Фейсбук 2

  • 1 269 617
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 14 925
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
При мен имаше подобен момент с паролите преди време – можех да вляза както с новата, така и с предишната.

# 14 926
  • Мнения: 980
Днес установих, че мога да си вляза в профила с чужд мейл. Моят е с три еднакви букви, напр. annna, преди малко обърках и написах с една повтаряща се буква по-малко и влязох. Няколко пъти влизам и излизам и става.

Възможно е въпросният имейл да е със същата парола.... но тогава пък щеше да влезеш в чуждия профил.
Много странно и плашещо чак.
Пробвай да смениш паролата и виж как ще е.

# 14 927
  • Мнения: 4 343
Днес установих, че мога да си вляза в профила с чужд мейл. Моят е с три еднакви букви, напр. annna, преди малко обърках и написах с една повтаряща се буква по-малко и влязох. Няколко пъти влизам и излизам и става.
Аглея на свое устройство ли влезе? Защото ако е на свое има опцията да са запаметени мейл и парола за фб- ти, и както и да изпишеш мейла, браузера го поправя автоматично Simple Smile
За паролите не се учудвам - ако при смяната на паролата не е отбелязана опцията "отписване от други устройства" старата си остава активна, един вид...

# 14 928
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
За паролите не се учудвам - ако при смяната на паролата не е отбелязана опцията "отписване от други устройства" старата си остава активна, един вид...

Ами, може и да има нещо такова, но от онзи акаунт влизах във Facebook само през едно-единствено устройство – лаптопът ми, т.е. няма как да не съм се отписала.
Можех да влизам с която и да е от двете пароли (които бяха сходни, всъщност) в продължение на месеци. После изведнъж старата стана неактивна и вече не ме пускаше с нея, а само с новата.

# 14 929
  • Мнения: 118
Здравейте, как мога да си скрия известията когато се сприятеля с някого. Другите да не го виждат? И как да забраня да ми излизат снимки с тагове, и други файлове.

# 14 930
  • Мнения: 11
Здравейте!
Как мога да разбера дали приятел си е деактивира профила или го е изтрил окончателно?

# 14 931
  • Мнения: 838
То си пише, когато е деактивиран.

# 14 932
  • Мнения: 1 003
Как мога да направя така, че моите приятели да НЕ виждат публикациите ми в определена група (и не са членове на тази група) и обявите ми в Маркетплейс ?

# 14 933
  • Мнения: 332
Приятели, темата не е за тук но искам помощ. Имам един досадник вече от близо 2 г. , пишеше ми в viber , блокирах го и той отново ми пише от време на време . Плаша се блокиран е номера му в вайбър . Какво да направя да не ми пише. Аз не отговарям но той ме тормози. Как при положение че е блокиран.

# 14 934
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Как мога да направя така, че моите приятели да НЕ виждат публикациите ми в определена група (и не са членове на тази група) и обявите ми в Маркетплейс ?
Писането в групите мисля, че не го виждат.
За обявите...не знам, когато се публикува, ако има опция да не се вижда от...ама да ги маркираш всички ми се вижда трудно.

# 14 935
  • софия
  • Мнения: 773
Приятели, темата не е за тук но искам помощ. Имам един досадник вече от близо 2 г. , пишеше ми в viber , блокирах го и той отново ми пише от време на време . Плаша се блокиран е номера му в вайбър . Какво да направя да не ми пише. Аз не отговарям но той ме тормози. Как при положение че е блокиран.
Това мисля че се случва ако си преинсталираш понякога Вайбъра - все едно "изтриваш " списъка с блокираните.  Аз бих ти предложила да му сложиш номера в "Черният списък на телефона " ,там май го блокира генерално .но не съм убедена.
Аз пък си изтрих съобщенията от тези ,които ми пишат в Рикуестите /подпапката Спам, на когото съм дала игнор на съобщенията / и сега като ми пишат си отиват при нормалните ми съобщения . Ще знам занапред никакво триене там .

# 14 936
  • Мнения: 11
То си пише, когато е деактивиран.
Пише, но те е точно така.
На снимка 1 е акаунтът, за който се чудя временно деактивиран или изтрит е (няма как да попитам лично).
На снимка 2 е акаунт на приятелка, който тя изтри завинаги.
Текстът в двете известия от ФБ е напълно идентичен.


# 14 937
  • Мнения: 838
Viktory17, тогава нямам представа. Не знаех за идентичния текст и в двата случая.

# 14 938
  • Мнения: 182
Отключена публикация , която всеки може да хареса, ако не ти е в приятели. Днес една приятелка търсеше определен човек, който я е харесал...не го откри. Лайкът си стои там не е махнах. Друга приятелка го вижда. Как се получава това ? На един човек излизат всички лайкове на други не...

# 14 939
  • Мнения: 838
Отключена публикация , която всеки може да хареса, ако не ти е в приятели. Днес една приятелка търсеше определен човек, който я е харесал...не го откри. Лайкът си стои там не е махнах. Друга приятелка го вижда. Как се получава това ? На един човек излизат всички лайкове на други не...

По същия начин аз не виждам харесвания и отговори на една жена, която ме и блокирала. Пише например 3 харесвания, но аз виждам само двамата от тях без нея. Това на чужди публикации.

Общи условия

Активация на акаунт