Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 4 457
Благодаря за новата тема, благодаря и на момичетата, които са се погрижили превода на серията да достигне до нас  bouquet И искам да кажа, че в 8.30 ще съм оn line Peace, a сега отивам да гледам 33 еп.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 791
Благодаря за Темата , дано в нея пишем за сдобряването на Фемир  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 17
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 18
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.
Отново сте супер Тинче,Вили.Благодаря.
Може ли да помоля някой от вас да ми разказва/с няколко изречения/ какво се случва по време на епизода,естествено по време на рекламите.Защото имам проблеми с безжичният интернет,непрекъснато ми забива и няма да мога да гледам епизода.Ако продължава така сигорно ще мога да гледам новата серия след ден,два.А аз толкова търпение нямам,когато се отнася за АФК.Благодаря предварително.
За сега съм по добре,лечението ми започна да дава положителни ресултати,но скоро няма да ме изпишат,така че и другата седмица ще изпусна епизода по всяка вероятност.
Пожелавам ви приятно гледане и дано в този епизод вече има поне и малко сближаване между Фери и Емир.
Чао.

# 19
  • Мнения: 12 719
Темата е чудесна както винаги  благодаря Тинче благодаря и на всички за серията  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
http://www.facebook.com/photo.php?v=209525579090899

# 21
  • Мнения: 0
Това Джейда ли е? newsm78 Мелих Селчук(Мехмет) я е правил тази снимка, но обработката май й е в повече. Не ми харесва. Stop

# 22
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Повторението започна

# 23
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тоя  Ръза като го гледам и ми с повръща направо Sick

# 24
  • Мнения: 0

Под снимката пише, че е от 34-ти епизод. Peace

# 25
  • Мнения: 2
Хайде приятно гледане Hug

# 26
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Джули , от 2 епизод е  Peace

# 27
  • Мнения: 0
Абе и на мен ми се стори, че е старичка, но реших да я пусна. Скоро не бяхме виждали обща снимка на Хазал и Чаги, затова реших да я пусна. Hug

# 28
  • Мнения: 1 278
И аз съм тук. Честита нова темичка. Peace
Харесва ми колажа за Вахиде! Peace

# 29
  • Мнения: 0
честита нова тема и от мен
приятмо гледане на жсички Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт