Белгия - 22

  • 46 656
  • 738
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 069




В святата коледна нощ,
чаши с искрящо вино вдигнете
и моите пожелания приемете!
За здраве, щастие, късмет
много години напред!
Домът Ви да е пълен,
децата Ви да са добри
и нека любовта не Ви напуска
чак до старини!



Годината, която се задава
с шепи радост да раздава,
да бъде мирна, плодовита
и за вас да е честита.
Весели празници!







Полезна информация:
Българско посолство в Белгия
Белгийското посолство в България
Туристическа информация за Белгия
VDAB - трудовата борса във Фландрия
ACTRIS - Търсещите работа в Брюксел
Друг сайт за търсене на работа

Наемане или купуване на жилище
Детски консултации Kind en Gezin
Детски консултации ONE
Имунизационна схема в Белгия /единствено полиомелита е задължителен/

Българското училище в Антверпен
Българското училище в Брюксел


Български магазин в Антверпен : Bisschopstraat 17/19, Antwerpen
Български магазин в Брюксел
1. Rue Metsys 76, 1030 Schaerbeek Bruxelles
2. Rue Gray 7, 1040, Etterbeek, Bruxelles
3. Rue Vonck 122, 1030 Schaerbeek, Bruxelles


Превоз на товари - Ивайло Стоянов: български GSM +359 888 317 690  белгийски GSM - +32486 23 50 82
Всяка сряда сутрин тръгва от Перник (София), всяка събота от Брюксел.

Зъболекар в Брюксел - д-р Димитрова - Clos du Parnasse 2A, 1050 Ixelles - 02 514 24 20 и GSM 0474 45 62 46

Зъболекар в Антверпен - д-р Петя Жекова - 03 237 38 36

Детски педиатър
с български във Ватерлоо - д-р Вачева 0473 83 32 69 преглежда вторник и четвъртък следобед.

Автомонтьор в Брюксел с български език - Митко 0476 84 67 64

Гинеколог с български език в Антверпен


Репетиции за любители и ценители на Българското Хоро
- Антверпен

Предишни темички:
Белгия - 21, Белгия - 20

 

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 01:06 от NellyDi

# 1
  • Мнения: 872
Nelli,  Hug Много уютно!

# 2
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
NellyDi благодаря, прекрасна е !

# 3
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
NellyDi благодаря за хубавото начало на темичката.

Тук в Белгия като, че не окрасяват много къщите и дворовете?  Thinking Миналата година нямаше почти никакви украси за празниците, и сега гледам още никой нищо не е сложил в нашият квартал?

Блонди мерси много. А ходили ли сте вие на изложбата? Като за час или за повече е?

lllora, да мерси, ще се увием като буби.

Момичета, много ви благодаря за съветите за сода и желатин. И 2те ги намерих в Делейз, и сега се чудя как съм ги пропуснала.  ooooh! Кой знае къде съм бляла.  Thinking

# 4
  • Мнения: 44
Нели ти си отличник Grinning
 сега като видях началото на темата и се сетих,че трябва да кажа,че доктор Шабан,гинеколога с български език в Антверпен има нови координати  www.dokterchaban.be  

 Добре дошли на новите,видях от предишната тема,че има много Hug

 Ние записахме най малката бебка на ясла,защото ми се налага заради работата и сега ми се къса сърцето като я оставям сутрин. Първия ден ми казаха,че не е спряла да плаче и не е яла,а втория било по добре,та се надявам да потръгне.За сега е само два пъти седмично поне.На Ния никак не й хареса,че оставяме сестричката й и непрекъснато повтаряше,че трябва веднага да отидем да си я приберем.А пък моите планове за работа пропаднаха за сега,защото и двете се разболяха.Сега пак си се гледаме всички.
Приятен уикенд

# 5
  • Мнения: 1 069
 Hug Hug Hug Благодаря на всички!

Веле, корегирах информацията за гинеколога.

Ако някой се сеща за още информация - казвайте докато още мога да корегирам!

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 20:20 от NellyDi

# 6
  • Мнения: 240
Запис, ще чета и пиша по-късно!

Нели, страхотно коледно настроение  Hug

# 7
  • Мнения: 1 572
Хайде и аз в новата темичка  Hug

# 8
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
NellyDi чудесно предколедно настроение  Grinning

Момичета, тези които сте близо до Гент или просто искате да си направите разходка на 30,11 в сряда и на 03,12 в събота между 13,30 и 17,30 Дядо Коледа ще бъде в Търговския център Зюид.Ще раздава малки подаръчета и ще се снима с децата заедно с няколко Черни Петари (в множествено число звучи ужасно newsm78).
Моето момиче ходи всяка година и много се забавлява.Ето адреса на търговския център ако проявявате интерес и искате да отидене.Аз лично ще ходя в събота почти със 100% сигурност.
shopping Gent Zuid
Woodrow Wilsonplein 4
9000 Gent

# 9
  • Мнения: 0
Neli, благодаря-страхотно оформление както винаги!

lllora,ние сме съвсем близо до Гент,но се страхувам,че моят син вече е големичък (12г)  и ще ме попита дали не се бъзикам с него  Grinning иначе с удоволствие-предполагам,че ще е супер приятно.
Момичета в някой от последните постове от миналата тема мернах нещо за пробиотици.Знаете ли откъде мога да взема и съответно наименованието им какво е?
Колкото до изложбата в Брюж-наистина е страхотно и дооооста студеничко.Ние ходихме с детето миналата година честно казано от навалица и беснеещи хлапенца трудно можеш да разгледаш хубаво,но въпреки това не съжалявам,че бяхме.На опашката за влизане чакахме около 40 мин.,а самата обиколка вътре беше не повече от 20  Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 1 572
Никога не бях се замисляла че Zwarte Piet е Черен Петър   Joy Joy Joy

# 11
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
tsvetik племенницата на мъжа ми ходи всяка година (те са тук от 2006г). За мое огромно учудване тя още вярва в Дядо Коледа, а е на...11години newsm78
Аз още на 5 бях "разконспирирала"  чичо Пешо огняра, че се преобразява на Дядо Мраз в детската гадина Laughing

# 12
  • Мнения: 44
tsvetik аз мисля,че ставаше дума за пробиотичните млекца например Actimel е най известното за което се сещам,има по-евтини варианти в Алди и Лидл,за последния не съм много сигурна.Продават се в едни мънички бутилчици,а ако влезеш в която и да е аптека или дрогерия и попиташ за пробиотици и за какво ти трябват ще ти кажат какво предлагат.

# 13
  • Мнения: 0
vele,права си-ставаше въпрос за млекца.Благодаря!  Hug

# 14
  • Мнения: 305
Нелка, чудна темички си ни спретнала  Hug

Митко, автомонтьора е със сменен адрес, но не го знам. Можеш да оставиш само телефон и на който му трябва ще се свърже с него.

Общи условия

Активация на акаунт