NYX /грим/ - вече и в България!

  • 82 326
  • 407
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 9 591
Откровено казано, не следя марката и нямам идея за новите им палитри, но си представи Кико магазин като подредба. Всичко има. ВСИЧКО.  Hug

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Трябва и аз да я потърся тази четкааа.

# 377
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
За ФДТ ли е четката? За какво я ползвате?

# 378
  • Мнения: 31 385
Да за фон дьо тен е и е невероятно добра. Сравнявам с Диор и Мас аз, каквито по принцип използвам.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 611
Densi Purple Heart
kopche, много се надявам, че четката ще ти хареса така, както ми харесва и на мен.
Аз я обожавам и не мисля, че някога ще намеря по-добра от нея. Разбира се, не при всеки може да се зароди тази безкрайна любов, но поне не очаквам да има разочарования.
Аз даже си купих 2 от нея с идеята едната да използвам именно за пудра, но към момента така и не съм я пробвала с такъв продукт.

# 380
  • Мнения: X
Може ли линк/снимка на тази четка?

# 381
# 382
  • София
  • Мнения: 9 591
Страхотна е четката! Hug
Нанесох пудра днес с нея! Много е мекичка и приятна на допир с лицето!
 Elle-même, благодаря, че сподели!  bouquet

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Момичета, палитрата Lid Lingerie каква цена е?

# 384
  • Мнения: X
Днес исках и аз да си взема четката, но в Лили което ходих я нямаше. Ще потърся другаде.

# 385
  • Мнения: 897
Здравейте, дали имат основа за грим за мазна кожа, ако има с някакъв лек цвят ще е супер?

# 386
  • Мнения: 7 615
Имат няколко при това, но още не съм ги пробвала и не мога да дам мнение. За мен е интересна pore filling primer , но е скъпичка и сега не ми се дават такива пари. Ако пробваш някоя от базите, пиши как ти се струва.

# 387
  • Мнения: 13 627
Аз в момента съм с NYX Pore Filler. В магазина ми хареса повече като усещане на ръката Angel Veil, но в крайна сметка се спрях на другата.
ОK е като база, но нещо не мога и особено да се възхитя. Прилича доста на Benefit POREfessional, но и на много други по-евтини бази на силиконова основа.

Все пак ще си купя и Angel Veil от чисто любопитство дали не е по-добрата от двете.
 

# 388
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
От NYX за находка считам една от палитрите с коректори и цветове за контуриране. Не отстъпва по нищо с тези на МАС, даже като текстура и цвят ми допадат сякаш повече. Става въпрос за ето тази:



Използвам светлата палитра. Консистенцията е много приятна - мека и лесно се нанася, блендира се добре, както върху самата кожа, така и върху фдт.
С най-тъмния цвят (4) контурирам носа. Не жълтее и лесно се рисува по нослето с твърда обла четка. После доразмазвам леко с пръсти, за да омекотя линиите.
С контур 5 работя по зачервяванията по кожата преди фдт-на. Съвсем мъничко е нужно, за да се неутрализират.
С контур 3 прикривам някое друго несъвършенство директно върху фдт-на.
С контур 6 съм опитвала да прикрия някоя друга сенка под очите, но текстурата не е съвсем подходяща за там и се впива във фините бръчици. Като цвят обаче е добре за тази цел.



Merci Много полезно. Колко струва? Ориентировачно.

ПП №5 е цвят за прикриване лилавината под очите. Не знам като текстура, блясък и т.н, но като цвят е това принципно.

# 389
  • София
  • Мнения: 4 353
ом, 20 и малко лева ми се въртят из главата, не помня точно. Като текстура всички коректори са еднакви, ако се ползва нещо под очите това не е подходящо, защото е плътно и се впива в бръчици, както и по-трудно се разнася, сравнено с озарителя за тази цел, който ползвам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт