Справяне със страничните ефекти от АРТ

  • 3 173
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 856
Каквото и да правите избягвайте хапчета за отслабване, дори и да не сте в процедури,

Да, за това пропуснах да добавя. Преди години като млада и зелена съм тествала върху себе си всякакви подобни китайски и прочие химийки. Не правете подобно нещо. Част от тези хапчета се счита, че влияят директно на мозъка като понижават апетита. Други въобще не е ясно каква химия имат вътре, защото се водят хранителни добавки и никой не ги изследва. Част от тях може би съдържат и разни хормони. При положение, че хормоналният ни статус и без това е сериозно разбъркан от всичките хапчета и стимулации, не си причинявайте и това допълнително.

Освен това част от напълняването по време на стимулациите е от задържане на вода (напр. пише го при страничните ефектни на прегнила) и би трябвало нещата да се регулират след като отмине ефекта.

При всички случаи, колкото и банално да звучи, най-добре е здравословно хранене и спорт, пък колкото свалим, толкова. Това е най-доброто, което можем да направим за себе си на този етап.

# 16
  • Мнения: 1 612
По време на стимулациите качвам само килограми. Това е нормално и още през следващия цикъл ги свалям. Косата не ми е падала. Иначе като странични рекации - гадене, виене на свят, главоболие. Всичко минава в рамките на 3 седмици.

# 17
  • Мнения: 1
Имам едно стимулирано инвитро - мина доста трудно.След третата инжекция рязко ми спадна хемоглобина и през цялата процедура ми беше много лошо, виене на свят, гадене и главоболие.Правиха ми вливания за да ми облекчат състоянието.Всичко отмина след 1 месец.Резултата за съжаление беше отрицателен.Продължаваме напред смело.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз пък забелязах нещо много странно при мен - нито веднъж, по време на всичките ми стимулации /а те са доста/ не качих нито грам. Сега, обаче, откакто съм в "почивка" /вече няколко месеца /, забелязвам, че съм се поналала  Shocked... А сега де... newsm78 Май ми е време да се върна към хормоните  Wink Laughing... Иначе, другите "екстри", като гадене, виене на свят и сънливост, ме съпътстваха неизменно при всяка процедура...

Общи условия

Активация на акаунт