NYX /грим/ - вече и в България!

  • 82 266
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 611
MissNellie, когато имаш възможност и желание, разбира се, може ли да споделиш и мнение за HD пудрата и ружовете?   bouquet Твоите съвети винаги са изключително полезни!

# 16
  • Мнения: 616
Срамота, как съм забравила темата! ooooh!

 Магазинът на мейкъпгийк ТВ /Марлена/ също продава някой неща на НИКС, доставка международна и като че ли не е много скъпа. Оттам могат да се поръчват и мострени размери на някой пигменти на МАС между другото.
http://www.makeupgeek.com/store/

Elle-mêm опаковката е 'инспирирана" от опаковката на Хейло пудрите на Смашбокс. Продукта е компактна пудра и при завъртане се остъргва малко количество. Самите продукти са добри, ружовете са силнопигментирани и финни, пудрата има цвят и лека покривност, може да се носи и самостоятелно, има силикончета в нея и изглежда доста естествено на лицето,матира без типичния пудрен завършек. Чудесни продукти, но цената е висока, сравнени с другите им линии единствено заради опаковката, която е по-скоро глезотия, докато като качество са съизмерими.

# 17
  • Мнения: 616
Да изтупаме темата от праха  Laughing Кой си купи по нещичко?Доволни ли останахте?



Виждам, че така и не съм похвалила сенките на НИКС, срамота. Става въпрос за единичните квадратчета. ОГРОМЕН асортимент от цветове, много разнообразни нюанси на по-често срещаните, и много уникални цветове, които се намират доста по-трудно и рядко, особено в този ценови клас. Завършеците също варират, матови, перлени, брокатени...
Отново финно смлени и много, много  силно пигментирани. Матовото черно всъщност излиза по-наситено от Карбон на МАС, съвсем сериозно.

Библиотека с тестови снимки на почти всички цветове - 212!!!, също е отбелязан завършека като тип

# 18
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз съм безумно доволна от ХД базата. Просто разкошна! Свалям си грима обикновено към 23ч., а се гримирам към 7ч. и винаги сенките са в перфектен вид!

Поръчах си 3 червила, 2 кремообразни ружа и 1 обикновен (на който обаче колкото и да търся не намерих снимка в нета, което е малко странно). Чакам ги да дойдат с нетърпение и после ще споделя впечатления.

# 19
  • Мнения: 4 428
Аз съм безумно доволна от ХД базата. Просто разкошна! Свалям си грима обикновено към 23ч., а се гримирам към 7ч. и винаги сенките са в перфектен вид!

Поръчах си 3 червила, 2 кремообразни ружа и 1 обикновен (на който обаче колкото и да търся не намерих снимка в нета, което е малко странно). Чакам ги да дойдат с нетърпение и после ще споделя впечатления.


Ти от къде поръчваш и за колко време идват нещата  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 611
Две бази съм поръчвала от http://stores.ebay.com/Angels-Beauty-Bag като идват за 7-10 дни. Послените неща ги поръчах в събота, днес получих мейл, че са шипнати, да видим кога ще дойдат. Поръчах от http://stores.ebay.com/JOYs-cosmetics?_trksid=p4340.l2563 За посочените в предния ми пост неща, заедно с още три лака и някакъв лакочистител, платих комбинирана доставка $17. Щях да се радвам и на по-малко, но като няма от къде да пазаруваме ще се примиряваме Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3
Elle-même пристигна ли ти поръчката от Joy`s cosmetics ?
Във вторник са ми отбелязали като изпратена поръчката, да се ориентирам във времето на пристигане. Доставката и на мен ми излезе 18$ /7продукта/.

По темата, поръчала съм 2 четки б13 и б23 за проба, мисля да си набавя и 3-4 от останалите, ако ми харесат. HD примера и базата, също 3 от квадратните единични сенки, следващият път ще включа и от пигментите, disco ball задължително ще пробвам.

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 18:18 от firefly...

# 22
  • Мнения: 72
аз си взех тази палитра за 30 евро ,беше намалена около Коледа в Douglas.

 

Страхотна е! Heart Eyes


# 23
  • София
  • Мнения: 1 611
firefly..., във вторник ми пристигна поръчката. Обикновения руж още не съм го пробвала. От кремообразните ружове и червилата съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 0
MissNellie  - благодаря за невероятната тема! От скоро съм хвърлила око на пигментите и моливите (кремообразните). Така още повече ме насърчихте да си ги взема. Благодаря за пълната информация!   bouquet

# 25
  • Мнения: 922
наскоро разглеждах базите им за лице , много интерсно ми стана имат зелена , лилава и без цвят, - някой може ли да даде малко инфо за тях Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 210
Clear creates a smooth and balanced finish and reduces the appearance of large pores and fine lines. - прикрива порите и фините бръчки
Green reduces the appearance of redness on the face. - намалява червенината по лицето
Lavender brightens and illuminates yellow undertones and sallow looking skin - осветява жълтеникавия тен

Бърз и груб превод от сайта.

# 27
  • Мнения: 3
firefly..., във вторник ми пристигна поръчката. Обикновения руж още не съм го пробвала. От кремообразните ружове и червилата съм много доволна.
Благодаря за бързия отговор!

His Princess много е хубава палитрата, има ли описани цветовете? Интересува ме синьото в 3-та колона, 4-то от горе надолу, как му е името?

# 28
  • Мнения: 72
firefly , съжалявам ,но не са описани...наистина е мн хубав цвят и на мен ми е един от любимите,ако искаш мога да ти го снимам отблизо или на ръката си ,да видиш как стои...

# 29
  • Мнения: 3
Гледах цветовете от горният линк, прилича ми на Atlantic или Kiss in Casablanca, ти на кой го опредяляш? Всъщност матов ли е?

Общи условия

Активация на акаунт