iskam bebe

  • 3 056
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
izviniavam se niamam vazmojnost da pi6a na kirilica ,emi biax na 19 godini kogato se rodi deteto sas sekcium a sega sam na 25god. i as sam si mislila 4e moje da sa mi napravili ne6to po vreme na operaciata no ne, xodix na lekar i te mi kazaxa 4e sam vav mnogo dobro sastoqnie i 4e niamam nikakav problem . Kazax im za majat mi dali da go pregledat i nego i te mi kazaxa 4e tova ne e vazmojno da e pri4inata toi poneje sled kato sam imala dve bremenosti ot nego ne moje da bade  vav nego pri4inata, 4e ako e bila vav nego pri4inata niamala sam da zabremeniavam .No 6te se re6im da napravim edna spermograma i da vidim kak stoiat ne6tata .Blagodaria vi momi4eta 4e ste taka dobri i mi davate saveti kakvo da pravia i 4e me islu6axte o6te vedna6 se izviniavam 4e ne pi6a na kirilica no niamam vazmojnost Sad

# 16
  • Мнения: 7 987
Има бутон горе в дясно. (EN)

# 17
  • Мнения: 249
izviniavam se niamam vazmojnost da pi6a na kirilica ,emi biax na 19 godini kogato se rodi deteto sas sekcium a sega sam na 25god.  ...
Значи не мислят, че за 6 години нещо може да се случи с организма на някой от вас двамата? Не разбрах мъжа ви на колко е? Желая ви сбъдване на мечтите и всичко най-добро.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт