Предстои ми инсеминация 10

  • 40 326
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Bebebence 2, добре дошла при нас, и дано не се задържиш дълго тук. Wink
Аз също в неделя бях в Щерев на инсе, може да сме се засекли.  Аз бях в 15 ч. там и имаше още две момичета за същото. Дали не си била една от тях Simple Smile

# 46
  • Мнения: 43
dia , стискам ти палци и ти пожелавам най-сладкия подарък  Hug Дано отшуми течението и скоро да ни се похвалиш с две чертички  Praynig
аз честно казано, не се надявам особенно, просто май се насторих за каквото дойде...но Божа работа, ще се борим колкото трябва, пък да се надяваме, че резултата ще е сладък ..
Благодаря ти от сърце  Hug

# 47
  • Мнения: 11
Leisi_bb,казаха ми да пусна само LH ,E2 и хепатит,спин и васерман.МБ  наистина не ми поискаха нова.
dia79,аз също бях в 15ч, със сигурност сме се засекли.

# 48
  • Мнения: 2 483
...шийката на матката ми е крива и при двете инсеминации докторката използваше някакъв инструмент, за да вкара катетъра...
И аз така с крива шийка. На последната инсеминация изкървих ЯКО два часа след процедурата и беж обратно в клиниката. Докторът ми обеща, че е еднократно и така и беше  Blush

неземната, съжалявам за неуспеха  Blush
Дано бъде първи и единствен  Praynig

# 49
  • Мнения: 195
Сладурки, къде сте ? Няма движение нещо...за уикенда ли се готвите ???  Wink

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тук сме,тук! Grinning при мен останаха само 4 дни до тест.Чета ,че другите момичета имат някакви неразположения,а на нищо ми няма,ама нищо.Ще видим това до къде ще доведе newsm78

# 51
  • Мнения: 781
Здравейте момичета да се включа и аз във вашата групичка.  wavey Имам вече две неуспешни инсеминации. Сега ще видим какво ще стане този цикъл. Може пък наистина по Коледа да стават чудеса  Praynig
Стиснати палци на всички чакащи тест и бързо минаване на дните до него .

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте момичета   bouquet,
Четох, четох, четох ...  и накая реших да се вмъкна и аз във вашата темичка.
Да споделя на кратко: след неуспешни опити (за второ детенце) последваха лекари, изследвания, уж нищо притеснително, но не става и не става  #Cussing out. И така изминаха 2 години, а аз стигнах до тук -  правих инсеминация този месец, първата ..... Сега чакам, чакам и просто не зная как ще дочакам понеделник – големият ден на положителния тест или на нещо друго  Laughing.  Сигурна съм, че дядо Коледа е приговил подарък за всяка от нас ... дано е отгатнал желанието ни  Praynig

# 53
  • Мнения: 195
armira, по-добре, че нямаш неразположения, аз моите ги отдавам на стимулацията, не на нещо друго...стискам палци да се похвалиш, аз съм чак за 25ти, още седмицаааааааааааа...
vesta, хър-мър, добре дошли и успешно напускане на темата ви желая  Praynig

# 54
  • Мнения: 607
Здравейте,момичета.Първо искам да поздравя тези от вас,които са получили най-очакваната и щастлива новинА!!!Успех и лека бременност.
При проблемът е при мъжът ми - варикожеле и лоша спермограма.След 3 месеца пак е на спермограма и преглед и тогава ще се реши какво да правим.Аз обаче започвам да се ориентирам към вътрематочната инсе.Статистиката обаче ме уплаши-пише,че спермата трябва да е добра,а при нас точно там е проблема.
Моля ви,момичета,кажете според вас какво да правим.Направо съм в ужас,защото си мислех,че всичко е наред,а съвсем не е вярно.
Пожелавам на всички ви до началото на 2012 да сте напуснали темата!!!Лека вечер.

# 55
  • Мнения: 11
Здравейте!
Резултатите ми излезнаха-няма бактерий,сега вече съм малко по спокойна.И все пак още се чудя какво беше това чудо,но вече съм добре.
 Хубав и прекрасен ден на всички!

# 56
  • Мнения: 2 153
Момичета, аз реших в понеделник преди работа ще направя кръвен, надявам се резултата да бъде достоверен. И така за мен денят на истината ще бъде понеделник. Това ще е най- дългият уикенд в живота ми!!!

# 57
  • Мнения: 43
Здравейте,момичета.Първо искам да поздравя тези от вас,които са получили най-очакваната и щастлива новинА!!!Успех и лека бременност.
При проблемът е при мъжът ми - варикожеле и лоша спермограма.След 3 месеца пак е на спермограма и преглед и тогава ще се реши какво да правим.Аз обаче започвам да се ориентирам към вътрематочната инсе.Статистиката обаче ме уплаши-пише,че спермата трябва да е добра,а при нас точно там е проблема.
Моля ви,момичета,кажете според вас какво да правим.Направо съм в ужас,защото си мислех,че всичко е наред,а съвсем не е вярно.
Пожелавам на всички ви до началото на 2012 да сте напуснали темата!!!Лека вечер.
Nori4ka, добре дошла. Искам да ти споделия, че и моят мъж беше с варикоцеле и го оперираха. След 6 месеца резултатите му скочиха драстично. Какво каза андрологът? Помня, обаче, че доки ми каза, че и със занишените резултати можехме да опитаме с инсе. Аз те съветвам да не чакате 3 месеца и да проверите дали с тази спермограма можете да направите инсе. Ако не, може да се оперира и почти винаги има резултат. Не чакайте, така само ще се изтормозите. Аз се убедих, че от чакане, смисъл няма. Не губете време. Ако имаш въпроси, насреща съм.

# 58
  • Мнения: 370
Добре дошли на новите момичета, пожелава ви съвсем скоро положителни тестчета и излизане от темата!

Аз си чакам търпеливо, за пръв път съм толкова спокойна, не мога да се позная, изобщо не го мисля този път. Не знам какво ми става - защитна реакция ли, хормони ли... Симтоми също нямам никакви
Аз тест ще си направя също като тирири на 25ти, но мисля да е кръвен, е другите ги намразих Simple Smile

Ванеса, армира много стискам палци за вашите тестчета, така ще се радвам ако са положителни  Hug
Диа, бебебенце дано някоя от нас може да ви предаде щафетата следващия уикенд Wink

# 59
  • Мнения: 607
Диа 79, Кацаров е казал на мъжът ми,че дори сега да го оперира,не дава гаранция,че ще стане заради лошата спермограма.Именно заради това му изписа тези добавки,за да види дали ще повлияят положително.За инсе чака ли се както за ин витро,или просто си записваш час?
На мен ми предстоят хормонални излседвания,кръвна картина и т.н.Не съм правила нищо,освен цитонамазка и микробиология преди няколко месеца.Ясно ми е,че ще фи правя наново,но мисля да изчакам.Най-малкото,защото мъжът ми със сигурност няма да иска да правим нищо преди прегледа при Кацаров.Такъв инат е,че едва съм го накарала да отиде на лекар въобще.
Снощи си изревах очите като се замислх колко е сериозно положението,и че може да се наложи ин витро,заради лошата спермограма.Направо съм съсипана,защото си мислех,че всичко ще си стане от самосебе си.
Късмет и успех на всички и дано се похвалите с 2 чертички скоро.

Общи условия

Активация на акаунт