Януари 2007 - повече от 5 години заедно!

  • 62 354
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 099
Браво на Алекс!  Heart Eyes А ти докладвай редовно!  Wink

ПП. Само да питам, даваш ли хранителни добавки някакви на Алекс във връзка със състоянието му? (не за ангината питам...)

# 106
  • Мнения: 175
Селма, аз съм лекувала ангина без АБ. Минава по-бавно, но така е с хомеопатия.
Марти си е поръчал лунен пясък - строителна площадка, сглобяващ се Фин Макмисъл и още мисли Simple Smile . За Дени - нещо музикално и задължително книжка - ама по-голяма - както отбеляза брат  му.
Цвет - и ние не играем семейни игри. Изобщо не ме влекат, и моите в 8 заспиват, така че няма кога. У нас предимно се чете и се играе с конструктори.
Тези дървените и мен ме заинтригуваха, че сме фенове на подобни играчки. Дано намеря и тук  нещо интересно Peace

# 107
  • Мнения: 7 424
    Ивонска,давала съм Ленено и Рибено масла.Но в момента не давам нищо.
   

# 108
  • Мнения: 260
Благодаря, Ним! Ще търся по магазините дали има подобни.

... и моите в 8 заспиват...

Гали,
как ти завиждам.  Embarassed Не ми се е случвало от мноооого отдавна да си легнат толкова рано. Обикновено аз заспивам преди тях даже.   Crazy

# 109
  • София
  • Мнения: 6 810
Повечето знаете, ама моите преди 22:30 не заспиват и това откак Никол е първи клас. Иначе заспиваха между 23:30 и 24 и...бой.  Joy

Между другото и като бебета заспиваха след 23, та това да заспи в 20 часа, не съм го виждала аи от двете деца.  Crazy

# 110
  • Мнения: 175
Ами иначе ще изтрещя тотално, ако откарват до 22, 23 часа... А те сами лягат. От бебета са на тоя режим - къпане, приказка, мляко /вече АМ за малкия/ и гасим лампите.
 
Селма - сетих се - пробвай с изварен компрес - много помага за ангина, бронхит. Само е трудно придумването да го сложиш на гърлото, но върши чудеса. Има и едно хомеопатично - Ангин Хил - хапчета - също действат - поне при нас.  Peace Hug

# 111
  • София
  • Мнения: 3 249
Селма, радвам се на добрите новини за Алекс!  Simple Smile  Дано и ангината преборите без АБ, докладвай как сте.

# 112
  • Русе
  • Мнения: 633
Селма - браво на Алекс  Hug  и да се сбори с ангината  Praynig


Йоан не е на ДГ тази седмица, задържах го да го наблюдавам.  Rolling Eyes В неделя повърна, вчера нищо му нямаше, тази вечер пак повърна. Чудя се какво ли е лепнал. Днес се поразкашля, но незнам от какво. Никакви други симптоми няма. Не е вдигал Т, нито има сополи. Мислех утре да го изпращам вече на ДГ, но след инцидента пак се замислям да го задържа в нас.  ooooh!

# 113
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Ха добрутро!

Селма, отчет?

Анджи, сънувах те! Наистина Heart Eyes. В съня ми идваш като някакъв човек, който иска и може да помогне.  Hug (съня беше дори по-цветен от този с носорога, но не го записах нарочно, че беше супер тягостен)

Ей, при нас Тервел заспива към 20.30, Пресиян - ляга си в 22, четем и после заспива по някое време. Все пак имаме час и половина време само за Писуняка. Това май ми е любимото време от деня  Heart Eyes

Аааа, и поредния бисер Laughing. Вчера сме си легнали, прочели приказка и вече загасили лампата. Пресиян ляга върху мен и ми слуша сърцето. Обяснявам му как работи - как при тупкане изтласква бедна на кислород кръв в б.дробове, тя се връща обогатена на О в него, после сърцето я праща към останалата част на тялото, тя се връща и т.н. двата кръга на кръвообращение... и Пресиян: А, то това сърцето е като буталата на автомобила, а кръвта е горивото ... и така се движи тялото като колата Crazy

# 114
  • Мнения: 7 424
  Благодаря,момичета!
  Тази сутрин Алекс казва,че гърлото вече не го боли.Снощи взимаше хомеопатични,може да са му повлияли..... Thinking
  През нощта обаче рева,повръщаше и искаше да го нося на ръце..... Crazy

   
Цитат
Ей, при нас Тервел заспива към 20.30, Пресиян - ляга си в 22, четем и после заспива по някое време. Все пак имаме час и половина време само за Писуняка. Това май ми е любимото време от деня
    Много хубаво!
    При нас това изобщо не се получава.За да легнат децата,трябва да легне всичко живо вкъщи,иначе.....няма да се сетят да заспят и двамата.  Confused

# 115
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро!  Hug

Сутринта моя мъжага фиксира пред градината носената на ръце от майка и руса кифличка и възкликва: "Амели! Бързо, че трябва да тичам!" Викам, "Чакай, бе, дай целувка на мама!"....  Изобщо не беше присъствен докато аз стресирано едва докоснах едната му бузка и хукна през глава след русото девойче!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms От къде тоя ген, като баща му не е от тия, а майка му е светица?!...  Whistling Sunglasses Mr. Green

# 116
  • Мнения: 7 424
   От светицата ще да е,щом го влекат руси ангелчета.  Mr. Green Heart Eyes

# 117
  • София
  • Мнения: 3 249
Сутринта моя мъжага фиксира пред градината носената на ръце от майка и руса кифличка и възкликва: "Амели! Бързо, че трябва да тичам!" Викам, "Чакай, бе, дай целувка на мама!"....  Изобщо не беше присъствен докато аз стресирано едва докоснах едната му бузка и хукна през глава след русото девойче!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms От къде тоя ген, като баща му не е от тия, а майка му е светица?!...  Whistling Sunglasses Mr. Green

ПочнА се.  Tired  Пак добре, че не ти е казал, че го засрамваш, когато го целуваш.  Whistling

# 118
  • София
  • Мнения: 6 810
Ним, дъртюхо такава, утре те искам на първите редици на бойната линия! Heart Eyes

# 119
  • София
  • Мнения: 3 249
Вероятно няма да мога, защото Симо е на работа. И не съм дърта.  Crossing Arms

 Laughing

Плюс това около мен нищо пикантно, станала съм като една същинска ангелка - цигарите ми останаха трайно единственият порок.  Whistling

... и нямам достъп до ФБ от офиса, ама това мисля, че вече го писах.

Общи условия

Активация на акаунт