Седем часа разлика - тема 4

  • 35 440
  • 721
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 545
Ех, пак този Иванов! Ами обича да стреля човекът  #2gunfire ,  пък и на него както и на всеки, му се иска целите да са така привлекателни като Таня Стоева.
Отново повтаряме все същите предположения. Може би и ние трябва ТЪРПЕЛИВО  да изчакаме развитието на нещата.

Ri45na, надявам се, че разговорът между Таня и Иванов в другата серия ще ни даде много отговори или поне ще повдигне малко завесата от миналото на прокурора.
Крайно време е да видим и "скелетите" в неговия гардероб.  newsm78

# 661
  • Мнения: 1
Да, дано да видим поне малко от скелетите. Но на мен съвсем не ми се иска да сте прави по отношение на Иванов. Твърде много ме кефи:)Simple SmileSimple Smile

# 662
  • Мнения: 2 545
Е, те скелетите едва ли ще са нещо значимо.  Rolling Eyes  Напълно изключвам варианта Иванов да се окаже замаскиран злодей. Според мен той и Пол Станкофф са запазена марка положителни герои. Heart Eyes Heart Eyes  Каквато и гадост да се открие в миналото  им, то само ще придаде доза трагичност и реализъм към образа - нищо повече. Така усещам аз нещата.

# 663
  • София
  • Мнения: 2 840
Станкоф трябва да е отрицателен герой.

# 664
  • Мнения: 1
simpatikonia дано да си права. Не може всички да са толкова гадни и подли. Иска ми се да има нещо положително във филма. Дори и да съм непоправима романтичка:)

# 665
  • Мнения: 4 607
Станкоф трябва да е отрицателен герой.

Мда, и аз така мисля. Wink

# 666
  • Мнения: 2 545
Станкоф трябва да е отрицателен герой.


Защо мислиш така? Според мен той е доста по-светла личност и от самия Иванов, който е го раздава като някакъв Дон Кихот в съдебната система. Скоро ще разберем и на коя Дулцинея служи (имам предвид преди  Стоева да се появи в живота му).

Само си припомни начина по който Пол разговаряше с Мая, какви неща й споделяше от живота си... Мисля, че Мая го накара да си спомни младостта и идеалите си. Доста искрен беше, когато разговаряше с нея. Според мен дълбоко в себе си той е добър човек и това е по-важното. Със сигурност тепърва ще научим в какви далавери е замесен, но това са второстепенни неща.


В този ред на мисли - човек е такъв, каквито са мечтите му, а не какъвто го правят обстоятелствата.

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 00:33 от simpatikonia

# 667
  • Мнения: 2 282
slashwoman, признах те!  Grinning   bouquet

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
А каква беше оная сцена с "Генерала"-дядко Лука,дето спря полицаите на околовръстното и говореше с някакво момче???

А за това дето Иванов разпита продавачката за маските и тя каза,че купувачът го описва като...изключително красив Laughing

# 669
  • Мнения: 931
А каква беше оная сцена с "Генерала"-дядко Лука,дето спря полицаите на околовръстното и говореше с някакво момче???

А за това дето Иванов разпита продавачката за маските и тя каза,че купувачът го описва като...изключително красив Laughing

Мисля, че от поне 20 страници обсъждаме точно това Simple Smile  Peace

Аз в момента съм на мнение, че Иванов ще остане положителен герой ( със своите отрицателни черти, но в крайна сметка положителен), за разлика от Станкоф. На мен лично ми е неприятен образът му - някакси така ми го пресъздават, не мога да го обясня точно - превзет, занасящ се с малки момиченца, оправящ делата на разни мафиоти и странящ от обикновените българи там.

# 670
  • Мнения: 2 096
А жокера може да говори, че нападението над Мая има връзка с Боян.. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..

# 671
  • Мнения: 1 050
Сутринта видях на първата страница на "Телеграф", че пише: "Убиват гарда на Милото" и сниман онзи дебелия с бялата брадичка, където трябваше да води Роки в Пловдив. Ако някой е прочел вестника нека разкаже какво пише.

# 672
  • Мнения: 64
Благодаря slashwoman за хубавите
снимки.  bouquet
На мен ми се струва, че на двете снимки е само Милото. Това е лично мое мнение.
При Милото се забелязва голяма промяна от младини и сега.
При Таня Стоева - не толкова. Сега може би Иванов ще се влюби в нея.
А между другото, Ники Сотиров и сега изглежда хубав, чаровен.
Не знам обаче как ще се развият събитията, ако Таня се появи в Ню Йорк и се срещне с
адвокат Станкофф.

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 16:55 от lulu7

# 673
  • Мнения: 9 144
. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..

продължавай, но когато Стоева чакаше в болницата да и кажат как е Мая, доктора и съобщи, че има много вътрешни разкъсвания. И е изнасилена.  Ако преди това са го правили за пръв път с Тео чак разкъсвания няма да има. Има разлика от едното до другото  Peace още повече специалист може да го различи

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
А жокера може да говори, че нападението над Мая има връзка с Боян.. аз не го наричам изнасилване, защото продължавам да мисля, че такова не е имало..

Sky, и аз това си мислех...че въобще това не се е случило,а беше част от "играта".
А Стоева като каза,че до изнасилването Мая не е правела секс...явно и с Роки преди това само са си гукали,а??? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт