Отговори
# 75
  • Мнения: 506
Моля някой от модераторите да заключи тази тема!

# 76
  • Мнения: 863
happymom, ice не иска да се развежда и не е правила постъпки за развод.Тя пуска тема след тема с надежда някой да й каже, че съпругът й я обича, и някой ден ще се върне при нея.При нейните условия, разбира се.Според нея той в момента слуша майка си, и затова не е с жена си и детето си.

# 77
  • Мнения: 3 659
Е  happymom, happy_woman  що дърпате дявола за опашката?!? Тамън беше задрямал, значи  smile3505

# 78
  • Мнения: 54 626
Е  happymom, happy_woman  що дърпате дявола за опашката?!? Тамън беше задрямал, значи  smile3505

Аз , аз съм виновна ! Embarassed Embarassed Embarassed

# 79
  • Мнения: 3 659
Мале що "хепи"-та станАхте ooooh! Joy

 happy mama Е, що пък ти  newsm78

# 80
  • Мнения: 50
Извинявам се, ако съм оспамила темата, наистина не четях внимателно, а само някои неща в началото. Сори.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 349
А аз вече забравих за какво ставаше въпрос!  Mr. Green Mr. Green Ама толкова са еднакви темите, че си припомням бързо!  Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: 54 626
Мале що "хепи"-та станАхте ooooh! Joy

 happy mama Е, що пък ти  newsm78

Ами защото се опитах да бъда полезна на happymom , за нейния евентуален развод , в частта дали мъжът й ще предприеме първата крачка , като й дадох за пример мъжът на ice_ , който си живее безметежно без развод .
Мисълта ми беше , че мъжете могат да си карат години така , защото е в техен интерес .
Та ако happymom наистина иска да се разведе , да действа , а не да  чака мъжа си .

Общи условия

Активация на акаунт