Седем часа разлика - тема 4

  • 35 456
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На мен дядо Лука ми изглежда изгърмян патрон вече. Не ми се струва никак логично да ги прави всички тези неща от старческа злоба.


Няма бивше ченге и бивш комунист, както няма бивш негър. Така че са напълно логични действията му.

Аз и друго мислех да ви пиша.. работата на един прокурор хич не включва разследване на случаи.. явно заради факта, че не е повдигнато обвинение, в Иванов проговаря бившия следовател.. но като прокурор, хич не и е работа да разследва случаи..

Разследването не е официално и още в началото това се повтори многократно.

# 76
  • Мнения: 6 962
И аз да благодаря за новата тема!   bouquet Да не ви изпусна, че на моменти сте уникални в предположенията си!  Mr. Green
А Калин Сърменов е страхотен актьор! Поздравления!

# 77
  • Мнения: 2 096
Ясно ми е това smileys .. за това го и написах.. по скоро е в подкрепа на моята теория за изкуствената близост между Иванов и Таня.. за мен Иванов е мътна Индия, не дядо Лука...

# 78
  • Viena
  • Мнения: 3 617
запис  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 666
Аз и друго мислех да ви пиша.. работата на един прокурор хич не включва разследване на случаи.. явно заради факта, че не е повдигнато обвинение, в Иванов проговаря бившия следовател.. но като прокурор, хич не и е работа да разследва случаи..

Така ли? А ти колко точно разбираш от наказателен процес и кога за последно си чела НПК, че го твърдиш?
Съвсем друг е въпросът, че действията на Иванов съвсем не са официални действия по разследване на престъпление! И добре че не са, д, защото щеше да е много некоректно да ни ги представят като действия по разследване, когато всъщност изобщо не се "правят" така.
Но, да, прокурорът има право да участва или дори сам да извършва действия по разследването, в т.ч. и разпит на свидетел или обвиняем.

# 80
  • Мнения: 64
Някой има ли отговор на факта, кой може да е знаел, че Мая ще бъде сама
Засега се сещам за няколко: Явор, Тео и Гончев. Доколкото се сещам в
апартамента се нахлу с взлом. Никой не е звънял. Дали някой знае или следи
всеки ход на Стоева? Както пък и историята с взрива на колата на Иванов.
Дали и него не го следят постоянно?
Може Роки да не е извършителя, но пък да е организатора? А може и да е организирано
от Лука или пък от Тренера?
Какво мисклите за Иванов? Той коренно промени отношението си към Таня. Отначало,
насочвайки пистолета, в мислите си я прострелваше. Сега пък настоятелно я сваля. То и тя в
съня си го простреля. Вероятно и двамата изпитват чувства един към друг. В момента обаче
Таня има по- сериозен анганжимент- да приключи с Милот и да замине невредима при дъщеря си.
Това е ясно, че много, много обича момичето си.


# 81
# 82
  • España
  • Мнения: 1 310
Значи The Big Boss is Чушката?!
Бай Юнал като е изнасилвал вземал ли е виагра или още си го може стареца?

Същото щях да питам и аз само, че за Лука  Crazy
 

За да си организатор се иска мозък а не сексуална мощ! Bсе пак мисля си аз!  За хамалогията си има други  Laughing

# 83
  • Мнения: 1 111
много ми харесва играта на Сърменов, страхотно се справя Peace.........но не ми харесва Алекс Раева как го преиграва, както не ми харесва и играта на барманката на "Избата" и майката на Тео

Аз пък си мислех,че този, който уби Миро е човек на неговият приятел - депутат, който не иска да напуска политиката и страната точно сега, а и има взимане-даване с Милото, за което и Миро знае...Все пак ,според мен, не случайно в началото на серията, говореше за символът на неочакваната развръзка в древногръцкия театър, как когато сценаристите закъсат с пиесата и се спуска маскиран актьор, който "оправя" нещата

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 16:03 от tuly

# 84
  • Мнения: 18 057
Невероятен беше Милото по време на разпита, страшен!
Мая какво му хареса на тоя адвокат  newsm78

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 41 022
Невероятен беше Милото по време на разпита, страшен!
Мая какво му хареса на тоя адвокат  newsm78

Как какво...косицата...и прекрасния цвят! Joy

# 86
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
"Култовата" реплика на дядо Лука "Както и да е." е много дразнеща.  ooooh!
Това вместо запис.  Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 2 521
Не можах да изчета всичко, дано не повтарям нечия мисъл....

Убиеца с маската като влезе не дадоха ли, че допива уиски от чаша...... това не е ли чашата на Роки с прахчето? И дори да е друга чаша, как така убиец ще оставя биологични следи, по които може да бъде идентифициран - това е недомислие според мен!

Сърменов ме кефи страшно, както и Ваня Цветкова!

# 88
  • Мнения: 0
а какво ще кажете за финалните надписи, някой сети ли се да погледне актьорския състав на серията - там пише, че в тоя епизод е участвал Борислав Борисов в ролята на Християн Стоицев, който май беше оня охраната на стефанакови и след като не помня да съм го мяркал в този епизод, би следвало именно той да е бил зад маската Simple Smile сега мисля да погледна и актьорския състав в серията с хората зад маските Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 592
Значи The Big Boss is Чушката?!
Бай Юнал като е изнасилвал вземал ли е виагра или още си го може стареца?

Същото щях да питам и аз само, че за Лука  Crazy
 

За да си организатор се иска мозък а не сексуална мощ! Bсе пак мисля си аз!  За хамалогията си има други  Laughing

Иронизирам конкретни мнения, че е извършителят е Лука, защото се изказаха и такива

mkx, охранителят на Стефанакови се казва Васил, не Християн  Peace

Общи условия

Активация на акаунт