Фейсбук 2

  • 1 271 087
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 10 575
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Може ли подсказка как да постна картинка/картичка за поздрав Rolling Eyes Не линка,а самата картичка да се види..

# 10 576
  • Мнения: X
Може ли подсказка как да постна картинка/картичка за поздрав Rolling Eyes Не линка,а самата картичка да се види..
Сейфаш си картичката първо на твоя ком и я добавяш като снимка след това. Имаш възможност да напишеш и пожелание, и картичката ще се вижда.

# 10 577
  • Мнения: 1 210
При логин всеки път ми излиза профилната снимка, с която мога да се логна....Ами не искам пък да ползвам тая опция  Sick Има ли начин да се махне това ново чудо на Фейсбук или всеки път ще трябва да я чистя от хикса, за да се махне?  ooooh!

# 10 578
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
huliganka, влизаш в настройки, отиваш на сигурност, после на вход и изключваш да се вписваш със снимка. Simple Smile

# 10 579
  • Мнения: 1 210
huliganka, влизаш в настройки, отиваш на сигурност, после на вход и изключваш да се вписваш със снимка. Simple Smile
Канела, сърдечно благодаря!  Hug

# 10 580
  • UK
  • Мнения: 3 959
С толкова много бъгове вече не знам кое е нормално и кое - не. Нормално ли е човек да не е онлайн изобщо, от часове да не е бил, и Месинджър да го показва онлайн? Също и Фейсбук на лаптопа.

# 10 581
  • София
  • Мнения: 30 142
Как се обединяват 2-3 снимки, които да се постнат като една?

От няколко дена получавам покани за приятелство от някакви жени, които не познавам. За 1-2 минути получавам 5-6 поредни покани. Давам "remove" и на другия ден нещата се повтарят. Каква може да е причината?

# 10 582
  • Мнения: 1 822
От къде правя други да не виждат:
- стана приятел със
- хареса това
- коментира това

и др. подобни неща

# 10 583
  • Мнения: 2 628
Няма какво, доколкото ми е известно. Каквото и да ограничаваш се появяват на останалите на случаен принцип.

# 10 584
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Снощи получих следния SMS – "***** (5-цифрен) е Вашият код за потвърждение за Facebook #fb". newsm78 Някой може ли да интерпретира кога пращат подобен SMS? Някой се е опитвал да влезе в профила ми ли? Всъщност, интересното е, че номерът на мобилния ми не е свързан / въведен във Facebook акаунта ми.

# 10 585
  • Мнения: 445
Вероятно някой е въвел твоя мобилен в месинджър като собствен.

# 10 586
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ясно, мерси. Хм... Thinking Вероятно е станала някаква грешка.

Извинявам се за тъпия въпрос, но не използвам никакви чат-апликации, та затова ще попитам – няма как да се осъществи злоупотреба с мобилния ми номер, при положение че само аз имам достъп до самото устройство, нали така?

# 10 587
  • Мнения: 4 864
Аз получавам такъв код когато влизам през непознат браузър. Задала съм да се потвърждава така влизането ми от съображения за сигурност.

# 10 588
  • Мнения: 4 303
Странно и аз оня ден и вчера получавах такива кодове, но не съм ги отразявала.
Никога никъде не влизам освен от лаптопа си. На телефона имам само вайбър, месинжера и фейсбук отдавна ги деинсталирах.
Никой друг освен мен не ползва фб. Мобилният ми номер го няма във фб също.

# 10 589
  • София
  • Мнения: 8 114

Аз получавам такъв код когато влизам през непознат браузър. Задала съм да се потвърждава така влизането ми от съображения за сигурност.

И аз съм си активирала тази функция, в началото получавах кодове на телефона, сега не. Добре, че съм си генерирала през настройките 10 кода и ползвам тях.
Преди получавах само мейл, ако вляза през непознато устройство. И един ден получих мейл, че от Трявна съм си влизала, а аз си бях в София.

Общи условия

Активация на акаунт