Пречистване на водата в дома

  • 124 755
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 223
pavlinka1 ,мерси.Точно това ме интересуваше,защото не е важна само първоначалната
инвестиция,а и консумативите след това,което всъщност си е един постоянен разход.

А някой има ли монтиран омекотител за вода,интересувам се отново от цените,
но нещо в сайта не ги намерих.

# 16
  • Мнения: 1
Да, но все пак обратната осмоза (за разлика от всички останали очистващи системи) премахва и всичките ценни минерали във водата. Получава се едно голо H2O и има доста "за" и "против" продължителното консумиране на подобна вода. Може би е добре първо да се попроучи.
В  самата система накрая има минерализатор,който добавя във водата важните за организма минерали и тя става като слабоминерализирана трапезна вода,това ми обясниха  в магазина от който си  я купихме,много любезни между другото,а  това го има като описание и в страницата на магазина.Ние предварително проучихме всички филтри и се спряхме на този,най -вече заради детето.Между другото фирмата е същата от която си е купила pavlinka1.Става въпрос за София,ако някой го интересува мога да му пратя адрес Grinning

# 17
  • Мнения: 2 652
Да, сега го видях в сайта - етап VI, благодаря. Това е добре. За поддръжката:

Филтрите се сменят:

-механичните и активен въглен- през 6 месеца
-минерализатор- през 12 месеца -мембрана-през ок. 3 години


Само тази смяна на 6 месеца е малко досадна и ако някой знае колко струва подмяната. И има ли индикатор?

# 18
  • Мнения: 1
Ами не знам дали има индикатор(аз не виждам такъв:)),а колкото до смяната и цената,попитах  в магазина горе-долу колко ще ми струва смяната на филтрите и ми обясниха,че двата които се сменят на 6 месеца излизат към 15лв.,според мен цената е прилична като се има в предвид колко "гадини"премахва от водата,също така ми казаха,че зависи и от водата и че филтрите могат да изкарат и по-дълго време Grinning

# 19
  • Мнения: 0
Didi_stoyanova , pavlinka1 - за смяната на тези филтри,трябва ли специалист или може да си ги сменяме сами  newsm78, и още нещо, ако не се сменят филтрите на шест месеца променя ли се вкуса на водата ????

# 20
  • Мнения: 1
Да филтрите може сам да си ги сменяш,мисля че всеки ще се справи,а за вкуса не знам дали се променя Simple Smile

# 21
  • Мнения: 0
Didi_stoyanova , pavlinka1 - за смяната на тези филтри,трябва ли специалист или може да си ги сменяме сами  newsm78, и още нещо, ако не се сменят филтрите на шест месеца променя ли се вкуса на водата ????
[/quote

Става по-добър вкуса  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 0
Интересно !!! А знаете ли имат ли магазин в Пловдив, къде се намира,може и телефон ?  omm

# 23
  • Мнения: 0
В сайта ги има  newsm03

http://pavirani.com/index.php/contact-us/?SID=lnfp225cvdu5226t0eu0nlmqk3


ПЛОВДИВ Ж.к. ТРАКИЯ до бл.46,тел/факс: 032/ 681 757,GSM: 0899 107 101, pavirani.1@gmail.com
Ул. Асен Христофоров № 21, тел:032/ 699 080,GSM: 0899 107 144,pavirani.5@gmail.com



# 24
  • Мнения: 0
 Embarassed Благодаря  innka  bouquet
Тази седмица може да минем през магазина им,тъкмо ще ви кажа дали е като онази,за която ви писах миналата седмица  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте, радвам се че засегнахте тази важна тема за водата и здравето на децата ни.Понеже си купих скоро такава машинка ще споделя наблюденията си.Цената не ме притеснява а качеството на водата, от така наречената обратна осмоза , за мое щастие леля-ми работи в ХЕИ Пловдив и тествахме водата , резултатите оправдаха очакванията и инвестицията,водата е идеална за пиене.системата се побира под мивката,филтрите се сменят лесно и са на  достъпни цени.притесняваше ни това,дали наред с вредните химикали не изчезват и минералите,но се оказа че имало няква джаджа(минерализатор),която добавяла нужните минерали.

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте, радвам се че засегнахте тази важна тема за водата и здравето на децата ни.Понеже си купих скоро такава машинка ще споделя наблюденията си.Цената не ме притеснява а качеството на водата, от така наречената обратна осмоза , за мое щастие леля-ми работи в ХЕИ Пловдив и тествахме водата , резултатите оправдаха очакванията и инвестицията,водата е идеална за пиене.системата се побира под мивката,филтрите се сменят лесно и са на  достъпни цени.притесняваше ни това,дали наред с вредните химикали не изчезват и минералите,но се оказа че имало няква джаджа(минерализатор),която добавяла нужните минерали.
И аз съм на същото мнения,монтирахме тази система именно заради детето и видяхме,че наистина си струваше

# 27
  • Мнения: 0
От къде да си закупя тази система за пречистване на вода тази обратна осмоза и скъпи ли са консумативите.    newsm78

# 28
  • Мнения: 0
Ами ако правилно съм разбрала Didi_stoyanova и pavlinka 1 те са я закупили от тук : http://pavirani.com/index.php/news/, моля сподели мнение ако я закупиш  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1
Ами ако правилно съм разбрала Didi_stoyanova и pavlinka 1 те са я закупили от тук : http://pavirani.com/index.php/news/, моля сподели мнение ако я закупиш  Rolling Eyes
Да от тази фирма си купихме системата,от магазина им в София,който се намира на този адрес:
СОФИЯ
Ж.к. ЛЮЛИН
Бул. Европа № 92
тел/факс: 02/ 927 78 77
GSM: 0894 411 082
pavirani.4@gmail.com
 колкото до консумативите,не са скъпи, в сайта им пише колко горе-долу ще струват

Общи условия

Активация на акаунт