Тwilight/Здрач-тема 70 ♥ I promise to love you every moment of forever ♥

  • 29 677
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Ванче, ще кажа само ... Мъррррр....мау...мърррррррр! Много готини, в случая не маймуни, а котаци Mr. Green

Диди, направо те виждам как казваш репликата на Еди в Здрач като гледаш Робстен....   “I don't have the strength to stay away from you anymore.”  Mr. Green Hug

Иланг, много красива мелодия  Heart Eyes

За лека нощ ви пускам ей тази песен (на такава вълна съм)..... http://www.youtube.com/watch?v=2BMvrTghhME



И едно писъмце от папа Патинсън, помните ли?  Heart Eyes

"Dear Rob,

I’ve been thinking about gestures. And a good one in my opinion is to kiss a lady’s hand. It’s very romantic and refined. Offer a hand, ostensibly to shake, and then the kiss. I impressed your mother that way."

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро! Честит Петък!
Аз след втория път бях тотално очарована, но успях да мерна кафявите обувки и ми издраха очите направо! Бил Бил, уж гей, уж естет пак се поддаде на кафявото  ooooh! Виждат се пред вратата на вилата на острова..
Да избутваме и тоз ден работен, при нас се сменя началството и от понеделник сме нови новинички. Сигурно ще забрани да се пуши в радиус от 500м околко срадата, сега мръзнем на двора. Що ли ги почнах, о да..знам, щото зяпам Роб с цигара и бях бивш пушач, затова!







Вижте какво чете котето  Mr. Green

# 677
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Това с изрязаната сцена Edward kills Bella  направо ме разби. Беше хем смешна, хем страшна. По - добре , че са я махнали.  Най- съжалявам, че са махнали целуваката в стаята от съня й. И забелязахте ли само колко нахално той започна да я опипва.  Joy Нищо общо с първата им истинска целувка.

Мама на миро,  дано детенце да оздравее  Hug Hug Hug  Аз не вярвам , че Стефани ще довърши някога книгата. Вече мисля, че е прекалено късно. Все пак по кината предстои да излезе последната серия, кога тепърва ще завършва първа част на филма ? Защото все пак  СС е един вид Здрач 1 , но през неговия поглед.

Лейди, аз много добре разбрах характера на ЕД от СС и всичктие му терзания и опасения. И точно затова ми се видя тази сцена странна, където му бърка в устатта. Мисля , че ако е  както по книгата, той никога няма да го позволи това. Със сигурност ще го е страх, че тя ще се пореже на острите му зъби. А това е равносилно все едно да я ухапе. Защото тя именно  първо му опипа зъбите.

И винаги съм се чудила на тази щуротия- как така - нали все казват, че устата постоянно му се пълни с отрова, когато надуши кръвта - ами как тогава се целуват изобщо ? Какво става с тази отрова ? Не преминава ли и в нейната уста ?  

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 819
Красе, A Matter of Life and Death е най-странният и доста зловещичък фик, който съм чела! Обаче вероятно е много, много близо до начина по който се чувства Едуард спрямо Бела в сагата! Целувката на Смъртта!  Shocked Дали Стефани не ни е нарисувала във втората половина на  последната книга точно това!  newsm78 "Новата Зора на нашето безсмъртие!" - имаше подобно изречение някъде на финала, след Волтурите!

ами как тогава се целуват изобщо ? Какво става с тази отрова ?

Бъфи, това се нарича любовен вампирски самоконтрол!!!  Joy  А за изрязаните сцени Катрин Х. явно е пробвала хрумките си, но после е преценила кое си заслужава да остане! Среднощният Едуард е прекрасен, нали!!! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 11:05 от ladi Koup

# 679
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Lady,  да разкошен е . Можеш ли да ми дадеш линк за този фик  A matter of life and death, please  Hug

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 819
Buffy На 44 стр. в поста на Краси го има!

# 681
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Благодаря! Много сте мили !  Hug  bouquet

# 682
# 683
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Идвам да ви черпя едно следобедно кафе  Mr. Green

Снощи гледахме Зазоряване за трети път, все по-неистово ми се иска да раждам  hahaha

# 684
  • Мнения: 245
Мона, да беше мушнала под шоколадчето и кафето барем един сладкиш, да беше ти се откъснало от сърцето я Тай, я Джакс, я Келън, я Роб най-добре  Joy

Мирка, тарашиш в балалайката, а? Laughing И аз си го заплюх този гиф  Heart Eyes

"Вода за слонове" е номиниран в три категории за Satellite Awards , каквито и да са тези награди.... прочетох, де, (чичко гугъл знае всичко)...ама не ги запомних  ooooh!

# 685
  • Мнения: 6
Добро утрооо!



Mo, аз сега щем си открадна едно шоколадче, ако е останало  Mr. Green иначе наистина как да не ти се прииска да имаш такова цветно раждане  Joy

От вчера какви снимкови поздрави съм ви намерила.......

За Робините, които напоследък искат  да са рамки за очила.... за едни определени очила.....

За Тейлъринките, които с идването на празниците се отпуснаха и даже си имат учител по танци....

За Робстените, защотоооо ...... all you need is love!



# 686
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Цвети, благодаря ! Страхотни са !  Hug

Какво има предвид с това , че е счупил много легла ?  Mr. Green Joy Това от някое интервю покрай Зазоряване ли е ?  newsm78


http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovLzI3Lm1lZGlhLnR1bWJsci … 4I21zZzIwNDM4MTc4

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 819
 

 

# 688
  • Мнения: 245
Идвам да щажа  никой да не ми бара очилата  Mr. Green

Заплюв, заплюв, заплюв!!!  bowuu

Цве, Лейди, авъх! Страхотен снимко-гифо спам!!!

# 689
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добър ви ден! Аз станх преди малко, това банкетите служебни не са шега работа  Sunglasses
По принцип ако не съм дала линк, можете търсите фика във www.fanfiction.net.
Голям спам, прекрасности бол  Heart Eyes
Мо, на мен пък не ми се доражда и то не заради Зазоряване, а заради смъртните слуаи напоследък, направо ми се отщя  Shocked Shocked Добре, че не съм бременна...горките жени

Общи условия

Активация на акаунт