Отговори
# 15
  • Мнения: 54 445
Ти се заблуждаваш , мила , той просто бяга от отговорност ! Peace
Предложи му да живеете в неговия град , но самостоятелно , не при майка му . Peace
Въпреки , че съм сигурна , че и ти няма да си съгласна на този вариант . ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 927
      ice_, вземи му звънни на този мъж и му кажи, че си събрала багажа и готова да тръгнеш с детето при него. Да намира транспорт и да идва да ви вземе. Веднага.
     След толкова теми, почти съм убедена, че ще те отсвири. Не грубо, а със заобикалки. Но поне няма да си правиш илюзии, че те поставя в позиция ти да правиш компромис. Ще ти е ясно, че не те иска и само те "къпе с хладка вода", за да не го притискаш финансово.
     Ако пък вземе да приеме, винаги можеш да се откажеш.

# 17
  • Мнения: 506
Знам че не му трябвам само лятото за 5 дена и това е всичко което иска....Докато това гадно същество майка му е жива бъдеще за нас няма.Не и в неговия град....защото тя е там и винаги ще е на първо място ТЯ И ЩЕ Е НОМЕР 1!
Той винаги поставя на пиедестал НЕЯ-жената която го е родила но не и майката която е родила детето му.....
Преставам вече със заблуди-до лятото я камилата я камиларя ами и ми се прави на интересен....
Но решила съм да продължа с живота напред няма да се връщам назад-така е било писано да стане...не съжалявам за решението си защото с времето се убеждавам че този човек не ме обича толкова много колкото твърди всъщност....ако толкова много ме обичаше щеше да е до мен и до детето си а не при СКЪПАТА И НЕЗАМЕНИМА МАЙКА ОТ КОЯТО ТАКА БОЛЕЗНЕНО СЕ НУЖДАЕ И МАКАР ПЪПНАТА ИМ ВРЪВ ДА Е ОТКЪСНАТА ЯВНО ЧЕ ТАЗИ ТЯХНА ЛЮБОВ ЩЕ СЪЩЕСТВУВА ДО ГРОБ.

# 18
  • Мнения: 54 445
ice_ ,

Майка си , не ти прилича да пишеш такива думи за друга майка , опомни се , след време ще се радваш , ако твоето дете мисли за теб , че си скъпа и незаменима ! Peace

Едното няма връзка с другото .
Това , че обича майка си не е пречка да е отговорен родител .
Само , че той не те обича и не иска да е с теб , разбери го най-после ...

# 19
  • Мнения: 506
happy mama ОСЪЗНАВАМ ГО ТОВА НЕЩО ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧА  макар че ми се иска да ме обича.Но трябва да престана вече да се въртя в този кръг и да престана със заблуди и със всичко останало.....Незнам защо не иска да ми даде развод и какво печели с това нещо?

# 20
  • Мнения: 54 445
Тази издръжка , която той сега не плаща , с дело ли е присъдена , или на добра воля , когато му скимне ?
Може би затова не иска развод , защото законно ще му се наложи да плаща издръжка ?  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 129
happy mama ОСЪЗНАВАМ ГО ТОВА НЕЩО ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧА  макар че ми се иска да ме обича.Но трябва да престана вече да се въртя в този кръг и да престана със заблуди и със всичко останало.....Незнам защо не иска да ми даде развод и какво печели с това нещо?

повтаряш едно и също нещо хиляди пъти, мислиш си, че знаеш как стоят нещата, а явно не е така. Помисли логично какви ангажименти би имал той, ако се разведете?

# 22
  • Мнения: 863
happy mama ОСЪЗНАВАМ ГО ТОВА НЕЩО ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧА  макар че ми се иска да ме обича.Но трябва да престана вече да се въртя в този кръг и да престана със заблуди и със всичко останало.....Незнам защо не иска да ми даде развод и какво печели с това нещо?
Например е наследник на част от апартамента ти.

# 23
  • Мнения: 54 445
happy mama ОСЪЗНАВАМ ГО ТОВА НЕЩО ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧА  макар че ми се иска да ме обича.Но трябва да престана вече да се въртя в този кръг и да престана със заблуди и със всичко останало.....Незнам защо не иска да ми даде развод и какво печели с това нещо?
Например е наследник на част от апартамента ти.

Ти пък , наследник !
Тя си е жива и здрава , наследство има при починал човек .

# 24
  • Мнения: 506
happy mama със дело е присъдена издръжката.Но така като сме семейство сега ако след време колата я прехвърлят на мое име се води и наполовина негова.А той е сметкаджия и си е направил сметките явно.Ами аз и сега като сме разделени не виждам какви ангажименти има-освен да дойде и да види детето 1 път в месеца и да плати издръжка.Ако се разведем ще си е свободен и без ангажименти.

# 25
  • Мнения: 863
happy mama ОСЪЗНАВАМ ГО ТОВА НЕЩО ЧЕ НЕ МЕ ОБИЧА  макар че ми се иска да ме обича.Но трябва да престана вече да се въртя в този кръг и да престана със заблуди и със всичко останало.....Незнам защо не иска да ми даде развод и какво печели с това нещо?
Например е наследник на част от апартамента ти.

Ти пък , наследник !
Тя си е жива и здрава , наследство има при починал човек .

Какво те учудва?Никой от нас не е вечен.Ако тя не се разведе, някой ден , ако тя си замине преди него, той ще я наследи.А апартамента си е неин.

# 26
  • Мнения: 54 445
happy mama със дело е присъдена издръжката.Но така като сме семейство сега ако след време колата я прехвърлят на мое име се води и наполовина негова.А той е сметкаджия и си е направил сметките явно.Ами аз и сега като сме разделени не виждам какви ангажименти има-освен да дойде и да види детето 1 път в месеца и да плати издръжка.Ако се разведем ще си е свободен и без ангажименти.

Ами като знаеш , че е сметкаджия , защо питаш и какво чакаш ?
Завеждаш дело за развод и край , то не зависи от него дали иска , или не иска .
Съдът ще ти даде развод , не той .
Малко по-бавно ще стане , но все ще свърши .

А сега не можеш да имаш нищо на твое име , защото половината ще е негова .
Моят съвет е да спреш да пишеш във форума едно и също , а да си оправиш семейното положение по закон , така или иначе сте разделени .

# 27
  • Мнения: 2 927
А моят съвсем добронамерен съвет е, да помислиш какво ще разкажеш на детето си един ден за своята младост. Не звучи добре: "Прекарах я в терзания по баща ти, който не ме искаше, и пропуснах да си потърся щастието", нали?

# 28
  • Мнения: 506
Ще си го оправя защото това положение сега не ми харесва.Само трябва да събера повече пари-500 лв.

# 29
  • София
  • Мнения: 20 083
      ice_, вземи му звънни на този мъж и му кажи, че си събрала багажа и готова да тръгнеш с детето при него. Да намира транспорт и да идва да ви вземе. Веднага.
     След толкова теми, почти съм убедена, че ще те отсвири. Не грубо, а със заобикалки. Но поне няма да си правиш илюзии, че те поставя в позиция ти да правиш компромис. Ще ти е ясно, че не те иска и само те "къпе с хладка вода", за да не го притискаш финансово.      


Чудесна идея.  Peace Само дето съм готова да се обзаложа, че дори и тогава няма да й се изясни картинката на авторката. Но за сметка на това пък ще има удобен повод да пусне поредната тема.


Общи условия

Активация на акаунт