Лакове за нокти - тема 44

  • 33 119
  • 664
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Хайде и аз да се наместя в новата темичка.  Laughing   bouquet

Едно коледно предложение:
И още няколко http://beauty-nail-tips.blogspot.com/2011/10/christmas-nails-art.html

Вдовичке, доста си е доставката, но като си поделиш с 3-4 души си е поносимо.  Laughing
Аз още не съм сигурна дали ще поръчвам, от тази колекция, но ако се съберем хора, може и да размисля.  Laughing Колко ли ми трябва. Иначе да - Дядо Коледа вече остави първия подарък при мен.  Mr. Green

Smokey, искам снимки с Орлито.  Crazy Честити прекрасни придобивки!  Flutter

Ради, аз миналата зима луднах по този цвят. Взех копието на Есънс и го размених.  Laughing Не харесвам такива глитърести лакове и това си е.  Crazy Един дерт по-малко.  Mr. Green

Ulenceto, не ми завиждай де. Дядо Коледа ще мине и при теб, но малко по-късно.  Mr. Green

Честно казано не помня първия си купен лак, но манията ми започна миналото лято, ако не се лъжа. Имах около 30 лака, а сега ...  Crazy И снощи хвърлих око на този Има ли го тук ? В предната тема или в козметичните похиждения някой се беше похвалил ?  newsm78

Спомням си как моя приятелка ми показа матовите Моди и че иска да се снабди с тях, и по-точно ментовата. Аз тръгнах да търся такъв цвят и се прибрах със зелен неон. Викам си да, почти същия е.  Mr. Green Дали някога изобщо съм предполагала, че ще ми харесат такива тонове.  Crazy
Преди около месец си казвах, че ще спра с покупката на лакове, ама не. Може и да намалих покупките, но не окончателно.  Blush Сега дори очаквам още няколко.  Grinning
Има моменти, в които ми е кофти и не ми се лакира грам. Викам си, манията ми е до тук, но на следващия ден пея друга песен.  Mr. Green Незнам кое точно ме е накарало да не ми писне, но е факт. В този форум съм точно заради тази тема, носи ми страхотно настроение.   Party
Забелязвам, че доста съфорумки, които пишеха в началото и показваха чудни "моделчета", сега не се вясват изобщо и съм ги позабравила, но има много нови и се радвам, за което. Темата не замира, напротив става по-весела и интересна. Особено с коледните колекции, а и пролетните.  Blush

# 16
  • Мнения: 0
Преди да почна да ви чета имах 3 лака и се лакирах сравнително рядко. Сега т.е. не повече от 4 месеца по-късно имам поне 25.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Лудостта ми по лаковете датира от поне 15- ина години Crazy Но докато до преди 3 години работих с клиенти и не можех да си позволявам много ярки цветове и шаренийки, сега се вихря на воля.  Hug

# 18
  • Мнения: 2
Майка ми подари първия ми лак за един рожден ден.Бях на 10 години.Лака беше на фирма Rilken-жълт с брокатчета.А иначе винаги съм имала много лакове

Честити придобивки на всички. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 38 499
Тази тема е виновна! Mr. Green
По едно време - т.е. - почти цялата 2011 не се лакирах, заради бебето и грижите вкъщи, но ви прочетох и пак се надъхах.
А преди това - мисля 2008 - пак оттук се запалих на тема педикюр и почнах да си купувам повечко лакове. Преди това имах около десетина.

# 20
  • Мнения: 556
Ивче, този Катрис не съм го мяркала тук(като гледам шарките по шишето), но иначе ми прилича на Marylin and me.

# 21
  • Мнения: 0
Винаги съм се лакирала, още от началото на пубертета. С братовчедка ми си бяхме купили от кварталното козметично магазинче един бледорозов лак на Classics и бяхме наплякали по толкова слоеве, че майка ми едва го изчегърта от ноктите ми  Laughing Винаги съм имала 10-20 евтинки лака.

Иначе случайно попаднах на блога All lacquered up и от него реших, че на всяка цена трябва да имам Parlez-vous OPI  Heart Eyes После наизлязоха матовете и на темата попаднах докато търсех инфо за матовите Моди (бяха голям фурор в началото, а?  Grinning) В момента май гоня 250, не смея да броя... Embarassed

Имам един малко страничен въпрос за тези, които са ходили предишни години на Арена на красотата - до колкото знам вносителите на Orly и на козметиката за коса Chi са едни и същи? На изложението имат ли и Chi на щанда? Досега винаги съм обрщала внимание само на лаковете  Stop

# 22
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 171
Не се лакирах редовно, но ровейки във форума попаднах на темата и реших да съм редовна!
Вече над 1 година съм лакирана (имам няколко дни само със заздравител).
Първия лак, който ме спечели да пожелая веднага друг е КА 669

# 23
  • Мнения: 13
Това лято насъбрах доооста лакове, и в един прекрасен ден в края му ви открих и от тогава те станаха ощеее повече  Laughing Показвате страхотни цветове, но аз все още не смея да ви покажа нищо мое. От доста време (около година) се лакирам, но все още не го правя както трябва и в повечето случаи кожичките ми са мнооог омазани  Mr. Green Иначе ви чета ВСЕКИ ден и черпя вдъхновения  Party

# 24
  • Мнения: 15
Аз винаги съм харесвала лаковете за нокти,но поддържах бройка около 10- телесен, лилав,черен,червен,все стандартни. От 9-ти клас насам не съм оставала без лак на ноктите за повече от 3 дни, но манията ми я запали темата. Сега имам стотина и ни най-малко не смятам да спирам,даже все повече и по-скъпи лакове си харесвам. Laughing

# 25
  • Мнения: 646
Не е тази тема или конкретен лак - винаги съм се лакирала - дори, като малка, щот' нямаше модерните сега детски лакове, се мажех с флумастер. Crazy Или пък си "лепях" цветчета от мушкатото на баба на ноктите; няма да казвам с к'во ги лепях. Mr. Green
После дойдоха цветовете - синьо с мастило от пълнител, тъмнолилаво, което ще запомня като единственият спраскан в ръката ми лак от разбиване /да се разбие хубаво, рийш ли Rolling Eyes/, а най-много обичах едно неоново жълто, което на изкуствена светлина беше ярко, циганско жълто-зелено - абе тепаше рибата, а аз така и до ден днешен подобно чудно повече не срещнах.
Но пък темата доволна подхранва желанието ми да купувам нещо, което вече имам в минимум три разцветки.

# 26
  • Мнения: 1 131
Тези са страхотни  Grinning


# 27
  • София
  • Мнения: 1 781
И аз винаги съм се лакирала. От 8-9 клас не съм спирала. Постоянно поддържах едно около 20-тина лака. Задължително всяка седмица купувах лак още тогава, и почти толкова често подарявах  Mr. Green. Сега положението е много по-сериозно  ooooh! Незнам колко лака имам, може би 100-120  newsm78 Темата много допринесе за това, но пък тук е толкова приятно и интересно  Hug Имах период в който носех предимно френски, също такъв в който носех розово и производни на него. Сега нося всичко  Mr. Green
Първи лак не помня, но пък ясно помня едни напукващи се крокодилски....Флормар ли бяха...нещо такова. Не като сегашните графити ми точно като крокодилче. Незнайно защо се получаваха шарки само в много топло помещение  newsm78 Нещо такова помня. Била съм 5 клас примерно  Mr. Green, също помня и едни холограми на Перфект. Супер готини цветове имаха. Аз имах едно страхотно сиво...стоеше точно като холограмен стикер с 5 цвята в него, нещо такова . Размених го със снаха ми за един Макс Фактор тогава  Mr. Green. Общо взето манията ми датира отдавна, просто съм я доразвила. А иначе трайно следя темата от година и половина  Peace

# 28
  • Мнения: 94
Ивче, нека да идва по - бързо моят Дядо Коледа, че много време се забави... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не съм изобщо сигурна, но май този Катрис го гледах в Лили на Лълов мост. Щателно го поразгледах, ама май нещо не съм впечатлена от него ( ПП : Дано да говорим за един и същ! Този, който гледах, имаше някакво подобно абстрактно шишенце Rolling Eyes ).

# 29
  • Мнения: 25
ООоо,помня го първият си лак, даже първите два! Всъщност не моите,а на майак, Червен на Ален Мак и бял-перлен! мажех се нон-стоп с тях. Това преди доста години. Като тинейджърка,започнах яко с лаковете,синьо,както ризонка го е описала, зелено също, после почнаха да пускат тук таме лакове и ходех като папагал в ръцете.На всеки нокът с различен цвят,още тогава, (преди 20год.почнах да се рисувам, после всички почнаха да се рисуват,а аз някак поспрях, просто не ми се занимаваше толкова.Обичам тъмно винените лакове.Много! И не на последно място ,да споделя: Незнам защо ,но покрай темата моята колекция значително намаля! Странно Thinking!

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 21:48 от *LV*

Общи условия

Активация на акаунт