Колко АМ за 4-месечно бебе ?

  • 3 133
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 646
боже хвърлихте ме в джаза ядем 6 пъти по 150 ама те стават 170 готов разтвор newsm78

Ние в момента сме на 5 пъти по 180мл. което всъщност е 200мл ,  лакомници големи сме ние  Laughing

# 16
  • Мнения: 263
ние сме на три месеца и папкаме 5пъти по 150мл.

# 17
  • Мнения: 1 262
Моят още няма 4 мес, а яде по 180-200 мл 6 пъти на ден.  Laughing  ooooh!

# 18
  • Мнения: 65
Ние бяхме по 160 по 5 пъти на ден

# 19
  • Мнения: 263
случвало ли ви се е да откаже изведнъж да се храни,както си ядехме по 5пъти по 150мл.го намали на 6 пъти по 120мл и сега вече сме на 6 пъти по 90мл newsm78имате ли идея на какво се дължи ние сме на 3м.и 2седмици

# 20
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ама ние си се храним по 6-7 пъти по 90мл.Според мен няма нищо притеснително,щом качва кг.

# 21
  • Мнения: 646
Наистина ако си качва на килограми и се чувства добре бебо няма за какво да се притесняваш.Казват,че бебетата си имат такива периоди и отминават след известно време-явно при вас сега е този период.

# 22
  • Мнения: 263
АМИ НЕ ЗНАМ ДАЛИ НАДДАВА,ТОЙ ЗАПОЧНА ДА ОТКАЗВА ЯДЕНЕ СЛЕД КОНСУЛТАЦИЯТА ,ХАПВА МАЛКО И ЗАПОЧВА ДА РЕВЕ И ПОВЕЧЕ НЕ ЩЕ,ДАЛИ ГО БОЛИ КОРЕМА  newsm78 ИЗОБЩО ОТ КАКТО БИХА ТИЯ ВАКСИНИ ВСЕ РЕВЕ И НЕ ЗНАМ,

# 23
  • Мнения: 646
Заведи го при педиатъра да го прегледа,може да е реакция от ваксините. А температура има ли???

# 24
  • Мнения: 263
не няма температура,водихо в събота в спешният,казаха,че нищо му нямало

# 25
  • Мнения: 1 262
АМИ НЕ ЗНАМ ДАЛИ НАДДАВА,ТОЙ ЗАПОЧНА ДА ОТКАЗВА ЯДЕНЕ СЛЕД КОНСУЛТАЦИЯТА ,ХАПВА МАЛКО И ЗАПОЧВА ДА РЕВЕ И ПОВЕЧЕ НЕ ЩЕ,ДАЛИ ГО БОЛИ КОРЕМА  newsm78 ИЗОБЩО ОТ КАКТО БИХА ТИЯ ВАКСИНИ ВСЕ РЕВЕ И НЕ ЗНАМ,
Може да е от ваксините. Моя по принцип е много ящен и буен, а след ваксини само спи и не яде много. След няколко дена му минава, мисля че след 2-3 дена ще му мине. Изчакай малко да видиш дали ще има подобрение.  Peace

# 26
  • Мнения: 263
ми то минаха вече 7 дена,а мойта педиатърка не ми дава консултации по тел.поради отказ да го захраня на два месеца,а когато сте имали колики намалявали сте яденето newsm78

# 27
  • Мнения: 1 262
Е това педиатърка да отказва консултация заради въздържане от сок!!!  newsm78 Отиди на място да го види, ако изисква преглед не може да се постави диагноза по телефона. А и можеш да я смениш.
За коликите да ти кажа при моя шишко бяха много отдавна и за малко, съвсем в началото и не си спомням как е ял тогава, но откакто го знам си е ящен. Съвсем в началото не искаше да се храни, после пък не го засищаше млякото, накрая му намерих мляко, което да го засища, но като стана на 3 месеца и това мляко почна да не го засища и като цяло при мен проблема е, че е много ящен.  Rolling Eyes
Спомням си, че при майки с проблем злояди деца се препоръчва да се удължи интервала на хранене. Защо не пробваш да го храниш на 4 часа или 3 часа и половина? Ти сега на колко часа го храниш?

# 28
  • Мнения: 245
Случва се  ваксна да причини автоимунна реакция и да увреди микровилите на червата, това е стандартна реакция -страничен ефект от ваксина. Най-вероятно за това плаче и не иска да яде, защото го боли. Това е опасно защото причинява и интоксикация на организма, и може да доведе до увреда на мозъка. Кръвни тестове за инфекция и интоксикация, консултация с гастроентеролог и невролог са силно препоръчителни. Не оставяй нещата така.

# 29
  • Мнения: 646
Случва се  ваксна да причини автоимунна реакция и да увреди микровилите на червата, това е стандартна реакция -страничен ефект от ваксина. Най-вероятно за това плаче и не иска да яде, защото го боли. Това е опасно защото причинява и интоксикация на организма, и може да доведе до увреда на мозъка. Кръвни тестове за инфекция и интоксикация, консултация с гастроентеролог и невролог са силно препоръчителни. Не оставяй нещата така.

Shocked Ти направо разби всичко детско в мен!!! Shocked
zizy 11 дано не е станало така а просто неразположение след ваксината  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт