Седем часа разлика - тема 4

  • 35 412
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68
Станкоф трябва да е отрицателен герой.

Аз пък си мисля, че Станкофф е бащата на Мая.

А жокера може да говори, че нападението над Мая има връзка с Боян.. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..

Sky
А Стоева като каза,че до изнасилването Мая не е правела секс...явно и с Роки преди това само са си гукали,а??? Laughing

А може би просто Стоева преиграва малко или не знае за интимният живот на дъщеря си

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 11:06 от Chochito

# 676
  • Мнения: 8 544
А жокера може да говори, че нападението над Мая има връзка с Боян.. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..
С този жокер ще ме подлудите.Моля посочете кое точно нававя на мисълта за Боян.Аз нищо не виждам на този жокер освен един полилей

# 677
  • Мнения: 3 993
Добре де, а как се стигна до твърдението, че тази снимка в блога на Милена Фучеджиева, е жокер към филмаnewsm78 Жената си поддържа блог, пълни си го с каквото намери за добре, според мен тази снимка може да е просто подсещане на аудиторията, че Милена работи по сценария на филма. Аз лично не намирам нищо интересно в тази снимка, камо ли да се дискутира 15-20 страници в темата.  Rolling Eyes

Какво ще кажете за промото за неделя? Току-що го гледах и не видях нищо драматично. Оставам с впечатление, че в предстоящата серия няма да има разплитане на интрига, нито яснота за извършителите на престъпленията. Явно ще почакаме още. Видях само развитие на любовната връзка между Таня и Иванов, кадъра с целувката в промото загатва за това според мен.

# 678
  • Мнения: 931
little wingels, мерси за насочването на темата Simple Smile
Доколкото разибрам от промото, ще ни разкрият загадки, от които не сме се сетили да се интересуваме - коя е жената на бай Юнал и какви са мотивите на СТоицев. За Таня и Иванов - е, чакам с нетърпение да се развие нещо, но това, което виждам е ,че той отива супер сериозен при нея, а тя като че ли се мъчи да го омилостови..целувка не видях.

# 679
  • Мнения: 1 280
 Аз само да кажа, че Владо Карамазов отпада като евентуален изпълняващ ролята на "красавеца". Току що го гледах в някакво предаване по бтв и заяви, че НЕ участва и НЯМА да участва в никакви сериали  Wink Интервюто е с него и с мацката, която играе Алеся и затова се заслушах

# 680
  • Мнения: 64
Цитат
За Таня и Иванов - е, чакам с нетърпение да се развие нещо, но това, което виждам е ,че той отива супер сериозен при нея, а тя като че ли се мъчи да го омилостови..целувка не видях.

Благодаря lulu 25,
Съвсем точно казано.  И аз чакам развитие там, но виждам, че и двамата са обвързани с някакво минало, което не
им дава пълна свобода. Все пак си мисля, че може да има положително развитие на тяхната връзка и да се получи
нещо красиво във филма. Уважавам чувствата на Милото към Таня Стоева, но не мисля, че той точно е мъжът за нея. Най- много симпатизирам на адвокат Станкофф и после на прокурор Иванов. Но пък Станкофф е мноооого
женен, а Иванов е свободен и наблизо. За Таня Стоева единственото важно нещо в живота е Мая и кариерата
на съдия.

# 681
  • Мнения: 2 592
А жокера може да говори, че нападението над Мая има връзка с Боян.. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..

Sky, и аз това си мислех...че въобще това не се е случило,а беше част от "играта".
А Стоева като каза,че до изнасилването Мая не е правела секс...явно и с Роки преди това само са си гукали,а??? Laughing

Не, Стоева каза, която ВЕРОЯТНО не е правила секс

# 682
# 683
  • Мнения: 2 592
Благодаря за снимките  Hug
Единият наистина си личи, че е Миро. Другият младеж не ми е познат, нова звезда ще да е.

# 684
  • Мнения: 60
Добре де, а как се стигна до твърдението, че тази снимка в блога на Милена Фучеджиева, е жокер към филмаnewsm78 Жената си поддържа блог, пълни си го с каквото намери за добре, според мен тази снимка може да е просто подсещане на аудиторията, че Милена работи по сценария на филма. Аз лично не намирам нищо интересно в тази снимка, камо ли да се дискутира 15-20 страници в темата.  Rolling Eyes



И аз това се чудя

# 685
  • Мнения: 8 285
Ами аз не виждам, много красив младеж/мъж на снимките. Явно съм много претенциозна.  Thinking

# 686
  • Мнения: 1 280
Ами аз не виждам, много красив младеж/мъж на снимките. Явно съм много претенциозна.  Thinking


 Ееее, ако абсолютно всички зрители са единодушни за красотата на героя, ще го призная за свръхестествена сила някаква. Нали си наясно, че няма как всички да го харесаме  Wink
  И аз не разпознавам лицето на снимките, но и няма гаранция, че това е актьора избран за ролята  Thinking

# 687
  • Мнения: 2 545
Между другото и аз изгледах първия епизод с точно тази сцена, като се опитвах да разгледам лицата под качулките. За Миро - да, единият прилича на него. За другия също не мога да кажа, че е красив, а не съм особено претенциозна Laughing
Може би няма абсолютно никакъв смисъл да коментираме т.нар. Красавец, защото е много възможно сценаристите да решат да го убият, още преди да са ни запознали с него... Какво пък, ако се появи ще разберем кой е бил. Hug

# 688
  • Мнения: 3 993
little wingels, мерси за насочването на темата Simple Smile
Доколкото разибрам от промото, ще ни разкрият загадки, от които не сме се сетили да се интересуваме - коя е жената на бай Юнал и какви са мотивите на СТоицев. За Таня и Иванов - е, чакам с нетърпение да се развие нещо, но това, което виждам е ,че той отива супер сериозен при нея, а тя като че ли се мъчи да го омилостови..целувка не видях.

Добре де  Simple Smile, съгласна съм, че не се вижда целувка, но позата им е като за целувка. Да кажем, че ми се иска да се целунат.  Peace

# 689
  • русе
  • Мнения: 1 317
Сутринта видях на първата страница на "Телеграф", че пише: "Убиват гарда на Милото" и сниман онзи дебелия с бялата брадичка, където трябваше да води Роки в Пловдив. Ако някой е прочел вестника нека разкаже какво пише.
  под заглавието пише,, чушката замесен в изнасилването на Мая,,

Общи условия

Активация на акаунт