Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Фейсбук 2

• 1 193 957
  • 14 941
  •   3
Отговори
# 14 925
Няма как един пост да промени алгоритъма. Ако наистина публикациите ги виждат 25 човека, то и тази публикация ще я видят същите 25 човека. Възможно е ако някой от приятелите, който досега не ви е лайквал или коментирал публикациите, го направи този път, да виждате по-често неговите публикации, но това ще се промени и ако хареса или коментира която и да било от публикациите в профила ви. Мнозина обаче (аз също в това число), биха подминали подобен спам текст.

# 14 926
  • София
Аз също подминавам такива постове. А има и още едни подобни, които ми пращат на лично съобщение. От тях как се дразня ...

# 14 927
  • Г. О.
Какво следва като сложа някого в списъка с ограничени? Няма да вижда нищо, което публикувам ли? Ще му се показват само стари снимки и публикации ли? Благодаря ви.

# 14 928
Ще вижда само публичните. Старите не знам дали ще ги вижда.

# 14 929
  • София
Днес установих, че мога да си вляза в профила с чужд мейл. Моят е с три еднакви букви, напр. annna, преди малко обърках и написах с една повтаряща се буква по-малко и влязох. Няколко пъти влизам и излизам и става.

# 14 930
  • Sofia
При мен имаше подобен момент с паролите преди време – можех да вляза както с новата, така и с предишната.

# 14 931
Днес установих, че мога да си вляза в профила с чужд мейл. Моят е с три еднакви букви, напр. annna, преди малко обърках и написах с една повтаряща се буква по-малко и влязох. Няколко пъти влизам и излизам и става.

Възможно е въпросният имейл да е със същата парола.... но тогава пък щеше да влезеш в чуждия профил.
Много странно и плашещо чак.
Пробвай да смениш паролата и виж как ще е.

# 14 932
Аглея на свое устройство ли влезе? Защото ако е на свое има опцията да са запаметени мейл и парола за фб- ти, и както и да изпишеш мейла, браузера го поправя автоматично Simple Smile
За паролите не се учудвам - ако при смяната на паролата не е отбелязана опцията "отписване от други устройства" старата си остава активна, един вид...

# 14 933
  • Sofia
За паролите не се учудвам - ако при смяната на паролата не е отбелязана опцията "отписване от други устройства" старата си остава активна, един вид...

Ами, може и да има нещо такова, но от онзи акаунт влизах във Facebook само през едно-единствено устройство – лаптопът ми, т.е. няма как да не съм се отписала.
Можех да влизам с която и да е от двете пароли (които бяха сходни, всъщност) в продължение на месеци. После изведнъж старата стана неактивна и вече не ме пускаше с нея, а само с новата.

# 14 934
Здравейте, как мога да си скрия известията когато се сприятеля с някого. Другите да не го виждат? И как да забраня да ми излизат снимки с тагове, и други файлове.

# 14 935
Здравейте!
Как мога да разбера дали приятел си е деактивира профила или го е изтрил окончателно?

# 14 936
То си пише, когато е деактивиран.

# 14 937
Как мога да направя така, че моите приятели да НЕ виждат публикациите ми в определена група (и не са членове на тази група) и обявите ми в Маркетплейс ?

# 14 938
Приятели, темата не е за тук но искам помощ. Имам един досадник вече от близо 2 г. , пишеше ми в viber , блокирах го и той отново ми пише от време на време . Плаша се блокиран е номера му в вайбър . Какво да направя да не ми пише. Аз не отговарям но той ме тормози. Как при положение че е блокиран.

# 14 939
  • София-Младост
Как мога да направя така, че моите приятели да НЕ виждат публикациите ми в определена група (и не са членове на тази група) и обявите ми в Маркетплейс ?
Писането в групите мисля, че не го виждат.
За обявите...не знам, когато се публикува, ако има опция да не се вижда от...ама да ги маркираш всички ми се вижда трудно.

Общи условия

Активация на акаунт