Фейсбук 2

  • 1 271 098
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Мнения: 54 445
₪ Elle ₪,

Намерих го !!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз пропусках първата стъпка , редактиране на албума , директно отивах на снимката , затова ! Blush

Много ти благодаря !  bouquet

# 1 876
  • Мнения: 125
Съжалявам ,ако се повтаря въпроса , от няколко дни като публикувам снимки се показват за малко на общата стена, ако правилно се изразявам и след малко изчезват. Все едно нищо не съм публикувала. А вътре в моя дневник ги има, но за другите не се виждат. Как да го оправя?

# 1 877
  • Варна
  • Мнения: 826
Може и да е коментирано,но се чудя има ли някакъв ред или логика в имената/хората/,които ти излизат първи като напишеш дадена буква горе в полето търси?

# 1 878
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Когато включиш някой от приятелите си в Ограничаващия списък, какво виждат или не виждат те и какво мога или не могат да правят в профила ти, на стената ти и т.н.???  newsm78

# 1 879
  • София
  • Мнения: 12 127
Може и да е коментирано,но се чудя има ли някакъв ред или логика в имената/хората/,които ти излизат първи като напишеш дадена буква горе в полето търси?
Има, първи излизат тези, които ти си търсил по- често или които са те търсили по- често. Второто също е сигурно.

# 1 880
  • Мнения: 54 445
Може и да е коментирано,но се чудя има ли някакъв ред или логика в имената/хората/,които ти излизат първи като напишеш дадена буква горе в полето търси?
Има, първи излизат тези, които ти си търсил по- често или които са те търсили по- често. Второто също е сигурно.

Да , за второто не знам , но за първото , да , тези които си търсил по-често . Peace

# 1 881
  • София
  • Мнения: 423
Това вярно ли е:
Скъпи FB приятели, ще се радвам да остана ЛИЧНО свързан с вас. За жалост, с последните промени във FB, всички могат да виждат всичко на ВСЯКА стена. Ако мой приятел реагира с "like" или коментар, всички негови приятели виждат нашия разговор... FB конфигурира така, за нас има само една възможност:Поставете мишката върху името ми по-горе (без да кликвате), ще се появи прозорец, придвижете мишката
върху “FRIENDS" (без да кликвате), после върху "Settings/настройки", кликнете, и ще се появи списък... ПРЕМАХНЕТЕ лястовичката пред "COMMENTS & LIKES" като кликнете на нея. Така моята дейност сред приятели и роднини вече няма да е видима за целия свят. Благодаря ви предварително. Копирайте, за да се възползват и приятелите ви!

# 1 882
  • София
  • Мнения: 12 127
Това вярно ли е:
Скъпи FB приятели, ще се радвам да остана ЛИЧНО свързан с вас. За жалост, с последните промени във FB, всички могат да виждат всичко на ВСЯКА стена. Ако мой приятел реагира с "like" или коментар, всички негови приятели виждат нашия разговор... FB конфигурира така, за нас има само една възможност:Поставете мишката върху името ми по-горе (без да кликвате), ще се появи прозорец, придвижете мишката
върху “FRIENDS" (без да кликвате), после върху "Settings/настройки", кликнете, и ще се появи списък... ПРЕМАХНЕТЕ лястовичката пред "COMMENTS & LIKES" като кликнете на нея. Така моята дейност сред приятели и роднини вече няма да е видима за целия свят. Благодаря ви предварително. Копирайте, за да се възползват и приятелите ви!
Не е вярно, това зависи от настройките ти за сигурността, а не от това за какво са се абонирали приятелите ти. Аз го правя при всяко сприятеляване, защото коментари и харесвания не ме вълнуват, но пак ми излизат в новините, ако дълго време никой не е писал. А и както каза една приятелка, всичко това е безсмислено, защото в Телеграфа излизат всичките ти действия, независимо от рестрикциите.

# 1 883
  • Мнения: 3 413
Да попитам,снимки,които съм публикувала на стената си попадат в албума "Снимки на стената".Искам да ги прехвърля в нов албум,но не намирам опция Sad Или поне мога ли да преименувам албума в друг(да не пише снимки на стената)?

# 1 884
  • Мнения: 720
Момичета, как най-бързо мога да сваля или преместя някъде другаде снимките си от фейса и закрия профила?
Благодаря!  bouquet

# 1 885
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Измъих се, докато кача всички симки, защото трябваше една по една. Защо не може по няколко наведнъж?  newsm78

# 1 886
  • Мнения: 4
Измъих се, докато кача всички симки, защото трябваше една по една. Защо не може по няколко наведнъж?  newsm78

Може!  Peace

Не знам какъв ти е случая - дали в нов албум качваш или във вече съществуващ, но ще напиша как е за нов (предполагам принципа е същият)

Значи отиваш в твоя си профил -> Снимки -> Добавяне на снимки (като цъкнеш на това , ти излиза прозорец от компютъра- избираш от където са ти снимките, които искаш да качваш). Аз ги избирам със натиснат Ctrl , след това натискам Open и всичките избрани от мен снимки се качват една по една автоматично. След това си озаглавявам албума, пиша заглавие на всяка снимка (ако реша) и накрая ->  Публукуване на снимки като избирам и кой може да вижда албума и кой не.

Малко завъртяно го обесних, но дано ме разбереш ако не ще пробвам пак  Rolling Eyes

# 1 887
  • Мнения: 3 413
Да попитам,снимки,които съм публикувала на стената си попадат в албума "Снимки на стената".Искам да ги прехвърля в нов албум,но не намирам опция Sad Или поне мога ли да преименувам албума в друг(да не пише снимки на стената)?
Praynig

# 1 888
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
₪ Elle ₪ , мерси, обаче ми излиза прозорец и мога само една да селектирам. Ако искам повече....не става. От време на време ми излизаше възможност да селектирам по 5, но....беше отвреме навреме.....

# 1 889
  • Мнения: 4
Kalinka,
точно затова задържаш (без да пускаш до избирането и на последната желана от теб снимка) Ctrl от клавиатурата и кликаш в/у снимките, които искаш да качиш

Общи условия

Активация на акаунт