Предстои ми инсеминация 10

  • 40 407
  • 740
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 423
Норичка, щом е казала че сте за ИКСИ ще кандидаствате за фонда с две спермограми от съпруга ти. Няма нужда от 4 инсеминация. Наистина много се чака, но щом е казала, че няма смисъл от инсета, значи не те лъже. Подай документи за фонда и се обичайте на воля, докато чакате може да хванете някой по-добър сперматозоид:}

# 481
  • Мнения: 607
Да ти кажа страшно съм обезкуражена.Чак пък да е толкова зле.....Никога не съм си представяла,че ще се наложи да кандидатствам за инвитро.Направо ще се побъркам!А и тези зиследвания сега ни идват доста скъпичко и мъжът ми не иска сега да ги прави.Абе нямам думи - то както е тръгнало на невървеж...ще си стопя нервите.
Хайде дано вие се похвалите скоро и повлечете крак!!! Hug

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
А защо направо на ИКСИ?
Мъжът иска не иска ще ги направи ще видиш,не се ядосвай за такива неща.Мъже..какво да ги правиш..

# 483
  • Мнения: 607
Е.то е ясно.Ама колко ще чакаме не знам.А аз искам колкото се може по-бързо да стане,и без това се чака толкова дълго!Аз моите ще ги направя,ама на прегледа ще се червя да обяснявам,че мъжът ми е инат и иска да стане по неговото....

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Спокойно всичко ще се нареди.''Колелото вече се завъртя''и скоро  времето ще започне да минава бързо.От преглед на преглед..
Андреева твоят лекар ли се оказа?

# 485
  • Мнения: 607
Ами,хареса ми,че беше искрена и директна.Спокойно можеше да каже да правим инсе,за да ни вземе парите.Допадна ми и дано успее да помогне.А ако ни одобрят,тя ли ще прави процедурата?За инвитро трябва ли да се прави проходимост на тръбите?
Момичета,съжалявам,че спамя,но в главата ми е пълна каша. Sad

# 486
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
nori4ka87 ако наистина ти е допаднала д-р Андреева когато дойде моментът за заповед от фонда/ а то мила това е доста далече за съжаление/ да, д-р Андреева ще ти направи процедурата. За инвитро не е необходимо тръбитети да са проходими. Миличка не се притеснявай да питаш всичко което те вълнува, а мъжът ти да се стегне малко и да бъде съпричастен с това което Ви се случва. И моя се дърпаше в началото, ама ела сега да видиш като му кажа нещо и веднага припва  Joy

# 487
  • Мнения: 607
Много ви благодаря за подкрепата.Наистина имам нужда от нея.Що се отнася до мъжа ми - той винаги е бил такъв.С голям зор отиде за първата спермограма.Сега наистина сме затруднени финансово,ама времето лети и не искам да го губим.Д-р Андреева каза,че се чака около година.Наистина ли е така или по-младите чакат по-дълго?
Лека вечер.Благодаря на Господ,че ви има и,че сте толкова отзивчиви!Дано скоро се сбъднат мечтите ни!

# 488
  • София
  • Мнения: 17 393
Момичета, да ви питам нещо от името на една приятелка, която се притеснява да пише директно в темата по ред лични причини, но ви чете редовно. След инсе в края на декември, прави два теста - на 15-ия и на 17-ия ден, и двата отрицателни. На 15-ия ден спира предписаните хормони, но вече 18-ти ден цикълът никакъв го няма, въпреки признаците преди това. СПоред вас това нормално ли е, при полоожение, ч епо принци би трябвало цикълът да дойде на 14-ия ден след инсе то и на какво може да се дължи?

# 489
  • София
  • Мнения: 23 214
При мен цикъл идва на 4-5 ден след  спирането на лекарствата. Така че ми се струва нормално.
При такива процедури предвид количествата хормони, които се приемат,  не се очаква цикъла да протича както сме свикнали.

# 490
  • София
  • Мнения: 17 393
Същото й казах и аз преди малко, ма кой да слуша Simple Smile
Благодаря за бързото включване, бамбарадамбара  Hug

# 491
  • Мнения: 382
nori4ka87, наистина много неприятна ситуация, но важното е че има алтернатива Peace Много хубаво, че не са ви баламосвали да правите инсеминации при положение, че явно няма да доведат до резултат. Доколкото знам ИКСИ се прави или при лоша спермограма на мъжа ( количество и качество) и нисък шанс да се подобри,за да се прави инвитро, или при малък брой яйцеклетки от страна на жената. Доколкото помня при вас мъжът ти беше този, който има влошени показатели. Затова е съвсем естествено той да се разтича като бесен по прегледи и да вземе мерки да реши проблема  Peace То е ясно,ч е никой не се спъва в пачки или че не е най-приятното да си постоянно по доктори,ама като човек иска дете, пък не става по ест.начин, логично е да се вземат мерки Naughty
Стискам палци да го убедиш, от опит знам, че в такива ситуации ние жените сме много убедителни и имаме много стратегии как да постигнем това, което искаме и е редно да се случи Wink

# 492
  • Мнения: 607
Лейси,напълно си права.Наистина положението при нас е доста затегнато,защото в момента работя само аз,а имаме доста странични разходи.То не е едно,за жалост.....Дано наистина го убедя скоро,та да ги пуснем тия документи.
Само като си помисля,че ще чакаме най-малко година.....направо не си го представям.Явно трябва да се настроя психически,защото иначе ще полудея.
Успех,момичета и скоро се похвалете с две чертички!!!! Hug

# 493
  • София
  • Мнения: 1 423
Норичка, пусни си твоите хормони и ги покажи на лекарката, кажи й че искате да кандидаствате по фонда, за да ви каже какво да направите. Пуснете документите и тогава постепенно направете останалите мъжки изследвания. Може пък,ако излезе нещо от тези неща положително да го излекувате с антибиотици и да подобрите значително спермограмата. Всичко ще си дойде на мястото. Не мисли за тази година чакане, нещата ще се наредят когато им дойде времето.

# 494
  • Мнения: 607
Ако може така,няма проблем.Аз си мислех,че трябва да направим и двамата изследванията.А за кандидатстване трябва да има 2 негови спермограми,нали?Или нещо се бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт