Януари 2007 - повече от 5 години заедно!

  • 62 257
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 871
Ангина не се лекува само с АБ - и Биш и Ая съм лекувала от ангина и не са пили АБ  Peace

За подаръците - не са си решили моите маймуни какво искат още. Обикновено в началото на декември започваме да се оглеждат за подаръци и ако нямат идея ги водя в някой магазин, за да им хрумне какво точно искат  Wink После пишем писмо на Дядо Коледа и така  Crazy
Биш вече не вярва в него и ми е много мъчно! Но като почна да обяснява и на Ая избеснях  Crossing Arms И и казах, че който иска да вярва за мен и татко и Дядо Коледа съществува!

# 91
  • Мнения: 260
Ним, кукла Дора изследователката ли сте взели? От къде е и колко струва? На Пламена това и е едно от най-любимите детски.

# 92
  • Мнения: 7 420
Ангина не се лекува само с АБ - и Биш и Ая съм лекувала от ангина и не са пили АБ  Peace


  Дано и Алекс мине без антибиотик.На мен ми се струва,че е възможно.  Peace

  Ним,следобяд ще чуя какво ще каже педиатърката и дано дотогава открия и хомеопат-ката и тогава ще преценя.  Peace Лошото е,че  нашата х-ка се открива крайно трудно. ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 861
Селма китарата е играчка. Пък ако му задържи интереса за в бъдеще...... Rolling Eyes, може и да помисля за нещо по-истинско. Да оздравява Алекс бързо Praynig. А как разпозна, че има ангина? Дано се разминете без АБ  Hug
Цветке ние имаме доста семейни игри, ама да си призная - хич не ми се играе  Embarassed. Като се прибера от работа и главата ми пуши  Tired искам само да се просна на дивана и да гледам в точка или да спя  ooooh!. Понякога се хващам да препитвам Йоана, ама първо чета уроците, че почти нищичко не помня. Като се сетя, че трябва и още веднъж да се върна в пети клас  Sick.
Само миналата седмица като нямахме кабелна и интернет една вечер (все едно беше края на света  Crazy) играхме с Йоана на скрабъл.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 099
Селма, дано се справиш без АБ!  Praynig Hug

За подаръците: купих на Шошът полицейски хеликоптер от Германия с дистанционно управление (там цените са драматично по-ниски от БГ!), но се чудя дали да му го дам сега или да го оставя за Гергьовден...  Thinking

Игри играем, с дядо си - шах и "Не се сърди....", с мен и татьо му нещо като "Не се сърди...", но с дървени коли и "писти" от 1 до 100 (много образователно). Ма, много зле понася загубите, същий маманчо!  Mr. Green Купих пак от швабско дървено "Не се сърди...", но с пирати - ще е голяма атракция. Wink За сега не предвиждам да "вкарвам" други игри.  Wink Това и енциклопедиите мислим да стига!  Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 3 405
Тази с дървените коли и писти как се казва?

# 96
  • София
  • Мнения: 3 099
Тази с дървените коли и писти как се казва?

http://www.pixmania.ie/ie/uk/8978915/art/heritage/grand-prix-racing-game.html

Аз я купих за 22 лв, но си струваше всеки лев! Wink

# 97
  • Мнения: 3 405
Ще я търся. Намира ли се по нашите магазини?
22 лева е идеално. Любо покрай брат си залита по пиесепи-та и уи-та, та нещо без нули отзад ми се вижда перфектно  Laughing
Не, че ще ги огрее нещо от пожеланите, не и тази година.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, кукла Дора изследователката ли сте взели? От къде е и колко струва? На Пламена това и е едно от най-любимите детски.

Да. Тази точно не е купувана в България и така бързах да я скрия, че не успях да видя какво точно прави. Май нищо конкретно, само кукла с гребен и фиби за прическа. Но тук също съм виждала подобни по детските магазини, така че ако се разтърсиш, ще намериш. Имало и образователни Дори (пеещи), и "обикновени" кукли. Ама цените са им  Shocked Тия дни ще почвам да търся Пони и ако мерна Дора, ще ти пиша подробности.

# 99
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще я търся. Намира ли се по нашите магазини?
....

Хм...  newsm78 В един затънтен "бутиков" магазин я намерих... (за странни, предимно дървени, но крайно креативни играчки. Имаше даже игри от сорта да направиш електричество и други от интересите на Пресиян  Laughing)

# 100
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Хау!
Селма, бързо да се оправя Алекс! Hug

Хриси, радвам се, че ще се видим. Еййй, събрахме се бая народ, кеффф! Ним, ха дано този "под въпрос" се разкара и да те видим и теб!

Много готини идеи давате Peace. Ще се замисля за някоя мемо игра. Пресиян играе такава на таблета, ама аз вече много го мразя тоз тъп уред!  Naughty Също ще се пробвам и с дама.
Мацки, дайте идея за хубава (качествена) игра на дама! Ако може да не е шарена, най-добре.

Иначе Пресиян иска за Коледа лего и нов часовник... само (и бисквити  Blush)

Ехо, и ние играем семейните игри като си легне Тервел  Confused Аз пък обожавам да играем такива семейни игри! И с вас да се съберем на "Не се сърди..", дет сме дърти крави, пак ще ми е готино!

Ив, кой е магазина, за който говориш?

Ето един интересен сайт за детска психология, не съм го разглеждала подробно, на който му е интересно:
http://child-psychologists.info/category/%d0%b4%d0%b5%d1%82%d1%8 … 0%b3%d0%b8%d1%8f/

# 101
  • Русе
  • Мнения: 249
Ние днес пуснахме нашето писмо до Дядо Коледа. Дарито иска микроскоп, телескоп, бебе с пъпки и куче робот, което подушва, лае и хапе...  ooooh!

# 102
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Ив, кой е магазина, за който говориш?
...

Ъъъъъ  newsm78 в локалното на Цар Борис, посока Пирогов и малко преди него, отдясно. На теб ти е много близо...

# 103
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Аха, зацепих, до стария ми офис баш.
Тенкс!

# 104
  • Мнения: 7 420
Детските лъжи – показател за интелигентност  Wink Peace Скоро сте коментирали това......

   Засега ще лекуваме ангината хомеопатично и то по препоръка на педиатъра.  Peace

   Преди малко се чух с ресурсната на Алекс и ми е доста приповдигнато.Ако имаме предвид,че жената няма причини да ми се подмазва,след нейните отзиви ми идва чак да се гордея с детето.
   А вчера и г-жа "музикалната" го похвали много.Направо се разтапям!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт