Мама Седмокласник стяга и за здраве и успехи силно се надява -2/Предколедна/

  • 40 404
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 349
А ще могат ли да се видят работите на децата и да се снимат, за да се види къде им куца?

# 676
  • София
  • Мнения: 1 654


И за всеки, който си плати Peace


Значи ли това, че Веди са променили досегашната си  практика? Thinking През предходните години външни деца до пробните им изпити  не се допускаха. Само тези, които се обучават в школата.

"Пробните изпити са част от материала на курса по съответния предмет и за тях може да се запишат само ученици, посещаващи курса по съответния предмет" Само за ученици на Веди и то ако посещават съответния курс Peace

# 677
  • София
  • Мнения: 3 611
А ще могат ли да се видят работите на децата и да се снимат, за да се види къде им куца?
Само на място, иначе за вкъщи не се дават.

# 678
  • София
  • Мнения: 18 250
А ще могат ли да се видят работите на децата и да се снимат, за да се види къде им куца?
Само на място, иначе за вкъщи не се дават.
Явно промени има навсякъде. Thinking В СМГ до миналата година даваха при поискване тестовете и преразказите на децата от пробните изпит. Лично аз съм взимала работите на дъщеря си - както по математика, така и по БЕЛ.

# 679
  • София
  • Мнения: 4 349
Явно практиките се менят. Трябва да се пита.

# 680
  • Мнения: 8 860
Все пак ако някой има теста на детето си от някоя школа, моля да го качи. Имам чувството през последните години, че от МОМН следят пробните изпити по школите и съобразяват техните тестове да са максимално близо до това, което децата са правили по школите, за да има все пак добри резултати. Да видим в тазгодишните какви въпроси преобладават.... Rolling Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 3 722
Моето момче днес се върна доста обнадежден от пробния по БЕЛ в СМГ. С първият модул бил готов за 20-25 минути. Бил се справил и с преразказа. Ще видим резултатите на 31 януари.

Нас явно ще ни мъчи математиката Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 831
И моята каза, че уж се е справила днес в СМГ, но като видим резултата ще сме сигурни.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 754
Явно, са дали сравнително лесен пробен изпит - Диването също рапортува, че "тестът бил елементарен" и че според него се е справил с подробния преразказ за "слънчевото зайче", което било няква детска приказка, ма не за зайче, такова, дет се прави с огледало на стена, ми за няква сърна - и това разказано с тон на досада. Остана искрено учуден, като го питах дали авторът е Емилиян Станев... А аз реших да не го разпитвам повече, че току-виж констатирам, че името на автора нищо не му говори  ooooh!

Сега остава да видим като какви ще са им оценките на изпит, който смятат за лесен...

# 684
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Здравейте, момичета! Пиша за пръв път в темата.
Аз също имам седмокласник (и първокласник). Учи в школата на Веди. Вчера беше на ПИ по БЕЛ. С тестовата част според него се е справил добре. Но за преразказа каза, че не му е стигнало времето и не го е довършил, та не знам как ще се справи на истинския изпит. По принцип се справя доста бавно с литературата. Дано да ускори темпото до май месец.
Иначе на пробния по математика има 5.90.

# 685
  • Мнения: 182
Разбрах, че има деца, които са се явявали на пробен по МАТ в Материка/Варна:Какво казват децата ви?Според моето, тестът е бил труден...

# 686
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Разбрах, че има деца, които са се явявали на пробен по МАТ в Материка/Варна:Какво казват децата ви?Според моето, тестът е бил труден...

И дъщеря ми каза, че не е бил лесен. Седя до последно. На 2 задачи изобщо не е "реагирала", тази с графиките от PISA може би; за другата не разбрах, май геометрична. На поне 2-3 задачи се е наложило да "играе на тото".
Както се изказа детето, ще им понижа общата оценка на школата Wink, нали сме външни лица.

Здравейте, момичета! Пиша за пръв път в темата.
Аз също имам седмокласник (и първокласник).
Привет.  bouquet
И аз имам седмокласничка и първокласник. Направо не знам на кой свят съм. Wink

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 17:42 от anuschka

# 687
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте, момичета! Пиша за пръв път в темата.
Аз също имам седмокласник (и първокласник). Учи в школата на Веди. Вчера беше на ПИ по БЕЛ. С тестовата част според него се е справил добре. Но за преразказа каза, че не му е стигнало времето и не го е довършил, та не знам как ще се справи на истинския изпит. По принцип се справя доста бавно с литературата. Дано да ускори темпото до май месец.
Иначе на пробния по математика има 5.90.


А върху кой разказ е бил преразказът?

# 688
  • София
  • Мнения: 1 654
"Серия с кораби" от Лада Галина. Дъщеря ми каза, че се е затруднила да запомни имена като Краков, Гданск, Гдиня... Теста не я е затруднил, но ще видим резултатите в събота. Дано на "Големия" изпит не им се падне някой текст с много непознати думи и имена, които биха ги затруднили.

А как е положението във вашите училища -при нас има много болни деца и учители. Каза ми "мамо, всички кашлят и подсмърчат". Татко и втори ден е тръшнат с грип и температурата му не пада под 38 Sad По новините чух, че в София област има предепидемиологична обстановка, дано не чакат като миналата година да останат 10  деца, за  да обявят ваканция!

# 689
  • Мнения: 46
Пробните изпити от  Междучасие:

БЕЛ -  http://dox.bg/files/dw?a=e87ff5efd8

МАТ - http://dox.bg/files/dw?a=4537556af5

Общи условия

Активация на акаунт