Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 61

  • 44 532
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 221
Загледах се в аватарчето на bezymnalydost - дали ще доживеем и ние такива емоции от Фатмагюл към Керим / или поне подобни / ?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Тук се изнася от хотелската стая, да видим кога ще се нанесе в семейната спалня...дали чак напролет....

# 17
  • Мнения: 23 221
Относно анкетата - кога Ф. разбра, че обича К.? Още в предната тема споделих, че тя се влюби постепенно, първо се довери и повярва. В този ред на мисли, искам да ви предложа нещо - което винаги ме очарова с красотата и магията която носи в себе си.

Когато го видях за първи път / за съжаление не на живо / бях направо  изумена.
Не знам дали подобна  аналогия е уместна / магията на този чай и превъплащението на Фатмагюл /- но за мен има много общо.
Вижте топчицата чай, колко е малка и невзрачна - но при подходящите условия - става нещо прекрасно. Така и с нашето момиче - в началото / след инцидента / уплашено, ужасено, страдащо, изпитващо болка, невярващо на никой - и сега. Магия ! Магията на любовта ! Щастливи са тези които могат да обичат и са обичани !

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Марияна, благодаря за новата тема  bouquet



Момичета голяма веселба сте спретнали днес Hug
Утре по това време ще си гледаме новата серия, дано не насича нета, че е много дразнещо ooooh! Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 161
Честита нова тема  newsm51

# 20
  • Мнения: 9
Марта, много красива аналогия  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



http://www.youtube.com/watch?v=NnjVH56NqoU
Да си вземем по един студен душ, преди утрешната серия. Някои сме го правили много пъти.

# 22
  • Мнения: 23 221
Чакам с нетърпение утрешната серия, дано да има добра душа да превежда за какво иде реч, че само по картинки - гледам моя си сценарий.Сега пожелавам лека вечер на всички, аз отивам да , че утрешния ден ще е натоварен служебно доста. И както се казваше в един руски филм - мястото и часа на срещата са известни - до утре.

# 23
  • Мнения: 23 221
Мариянка, след клипчето ти - задачата "спане" май ще стане с повече от 2-3 неизвестни и на практика нерешима. Бива ли  Мустафа / Керим / Енгин преди сън - Направо си е " 3 в 1" неочаквано добра комбинация !

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
Мариянка, след клипчето ти - задачата "спане" май ще стане с повече от 2-3 неизвестни и на практика нерешима. Бива ли  Мустафа / Керим / Енгин преди сън - Направо си е " 3 в 1" неочаквано добра комбинация !

Марта, това клипче е сложено на 1 стр. Когато в 1 сезон си хапвахме домати или пиехме доматен сок, после си вземахме студен душ...

# 25
  • Мнения: 0
Относно анкетата - кога Ф. разбра, че обича К.? Още в предната тема споделих, че тя се влюби постепенно, първо се довери и повярва. В този ред на мисли, искам да ви предложа нещо - което винаги ме очарова с красотата и магията която носи в себе си.

Когато го видях за първи път / за съжаление не на живо / бях направо  изумена.
Не знам дали подобна  аналогия е уместна / магията на този чай и превъплащението на Фатмагюл /- но за мен има много общо.
Вижте топчицата чай, колко е малка и невзрачна - но при подходящите условия - става нещо прекрасно. Така и с нашето момиче - в началото / след инцидента / уплашено, ужасено, страдащо, изпитващо болка, невярващо на никой - и сега. Магия ! Магията на любовта ! Щастливи са тези които могат да обичат и са обичани !

много красиво визуализирано съждение!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Лека нощ от мен - утре е четвъртък...да поспим.

# 27
# 28
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


 Добро утро. Дойде четвъртък. Пожелавам да бъде хубав и спорен за всички.

Последна редакция: чт, 10 ное 2011, 06:29 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт