NYX /грим/ - вече и в България!

  • 82 308
  • 407
  •   1
Отговори
# 390
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Merci!
Аз съм позлвала минерален коректор - пудра, не се събира, но е малко странно. Предпочитам крем и тъкмо ми предстои да купувам. Ще разгледам nyx.

# 391
  • Down south
  • Мнения: 7 751
Впечатли ме темата и отзивите, та, чак погледнах въпросната козметика.
Подозрително евтина?
Спирала, която обещава офект е $4?

# 392
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Впечатли ме темата и отзивите, та, чак погледнах въпросната козметика.
Подозрително евтина?
Спирала, която обещава офект е $4?

NYX e среден клас (да не кажа нисък) в дрогерийната козметика в САЩ, както са нашите тук Catrice, Rimmel и т.н.

# 393
  • Мнения: 13 627
Изобщо не са толкова евтини нещата им или поне не всички.
Купих 2 неща и оставих близо 60 лева...

# 394
  • Down south
  • Мнения: 7 751
Евтини са на фона на останалата козметика, за това бях изненадана от евентуалното качество,  което се описва в темата.

# 395
  • Мнения: 31 364
Да, някои от нещата имат много добро качество, но са по-малко.

# 396
  • Мнения: 13 627
Зависи човек с какво ги сравнява. Далеч са като качество от МАС, Benefit, Too Faced и подобни.
Но са по-добри от дрогерийния клас ала Лорел, Мейбелин, Римел и тн.

Имат много добри попадения при някои продукти. Но съм купувала и доста неща, които директно изхвърлих.

# 397
  • Мнения: 2
Здравейте дами, знаете ли в кое Лили в Бургас има щанд на Никс? Ще пътувам на там тези дни и искам да мина през щанда, но не знам в кое Лили да търся. Благодаря HugFlowers Hibiscus

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 749
Здравейте дами, знаете ли в кое Лили в Бургас има щанд на Никс? Ще пътувам на там тези дни и искам да мина през щанда, но не знам в кое Лили да търся. Благодаря HugFlowers Hibiscus

В МОЛ Галерия.

# 399
  • Мнения: 2
Благодаря! Hug

# 400
  • Мнения: 3 117
Здравейте, знаете ли дали има Nyx в Лили в Ring Mall? Много тъпо, че ги има само тук там във веригата.

# 401
  • София
  • Мнения: 28 879
В Ринг мол няма.

# 402
  • Мнения: 31 364
Има в Лили Сердика, на бул. България, в бившия Сити център. На Витошка самостоятелен магазин.

# 403
  • Мнения: 13
Здравейте, някой пробвал ли е от фон дьо тените на NYX? Тъй като съм с доста суха кожа ми трябва нещо, което да е на принципа на крем и да не изсушава кожата. Проблемът е че имам и червено петънце под окото, което с по-обикновен фон дьо тен се покрива за известно време, но след няколко часа след нанасянето на грима отново започва да си личи.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз имам NYX Total Control Drop Foundation и на моята смесена към мазна кожа ми е някак сух. Много е лек при нанасянето, без силикони, някак воднист, но бързо порите престават да изглеждат добре, идва ми малко пудрен и не ми харесва особено как изглежда лицето. Или не съм налучкала все още правилната база, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт