А къде сте вие?

  • 3 139
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Вече не е модерно да се казва "стадо", а "супа"  Mr. Green

Какво било басейн, пълен с млади мацки?
- Компот от сливи
А басейн с бабички?
- Ошав

В тоз форумен компот всички сме сливи, това е сигурно. Пък за красиви и умни   33uu

# 16
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Аз съм си на мястото

# 17
  • Мнения: 2 161
Аз натиснах копчето: "Ако започна някога да се сравнявам по форум, по-добре да се гръмна."

# 18
  • Мнения: 10 547
Сред масата, която тук е по-красива, по-умна, по-богата, по-щастлива, по-образована, по- забавна, надарена по-таквизи деца, отколкото в действителност е. Simple Smile
Просто лелче на средна възраст.  Simple Smile

# 19
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Сред масата, която тук е по-красива, по-умна, по-богата, по-щастлива, по-образована, по- забавна, надарена по-таквизи деца, отколкото в действителност е. Smile
Просто лелче на средна възраст.

 Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 405
Високата самооценка не е лошо нещо Simple Smile

# 21
  • Мнения: 135
А къде сте вие?

Как така къде...на върха на пирамидата, спускайки се стремглаво надолу..но внимавайки, за да не стъпча сливите!!! Laughing

В тоз форумен компот всички сме сливи, това е сигурно. Пък за красиви и умни   33uu

Дори и бабите тук са красиви умни и богати...но пък сливите  newsm78 ...виждат и чуват всичко...май не са достатъчно узрели за очукване..само дето всяка слива си тежи на мястото!!! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 510
" Умря циганката която ме хвалеше!"

Друго е да има някой на когото да се оплачеш, да се похвалиш. Пък и съм зодия Лъв.

Не считам, обаче , че съм по... Не може нито само да даваш или само да получаваш.

# 23
  • Мнения: 1 129
Натиснах нещо на слуки, само за да видя резултатите от анкетата. Как бих могла да се сравнявам с изградените форумски образи на хора, които не познавам?! И защо ми е да го правя? Имам някаква реално самооценка, но не мога да оценя реално масата от съфорумците, за да поставя себе си някъде. Предполагам, че съм по средата...

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Аз натиснах копчето: "Ако започна някога да се сравнявам по форум, по-добре да се гръмна."

Аз също  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не съм ПО.

Нито съм НАЙ.

Но не съм и глупава.

Мисля, че съм един нормален човек. Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 12 143
Сравнявам се само със себе си. И не само тук.
Хората могат да бъдат сравнявани, макар и трудно, но само с някаква практическа цел. В случая целта ми убягва.

# 27
  • Мнения: 581
 Не знам и не ме интересува.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
... къде виждате себе си в сравнение с масата форумски потребители?

Тотално все едно ми е.
Никога не би ми дошло наум да се сравнявам с някой, още повече тук  Mr. Green

п.п. Сложете опция в анкетата - "не ми пука"... иначе такива като мен няма как да гласуват  Whistling

# 29
  • Мнения: 2 510
Сравнявам се само със себе си. И не само тук.
Критериите?

Общи условия

Активация на акаунт