го знам какъв е бъзльо, ревне ли бебка, изобщо няма да се мерне. Относно ограничаването на достъпа... дивака си отваря сам всички врати и единственото спасение е обърнати нагоре дръжки. Иначе и аз си мислех, че изобщо няма да го пускам да припарва в стаята с бебка, но не се вманиачавай толкова, просто ги пази да не се гушкат от първия ден Wink
mimentzeto, искам и аз от тези орехчета! При нас в плод-зеленчука са на 17лв килото...
Марету, пия си кафенце всяка сутрин. Дъъълго, турско, с много мляко и много захар Grinning
Добре дошла и на didi_85sf!
Това е от мен. Лека вечер  smile3507

# 65
  • Мнения: 2
Ето ме и мен в новата тема  Wink
Нещо напоследък нямам време да пиша, но ми предстоят 3 изпита и с бебка учим УСИЛЕНО!  smile3529  

Относно темата за пиенето на кафе food010 и аз си пийвам по едно на ден, действа освежаващо и както каза Жени* наистина действа разхлабващо

е, хайде лека от мен:)

# 66
  • Мнения: 29
И аз в новата темичка   bouquet
Коментирате за кафенцето, аз пия почти всеки ден нес кафе безкофеиново с мляко ,а много рядко и с кофеин  Wink Няма нищо да ви стане от едно кафенце, аз почнах да пия безкофеиново защото бях забелязала че много ми се ускорява пулса...
Вчера ходихме на преглед, за 3седмици бебка е пораснала с цели 800гр. Crazy и най-важно е че се е обърнала с главата надолу  newsm44
 t o n i 7  аз точно така ще направя. Първо си бях взела от комплектите за изписване, но след това си харесах страхотно комплектче блузка с ританки за новородено, и реших с тях да е бебенцето на изписването, а ще купя отделно ръкавички, шапка..... и ще стане като комплектче за изписване Peace

# 67
  • Мнения: 872
Привет и от мен в новата хубава темичка Simple Smile

Аз искам да се оплача.Много , ама много ме боли гърба .вно вече трудно си нося корема Sad.Права не мога а стоя , боли ме. Седнала също.Моля ви кажете нещо за облекчаване .В понеделник съм на преглед  и тогава ще питам док.


# 68
  • Мнения: 40
Я, градска! За близо три години в БГ-Мамма за първи път ми се случва Simple Smile Сподели къде живееш, работиш, къде следиш бременността си? На лични ако искаш.
Включвам се за рекорден трети път днес само за да споделя, че в www.mothercare.co.uk сега тече промоция buy 1 get one half price  , а има и някои нещица с маркер buy 1 get 1 free. Та, аз утре ще поръчвам за изписването и първоначални дрешки. Поне съм ориентирана в размерите, че първия път нищичко си нямах. Всичко му беше огромно на Никола (роди се 2440) и напук на всички съвети да не купувам много от малките размери, че бързо ги израствали децата, той си ги носи до към шестия месец, а някои и повече.

# 69
  • Ботевград
  • Мнения: 335
t o n i 7 , Каката беше с лилав комплект за изписване Laughing понеже аз съм маниачка на лилавото и повече от 80 % от дрехите ми са лилави  Crazy
Комплекта ми го донесе леля ми и не знам от къде го е купила,но този път определено мисля аз да си го сглобя Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1
elektra-1, сърдечно благодаря!  Hug

# 71
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Привет момичета!

venush, прекрасни хипопотами!

Аз също пия кафе. По едно на ден, еспресо с много мляко и захар.

Понеже обсъждахте плановете за раждане - За раждането на Джулия се бях подготвила с план в писмена форма в няколко екземпляра. Сега чак ми е смешно. Е, нещата не се развиха както точно очаквах, но важното е, че всичко се разви благополучно. Сега планове няма да правя.

Тук бебчето въобще не ти го вземат, ако си е ОК. Помня, че само веднъж ме попитаха дали не предпочитам да ми го вземат в друга стая, за да му вземат кръв, щото гледката била доста болезнена за майката (изстискват кръв от петичката), но аз им казах пред мен да става каквото ще става. А за първия контакт - само я поизбърсаха Джулия, премериха я, май някакъв мехлем й сложиха на очичките и ми я дадоха. Та цялата работа покрай излизане на плацента, шевове... някак си я пропуснах, щото вниманието ми беше насочено изцяло върху бебката.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууууу
честита нова тема Peace много е хубава, дано я напълним само с хубави новини Peace
поздравления на всички с хубави новости от прегледи  bouquet
didi_85sf добре дошла  bouquet
за болницата още не съм стягала багажа - но мисля съвсем скоро да се захвана с тая работа, да не ме хване като първия път неподготвена Rolling Eyes за изписването почти съм сглобила комплекта и съм много доволна Heart Eyes
желая ви усмихнат и спокоен ден и се пазете Hug

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро от нас!

Добре дошли на новите мами!
Цвете, успех на изпитите!
За кафето - спрях го преди 4 или 5 години, заради кръвното ми. Simple Smile
Сладурки, а имате ли снимки на комплектчетата, които сте взели за изписване да им се порадваме и ние  Hug
Вили, и аз имам болки в гърба и само когато си местя позицията, тогава изпитвам някаква доза облекчение.То си е тежест - не само корема, а и гърдите.Моята едната гърда сигурно е 2 кила и нагоре и земното притегляне все ме държи прегърбена, но тъй ще е още известно време  Joy
Няма много алтернативи за мазане.Някои доктори изписват, други - са против, ти ще кажеш твоя АГ какво е казал.
А сега желая лек и спорен ден на всички ни!

# 74
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Добро утро и от мен!!! писах, писах и всичко затрих накрая Sad чак ме хвана яд.
При мен нищо новово - чакам си ФМ др. седмица с нетърпение и се радвам на вашите писания Simple Smile
Нищо не съм пазарувала още, но се радвам на вашите покупки. Моят термин нали е съвсем накрая на януари, та си представям, че ще започна с покупките може би в края на декември, началото на януари - то и без това няма да купувам кой знае какво, основно дрешки, козметика+матраче, другото е налично.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт