NYX /грим/ - вече и в България!

  • 82 310
  • 407
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 41
Преди да го купя попитах за мнение тук, но така и никой не се отзова, за да сподели. Така реших, че е важно да изкажа и моето.

# 361
  • варна
  • Мнения: 688
Похвалвам базата за грим NYX Pore Filler.Спонтанна покупка,но не съжалявам.При нанасяне се усеща силиконова,но след минута засъхва и матира кожата.Изглажда порите и фдт-а  стои добре.Не прави кир ефект.Колко е дълготраен ефекта на матиране не мога да кажа,защото до сега винаги съм слагала и малко матираща пудра (с четка за сенки) на местата където имам омазняване.Не слагам пудра на цялото лице.В момента ползвам Шайн килъра на Аура.

# 362
  • София
  • Мнения: 4 347
От NYX за находка считам една от палитрите с коректори и цветове за контуриране. Не отстъпва по нищо с тези на МАС, даже като текстура и цвят ми допадат сякаш повече. Става въпрос за ето тази:



Използвам светлата палитра. Консистенцията е много приятна - мека и лесно се нанася, блендира се добре, както върху самата кожа, така и върху фдт.
С най-тъмния цвят (4) контурирам носа. Не жълтее и лесно се рисува по нослето с твърда обла четка. После доразмазвам леко с пръсти, за да омекотя линиите.
С контур 5 работя по зачервяванията по кожата преди фдт-на. Съвсем мъничко е нужно, за да се неутрализират.
С контур 3 прикривам някое друго несъвършенство директно върху фдт-на.
С контур 6 съм опитвала да прикрия някоя друга сенка под очите, но текстурата не е съвсем подходяща за там и се впива във фините бръчици. Като цвят обаче е добре за тази цел.

# 363
  • Мнения: 45
Здравейте, някой има ли идея дали в някой магазин на Лили има палитри от серията In your element и по специално Air или Fire? Ще съм благодарна за информацията 🤗

Последна редакция: ср, 03 яну 2018, 19:16 от tedinka87

# 364
  • Мнения: 7 603
Преди няколко седмици ги нямаше.

# 365
  • Мнения: 20 224
Момичета,  има ли още някой, който като мен намира разлика в  HD  базата за сенки, купувана от чужбина, и тази от Лили?
Имам база купувана още от Черикълчър, изравняваше ми цвета на клепача, и с нея сенките ми издържаха ден и половина. Тази от Лили стои прозрачна на клепача, и сенките ми се запъват върху нея, нямат нанасяне, да не говорим, че светлия цвят моментално започна да се събира в гънките Fearful

# 366
  • София
  • Мнения: 55
В кои Лили-та в София има NYX?

# 367
  • София
  • Мнения: 28 891
В Лили мол Сердика има.

# 368
  • Мнения: 112
Страшно много ми харесва базата Angel Vail, усещането върху кожата ее  Heart Eyes  Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 7 603
Има и в Лили The mall, както и в това до Мол България и в Студентски град.

# 370
  • Мнения: 253
Има ли някъде марка NYX във Варна ?

# 371
# 372
  • София
  • Мнения: 9 575
Посетих новият магазин на NYX, вчера на Витошка и се сдобих с мултитаскинг четката, похвалена преди време тук от Ел Мем! Flutter Hug
Отдавна я чаках да я заредят някъде! bowuu

# 373
  • Мнения: 31 366
Посетих новият магазин на NYX, вчера на Витошка и се сдобих с мултитаскинг четката, похвалена преди време тук от Ел Мем! Flutter Hug
Отдавна я чаках да я заредят някъде! bowuu
Невероятна е. Честита!
Откакто я имам по нейн съвет, я ползвам абсолютно всеки път, когато правя основа.

# 374
  • Мнения: 7 603
В новия магазин има ли повече интересни неща, отколкото в Лили в мол Сердика? Специално ме интересува дали имат повече палитри сенки за очи и то някои от новите им.

Общи условия

Активация на акаунт