Как печелите или губите уважението на мъжете

  • 12 371
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 931
Да добавя, защото незнайно как публикувах, преди да съм дописала поста си.
За мен "разглезена" жена, е онази, която се е омъжила за прекалено добродушен и отстъпчив мъж. И която не може да контролира желанието си да се възползва от това.  Такива съм срещала доста. Нищо общо с пари, коли, богатство не влагам в тази дума.

# 91
  • Мнения: 135
Ами аз така разбрах въпроса на Соте - кое е онова, което правят мъжете ни и заради което преставаме да ги уважаваме. Някак не ми идва от вътре да отговоря вместо мъж, с кои мои действия губя уваженето му. Освен ако не ми е казано в прав текст, но в такава ситуация не съм изпадала.

След шест страници, най после разбрахте въпроса ми!!!!  Hug

Не очаквайте мъж да ви каже че е спрял да ви уважава..ще отрича до последно!!!  Laughing
Това ако го кажа в прав текст..ми то си е чиста обида..бих намерил по подходящ начин!!!  Peace
Но пък да се вкопчиш в някой въпреки че не си желан..надяваш се че нещо ще се промени..трудна работа!!!!
Ей за таквиз неща говоря..мислиш си че всичко ти е наред..обичат те ..уважават те..в даден момент разбираш че си сбъркал..демек държат те за всичко друго..но не проявяват и капка уважение към теб.
И се почва шикалкавене..лицемерие и манипулиране!!!!  Wink
Колкото по се стремиш да уважаваш..толкоз по не те уважават..някак си падаш под нивото.
Стремежа ни е да се държим на нивото на ближния..но не всеки път се получава!!!  Hug

# 92
  • Мнения: 755
хахах Соте, оплетоха те...ще изгориш накрая. Laughing

Аз днес ще съм добра/резултатите са ми ок- все тая, че не знаете за какво иде реч, на мен ми се иска плакат да напиша от радост/ и няма да се заядам. Wink
 Както писах още в началото не знам /т.е. мога да си предполагам, но не е същото като да знам на 100%/ защо ме уважава мъж МИ, но сигурно, защото много дърдоря. Mr. Green  Миии много знам... кво да направя сега, също съм и скромна. Sunglasses
Губя уважение към мъже, които се държат като възторжени глупаци.


п.п. Соте аз не те разбрах, но не ми дреме. Laughing

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 12:38 от Fortune

# 93
  • Мнения: 2 931
А, точно аз те разбрах от първия път, Соте. И отговорих на въпроса и в двете му части  Wink
Разбира се, че не очаквам в прав текст такава обида, все още се радвам на добра интуиция  Grinning

# 94
  • Мнения: 85
Постоянно се боря за уважението на моя мъж.
Той е взискателен и  изискващ, понякога дори безкомпромисен.
Меря си думите на аптекарска везна.
Угаждам му с храна.
Не го засягам никога пред други хора - с думи, с поведение, с насмешка.
Излушвам го, пийвам с него вино, ходя по планините като ме помъкне.
Мърморя най-вече вътрешно.

И все нещо не съм заслужила, честно казано.

А той самият не позволява да не бъде уважаван.

# 95
  • Мнения: 135
Разгеле..  Hug..Хърмаяни ме разбра ...но и другите дадохте доста адекватни отговори..признавам ви го!!!  Hug
Не се заблуждавайте спрямо мен..нито съм нещастен..нито страдам от липса на обич и уважение..напротив!!!  Wink
Темата не е бъзик..за повече от 20 години така сме свикнали че няма мърдане..поне засега!!!
Но точно за да не ме обиди жената..предпочита често да замълчи за грешките ми..все пак смятам че е нормално да не се усещам в дадени моменти кви ги върша..странното е че децата ми го намекват как съм я обидил неволно...но пък даже не съм разбрал.
Чувствам се неловко след това!!!  newsm78
Аз също предпочитам да замълча..човешко е да си изпусне парата за моя сметка..гледам да минават покрай мен подобни нещица..
Но пък точно заради такива дреболии..доста приятелчета се разведоха..чувстват се унизени..загубили самоуважение..сега се обвиняват себе си че не са усетили къде да спрат..но май за подобни драми вина имат и двамата!!!
Да не разтягам повече локуми..че май ви писна!!!  Peace

# 96
  • Мнения: 135
Постоянно се боря за уважението на моя мъж.
Той е взискателен и  изискващ, понякога дори безкомпромисен.
Меря си думите на аптекарска везна.
Угаждам му с храна.
Не го засягам никога пред други хора - с думи, с поведение, с насмешка.
Излушвам го, пийвам с него вино, ходя по планините като ме помъкне.
Мърморя най-вече вътрешно.

И все нещо не съм заслужила, честно казано.

А той самият не позволява да не бъде уважаван.

Точно за това говоря Чоколада..колкото по се стремиш да угодиш..толкоз по се затриваш по пътеката..жалко е ..някои хора не допускат да ги уважават...за съжаление не си единствен случай!!!  Peace

# 97
  • Мнения: 2 931
    След хубавия ти предпоследен пост, Соте, само една мисъл ми минава - всичко е преходно. И периодите на неудовлетвореност и неуважение - също, когато другите връзки са силни.
    Впрочем, порасналите деца са много добър коректив в такива ситуации. И аз съм подсказвала на татко, пък и на майка неща, които са виждат по различен начин отвън. И моето дете ме е изненадвало с прозрения.

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 13:10 от Хърмаяни

# 98
  • Мнения: 2 175
Постоянно се боря за уважението на моя мъж.
Той е взискателен и  изискващ, понякога дори безкомпромисен.
Меря си думите на аптекарска везна.
Угаждам му с храна.
Не го засягам никога пред други хора - с думи, с поведение, с насмешка.
Излушвам го, пийвам с него вино, ходя по планините като ме помъкне.
Мърморя най-вече вътрешно.

И все нещо не съм заслужила, честно казано.

А той самият не позволява да не бъде уважаван.

Точно за това говоря Чоколада..колкото по се стремиш да угодиш..толкоз по се затриваш по пътеката..жалко е ..някои хора не допускат да ги уважават...за съжаление не си единствен случай!!!  Peace

Соте къде тук видя желание за угаждане? И какво общо има угаждането с уважението??
Шоколадка според мен просто му пази/кътка/ егото - което явно е огромно (вероятно има защо).

# 99
  • София
  • Мнения: 62 595
Големината на егото няма връзка с това дали има защо.

# 100
  • Мнения: 904
magarcho,а нейното его къде отива в случая, точно щото много се пъне да му угоди все нещо не е както трябва според него, "колкото по се стремиш да угодиш..толкоз по се затриваш по пътеката", колко вярно.

# 101
  • Мнения: 2 175
Помня преди време една тема на Шоколадка - по мои спомени, тя всъщност не се оплаква от това/мъжа си/. Приела е изискванията му за нещо градивно. И не отричаше много други негови положителни качества.
Да, Андариел - зависи дали има покритие.

Страхотна, в такава връзка все нечие его трябва да е по-слабо. Иначе няма да се понесат един друг дълго време.

# 102
  • Мнения: 904
Сигурно си права, пък и щом за нея нещата имат градивен характер, значи всичко е наред, обаче"И все нещо не съм заслужила, честно казано." това как тогава да го тълкувам.

# 103
  • Мнения: 85
Цитат
Точно за това говоря Чоколада..колкото по се стремиш да угодиш..толкоз по се затриваш по пътеката..жалко е ..някои хора не допускат да ги уважават...за съжаление не си единствен случай!!! 

Соте, не смей да ме съжаляваш!

Цитат
magarcho,а нейното его къде отива в случая, точно щото много се пъне да му угоди все нещо не е както трябва според него, "колкото по се стремиш да угодиш..толкоз по се затриваш по пътеката", колко вярно.

Моля Ви, темата не е за мен, за моето и на мъжа ми его.
Просто споделям как е при нас, не се оплаквам.

# 104
  • Мнения: 904
Чоколада, моля да ме извиниш Peace!

Общи условия

Активация на акаунт