помощ искам да напалнея

  • 3 839
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
здравейте аз сам на 25 години имам 2 деца на 5 и на 3 годинки. когато бях бременна с големия качих почти 30 килограма и от 52 достигнах 79кг. но за по мако от месец ги свалих без да знам как и без да искам на втората бременност качих само 9кг. и след като родих ги свалих с лихвите. сега самвисока 160см и тейа 49кг изглеждам доста даже прекаено саба. иначе нямам здравослони проблеми. пробвала сам с няколко протеинови диети но нямаше ефект. моля ако някой знае някаква диета за напалняване очаквам публикации
За мен това бързо отслабване не е особено нормално, че и без да знаеш как.... Аз на твое място бих се посъветвала с лекар, дори с двама.... Иначе аз от дете все се опитвам да напълнея - сега съм 169/54кг и си ми е много добре. За напълняване - наблегни на хляба, винаги и с всичко 2-3 филии хлебче, яж здравословно все пак, не е нужно да се тъпчеш с мазно и сладко... просто яж двойно количество храна на това, което ядеш.

# 16
  • Мнения: 6
благодяря на всички за отговорите

# 17
  • Мнения: 6
Аз съм  1,58 висока  49кг  съм и  искам  да съм малко  по слаба  newsm78
gicka трудно ли ти е да си намира6 дрехи по мярка на мен винаги ми е било трудно все от някаде ми висят и не ми харесва как ми стоят а и задник нямам и това хи4 не ми харесва сапругат ми сащо все ме насарчава да напалнея

# 18
  • Мнения: 3
Сигурно покрай тичането с децата, нямаш спокойствие и време за сериозно хранене! Хапвай си количество мед, може бутерброд!

# 19
  • Мнения: 6
момичета вички говорите за тренировки но при мен има едим проблем аз сам от малко село ио при нас няма фитнес  таи като всеки ден сам на работа немога да патуваам до блиския но град за да ходя на фитнес за това ви моля ако мойе някоя от вас да ми каже какви упражнения мога да правя вка6ти за да кача мусколната си маса

# 20
  • Мнения: 6
когато започнада се храня повече корема ми нараства но никаде другаде  newsm78 Praynig

# 21
  • Мнения: 54
Ха, при мен е същата работа ! А и аз не харча за фитнес, ами съм си насваляла разни тренировки на английски от торент сайтовете. Ако си склонна на такова нещо - ще ти кажа какво ми помогна на мен   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6
Ха, при мен е същата работа ! А и аз не харча за фитнес, ами съм си насваляла разни тренировки на английски от торент сайтовете. Ако си склонна на такова нещо - ще ти кажа какво ми помогна на мен   Simple Smile
pureadoration склонна сам на почти всичко за да кача някои колограм 4акам отговора ти

# 23
  • Мнения: 4
С добавки,пробвахте ли Simple Smile

# 24
  • Мнения: 54
Brazil Butt Lift, rutracker . org - има си програма в зависимост от това дали искаш да качиш или свалиш. Следвай твоята програма, на мен ми помогна - бавно, но славно.
Вземи си дъмбели, прави подходящи упражнения ( в зависимост в ръцете ли искаш да качиш, или където и да е ). Не ги прави всеки ден, от пренатоварване се  отслабва. След първата тренировка, със сигурност ще има мускулна треска - почини си добре, не се напрягай в началото.
Ето и клипчета в Ютуб, които да ти помогнат :
http://www.youtube.com/results?search_query=women+gain+weight+fa … l2307l3.12.1l16l0

Успех ! Дръж ни в течение Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 274
В този същия раздел има тема за уголемяване на бюста. Пият разни билки. От тях мога да спомена: сминдух, резене, червена детелина. Някой там се оплакваше, че не само бюста но и тегло качила. Може да ти е от полза нещо такова.

# 26
  • Мнения: 0
Момичета сега ще ви разкрия тайната за качване на килограми!
На първо място НИКОГА не наблягайте на сладкото за качване на килограми,защото после ще се чудите изведнъж от къде се взеха тези палазки и този увиснал з....к и редица други здравословни проблеми,отнасяйте се към сладкото като с ВРАГ,а за чиста мускулна маса наблегнете на храни богати на въглехидрати и белтъчини но без излишни мазнини!
На пример за закуска мюсли с прясно мляко и яжте стабилно закуската е най важна и най не трябва да ви притеснява за обяд ябълка с 30-40 грама обелен слънчоглед следобяд печени пилешки гърди с ориз и 2 филии пълнозърнест хляб без много подправки защото и те са виновник за мазнините в тялото,след това можете пак да направите лека закуска с мюсли и за вечеря 3 сварени яйца с 1 банан като ядете само белтъка без желтъка,също така можете да си вземете протеинови барове за през деня,когато нямате възможност да хапнете,защото сте на работа изяжте 1 фитнес нестле с какъвто вкус искате но гледайте да се храните през 3-4 часа но БЕЗ БЯЛ ХЛЯБ,БАНИЧКИ,КИФЛИ,КРУАСАНИ и всичките пройзводни от тесто продукти.... наблягайте на качествената храна и физическо натоварване поне 3 пъти в седмицата така не само ще качите мусколна маса ами и организма ви ще заработи като добре смазана машина...

# 27
  • Мнения: 1 274
Струва ми се, че съветът за напълняване със здравословна храна е добър. Иначе горепосоченото меню на мен лично не ми допада чак толкова.
Между впрочем, на майка ми й се наложи да яде основно банани около месец, тъй като имаше гастрит и колит и ужасни чревни проблеми. Само те не я дразнеха. В резултат на това качи 8 кг. и ги задържа, а преди това беше болезнено слаба и с години не можеше да качи.
Изяждаше по 2 кг. банани на ден.

# 28
  • в колонките
  • Мнения: 510
    Здравей, MAMINKA DOBLE, Hug
         Случайно попаднах на темата,която си пуснала за напАлняване..Както самата пишеш си 160см/49кг,нали? И колко кг.искаш да напълнееш? Пишеш също така,че си пробвала няколко протеинови диети.Защо,с каква цел? Напълняване? Протеиновите диети НЕ се правят с тази цел,с тях се ОТСЛАБВА. Naughty. Аз до преди да се разболея поддържах 49кг./176см висока съм и се чувствах отлично. Naughty.Сега на 62-63кг. НЕ се чувствам толкова комфортно, но ми е много трудно да достигна старото си тегло.Мое мнение е,че не е необходимо да търсиш начини да напълнееш,щото след около 10-ина години ще плачеш за обратното.За височината си о.к,спортувай у дома,аз така правя,както и много момичета.
    И последно: Оправи си правописа,защото е  newsm17.
              Спорен и хубав ден на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 6
Brazil Butt Lift, rutracker . org - има си програма в зависимост от това дали искаш да качиш или свалиш. Следвай твоята програма, на мен ми помогна - бавно, но славно.
Вземи си дъмбели, прави подходящи упражнения ( в зависимост в ръцете ли искаш да качиш, или където и да е ). Не ги прави всеки ден, от пренатоварване се  отслабва. След първата тренировка, със сигурност ще има мускулна треска - почини си добре, не се напрягай в началото.
Ето и клипчета в Ютуб, които да ти помогнат :
http://www.youtube.com/results?search_query=women+gain+weight+fa … l2307l3.12.1l16l0

Успех ! Дръж ни в течение Simple Smile
pureadoration немога да отворя нищо това ли е пълния адрес

Общи условия

Активация на акаунт