ВТОРИ КЛАС! - 4

  • 30 907
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
LYDIA, чак на мен ми дожаля за Краси, но няма как.  Sad
Ще се научи, че не трябва да драска в тетрадките си.  Hug
Аз ли нещо не разбирам.  Wink Достатъчно време има до 4-ти клас   .  newsm78 
Тедка, браво на Мони за шестиците и похвалите от госпожата.  Hug

# 16
  • Мнения: 786
Знам си аз, че тук е мястото да я споделя  Hug
Аз пък си добавям да потърся книжката, която даде anssi.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Здравейте, момичета!
Майка съм на първокласничка, но искам да ви препрочитам, за да знам какво ни чака.    Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 990
chibi, и аз така не разбирам като теб.От всякъде слушам за този 4 клас.Ми хубаво, ще дойде, ще видим...Аз затова го и писах напред.И с това количество оценки.Ами по 3 оценки на срок за предпет са достатъчни.Но да речем, че ги стимулират така, знам ли.То пък може ли за всяка сглобено нещо си там по ДБТ-оценка.По Околен свят нямат ни една съответно.В бележника е запълнена първата страница с математика, БЕЛ и ДБТ.Няма по друго...а и по език. Thinking

# 19
  • Мнения: 14 133
Здравейте, момичета!
Майка съм на първокласничка, но искам да ви препрочитам, за да знам какво ни чака.    Simple Smile
Здравей.  Heart Eyes Дано да сме ти полезни.  Hug Приятни мигове сред нас.   bouquet 
Нашите и по околен свят имат, и по езика. При нас на езика много се държи. Учат и пишат здраво, но знаете, че детето ми е в езиково училище. А те се радват и на 6-ците по развлекателните предмети. Сашето все носи и показва рисунките си или правените неща по ДБТ и пита дали е красиво, душица.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че всеки следобед е на танци

Браво, още един танцьор  Hug Какви танци учите?
И книжката все се каня да си купя... Тези наши малки, прекрасни и съвършени мъжленца са адски дяволчета понякога.

Вив, аз нали писах в неделя колко учихме... От 10:15, та до 19:00ч.  Crazy Още една такава неделя и отивам в лудницата.  Crazy ooooh! Tired

LYDIA, имаме същи проблем с тетрадките. Пише и маже и драска когато и където си поиска. И аз много късаХ, но в 1-ви клас. Сега съм го оставила... Но не ми е приятно. И не знам, кога и дали ще настъпи чисто и подредено писане.

# 21
  • София
  • Мнения: 163
Като ви чета за всички тези наказани дечица, и понеже моето е също от тях, се сетих... Тази седмица имаше пак забележка и му се бях ядосала, но тъкмо бях попаднала у дома и препрочитах  тази книга.
Та там се говори и затова колко е трудно и непонятно на малките момченца да стоят седнали и мълчаливи толкова време, колкото съвременното училище изисква от тях.
Като прочетох това се сетих, че в далечните тоталитарни времена, когато моят мъж е бил ученик, е попаднал на учителка, която е разбирала това. Било му е страшно трудно да седи цял час на едно място, затова тя го е пращала да прави по 2-3 обиколки на училището по време на час  Joy, но след това той е успявал да напише всичко и всичко е бил разбрал. А сега все повече учители даже пропускат физическото...

# 22
  • Мнения: 911
Оказва се, че не сме преписвали само ние страници.

 Аз снощи се почувствах гузно, че я карам да преписва до 9 часа при условие, че от сутринта е била на училище, но като не видях вярна дума на цяла страница домашно по английски  ..Sick.
От началото на първи клас не ми се беше случвало да късам страница.
 
Не разбирам как не й стига времето да си напише домашните след като те са премерени и никак не са много. Аз дори се ядосвам, че не им дава по повечко домашни, защото в занималнята се размотават, а всяко упражнение е важно.

Май ще засиля писането на думи, защото те абсолютно не пишат, а после ще се натрупат много и ще й е трудно.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Това с прескачането на физическото заради БЕЛ или математика май е практика на много места. Миналата година и при нас беше така, но тази година ФВ  го води специалист, а не нашата класна и пропуски няма. Моят набор въобще не е гъвкав, още от бебе е така - огромно желание имаше на 6-7 месечна възраст да си сложи крака в устата, но не успя. Grinning Сега правят по физическо кълбо и свещ и нали се сещата как моя негъвкав синковец не може да ги направи. Но лошото, е че някои момчета от класа му викали, че е слабак и той много се ядосва.
Вчера пък каква драма имаше с научаването наизуст на едно стихотворение, дадедно от днес за утре.....Той и без това не помни лесно наизуст. То се тръшка, то рева, щяли да му пишат първата двойка. Хем ние с баща му никога не говорим за оценки. Той не е отличник, половината от оценките му са 4-ки. Днес като стана сутринта, на бодра глава се оказа, че е научил стихотворението. Хвана го някаква еуфория, не искаше дори да закусва. Щял да вдигне ръка да го каже, че да му пишат 6-ца. Ужас, какво е това бележкарство от него. ooooh!

Иначе ходи на частна занималня и се прибира с написано домашно, аз само проверявам и поправяме грешки направени в тетрадките за работа в клас.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Записвам се и се връщам да чета. Изписали сте света. ooooh!

# 25
  • Мнения: 14 133
Записвам се и се връщам да чета. Изписали сте света. ooooh!
hahaha Ние винаги сме във форма.  Joy
мирта, браво на детето за наученото стихотворение.  Hug
Ох, много са жестоки някои от децата.  ooooh! Тези отворковци да не би да са силни по всичко.  newsm78

# 26
  • Мнения: 786
Било му е страшно трудно да седи цял час на едно място, затова тя го е пращала да прави по 2-3 обиколки на училището по време на час  Joy, но след това той е успявал да напише всичко и всичко е бил разбрал.
Joy Браво на г-жата от тоталитарните времена!  bowuu

# 27
  • Мнения: 786
Шани, народни танци - трета година, и хип-хоп Sunglasses от тази. Чела съм, че вие сте с латино, имаме две познати дечица, които се занимават с това, и знам каква борба и колко средства се хвърлят в тях. Успехи на Тома!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 479
Записвам се и се връщам да чета. Изписали сте света. ooooh!
hahaha Ние винаги сме във форма.  Joy

И във форУма Mr. Green

# 29
  • Мнения: 872
Момичета, как да намеря групата във фейсбука, нашата ,за второкласниците? Или да си изпратя на някой името, за да ми пратите покана?

Общи условия

Активация на акаунт