Какъв е вашият темперамент? Как се справяте с него?

  • 9 639
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Пълна флегма съм си. Laughing
Всъщност 50% флегматик, 30% меланхолик .
От другия тест:
РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ ЗА ТЕМПЕРАМЕНТ :

ФЛЕГМАТИК
Подходящи професии: дипломат, счетоводител, учител, техник.
Известни личности: Тодор Живков, Хенри Кисинджър.
Силни страни: спокоен, сговорчив, ефективен, консервативен, практичен, дипломатичен, с необичайно чувство за хумор.
Слаби страни: стиснат, страхлив, нерешителен, зрител, твърде предпазлив, егоист, немотивиран.

Не съм съгласна само за "стиснат" и "егоист". Е, не съм супер ларж и да мисля повече за другите, отколкото за себе си, но съм средно положение.

Иначе най-много ме кефят сангвиниците. Де да бях и аз... Евала, тук преобладавате. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 796
43.33% холерик    
26.66% сангвиник    
26.66% меланхолик
3.333% флегматик         

Отдавна си знам, че съм голям процент холерик.

В ежедневието си действаме според първата изразена компонента( там където % са най-много) . В екстремни ситуации - според втората изразена компонента.

А, ако процентът на 2-рата и третата е еднакъв Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 3 830
34.28% холерик    
31.42% сангвиник    
5.714% флегматик    
28.57% меланхолик    

Стремя се да бъда по-сдържана, търпелива и да притъпявам чувствителността си и мисля, че се справям. Толерантна съм, но ми се случва да избухна при явна несправедливост, особено към по-слаби хора. Опитвам се да бъда по-разсъдлива преди да действам.
Понякога ми е лесно да се справям с характер като моя, понякога ми се струва, че основните ми черти са твърде засилени.... С времето се надявам да поулегна и да не бъда толкова емоционална.


 

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 16:38 от Estellia

# 33
  • Мнения: 116
Много интересен тест  Simple Smile .Ето моите резултати

36% меланхолик
28% холерик
24%сангвиник
12% флегматик

# 34
  • Мнения: 3 830
От другия тест резултатът ми  е съвсем различен:   Shocked

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТ ЗА ТЕМПЕРАМЕНТ :

ФЛЕГМАТИК
Подходящи професии: дипломат, счетоводител, учител, техник.
Известни личности: Тодор Живков, Хенри Кисинджър.
Силни страни: спокоен, сговорчив, ефективен, консервативен, практичен, дипломатичен, с необичайно чувство за хумор.
Слаби страни: стиснат, страхлив, нерешителен, зрител, твърде предпазлив, егоист, немотивиран.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И на мен на другия тест ми се получи коренно различен резултат. От холерик скочих на меланхолик  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 39 167
Пак сангвиник излязох и на втория!
Честно казано, не се справям с темперамента си - бърборя много, паля се лесно, започвам с нещо ново, после го оставям недовършено и така си вървя из живота - важното е да съм аз!

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 22:02 от L'Agent

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
51,61 сангвиник
29,03 холерик
19,35 меланхолик
0 флегматик

# 38
  • София
  • Мнения: 1 352
Странно аз и на двата излизам едно и също и не вярвах,че може д има различия. Ще търся още някой ей така от любопитство да видя какво ще излезе. Да не би на първият процентите да са горе долу еднакви при два типа темперамент, а на втория тъй като не е процентен да излиза просто само едното?

# 39
  • Мнения: 2 401
През оная са ми всякакви тестове. Аз съм темерут. И не страдам от това, че има по-темпераентни.

# 40
  • Мнения: X
Сангвиник близо 80 %.

# 41
  • Мнения: 4 312
Във втория тест излязох Холерик - изобщо не може да е вярно.

# 42
  • Мнения: 1 296
При мен се получава 48.48% холерик и 51.51% сангвиник.
Другите две категории въобще не са ми присъщи.

# 43
  • Мнения: 4 120
 Излязох холерик, а съм по скоро меланхолик.

# 44
  • Мнения: 55 077
Пак сангвиник излязох и на втория!
Честно казано, не се справям с темперамента си - бърборя много, паля се лесно, започвам с нещо ново, после го оставям недовършено и така си вървя из живота - важното е да съм аз!

Само аз ли не разбрах кой  е втория тест ?  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт