Отговори
# 45
  • Мнения: 324
Хайде и от мен една щъркелова вест

jujinka-15 си има дъщеричка Тина - 3140гр. и 49см.

Да е жива и здрава принцесата, а мама бързо да се възстановява  Hug

# 46
  • Мнения: 72
абе днес май най-много бебета има newsm44
честито на всички мами и добре дошли на бебоците  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 1 197
имам щастието да ви съобщя, че днес в 12 без 10 на бял свят се е появил малкия Калоян на мама jackobiana с идеални мерки 3 кг. и 49 см. да е жив, здрав и много щастлив! да радва мама и тате а те да го слушат и да се гордеят с него Mr. Green на шастливата мама желая бързо възстановяване, а на тетето - Наздравееее Party Party Party

# 48
  • Мнения: 14
Незнам какво ще повлияе луната, но като гледам какъв бебевалеж е настанал от вчера  newsm32

Честито на всички! Пък да видим как ще продължи влиянието на луната Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 165
Щъркелова вест! Копирам поста от другата ми ноемврийска тема ( набор 2007 ) :


.........
Днес си спомних трепетите отпреди 4 години, когато бях щъркелче  Heart Eyes Много съм щастлива да ви известя, че Канела е родила момиченцето си! Секциото е станало 7 часа преди планираното - вчера, 9-ти, в 1:10. Явно си му е било писано да се пръкне точно на тази дата  Laughing Малката Лидия се е родила 3.200кг./56 см. Да й е жива и здрава! Hug[/size][/b][/size]

# 50
  • Мнения: 724
Честито на jackobiana е jujinka-15 за дечицата! Да са ви живи и здрави и много късмет да имат. А на вас леко възстановяване!
Ама тя луната май вече започна да действа!!! Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 165
хаха, от вчера даже Wink

Честито на всички новоизлюпили се бебчета! Да са живи и здрави и  да радват много мама и тате!

# 52
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
...
 Shocked е те да не очакват да работиш ефективно и докато трае раждането?! Shocked Shocked Shocked Shocked

Не, но очакват да даде всичко от себе си да работи за ДВАМА.

Някой води ли статистика само днес колко бебета са се родили?

# 53
  • Мнения: 324
Някой води ли статистика само днес колко бебета са се родили?

Едва ли  Rolling Eyes   Лично аз станах разногледа днес  Crazy

Знам, че Бубчето вече беше писала, но да помоля и аз:
Пишете и тук, във форума щъркеловите вести, защото иначе става трудно за следене.
Порсто като пишете във ФБ, копирайте и тук, моляяяяяяя  Praynig  Praynig Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 4 035
Трябваше да се включа да ти помогна, ама пък мене от работата ме направиха разногледа и въобще днеска е някъв шантав дем Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 324
Бубче, споко  Hug
Като е писано тук в темата, не ми е никакъв проблем.
Само като тръгна да търся кой кой е, тогава става по-трудничко.
А си мисля, че вместо да питам всяка поотделно какъв ѝ е ника, може просто да се копира известието тук  Hug
 
Ето помня, че имаше във ФБ една мама, която се похвали с бебе, подозирах, че е maryanna, но като не съм сигурна и не е вписана, а и тя не се включи да потвърди  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 5
Момичета, как да ви намеря във Facebooknewsm78

# 57
  • Мнения: 37
Многократно ЧЕСТИТО на всички нови мами, да са живи и здрави бебчетата, да слушат и да растат щастливи! На амите им бързо възстановяване.

  bouquet Hug  bouquet

И аз искам да се включа в групата във ФБ  Praynig

Лека вечер на всички! Hug Simple Smile

Благодарности за новата темичка  и за заглавието! Simple Smile

# 58
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте, аз съм лелята на едно бебче, което се роди днес на мама  ilinaangel момиченце. Дани е живо и здраво и честито на всички бебчета, които са се появили на този ден  Hug

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 795
И аз в новата темичка,благодарности на фио и жълтурчето за заглавието!

Честито на всички нови мами!

Ние снощи спахме спокойно,без колики,наспахме се и тримата,а днес следобяд също поспахме. Бебчо се чувства добре с новите капки за колики.

На мен ми остава още 3кг за да се върна на стартовата линия  newsm68 ноооо имам стрии на корема,вероятно и на гърдите. Не ги бях забелязала преди да родя,докато ми беше опъната кожата,та...с какво да мажа вече появили се стрии?

Общи условия

Активация на акаунт