СТРАСТИ - градините в София кампания 2011/2012

  • 33 051
  • 879
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 985
Достъпна е, red shoePeace

# 871
  • Мнения: 4 465
Принципно нямаме никакъв шанс да ни приемат в близките ДЗ, но ако магически се появяват места преди официалното обявяване, бихме имали шанс. Едно е да бориш 1 дете със същите точки, друго е 20-30+.

Магически места преди официалното обявяване не се появяват, а ако се появяват всички кандидати от района се преместват на въпросната опашка. Няма шанс за ясла (освен в Кремиковци) да се борите с още едно дете само, независимо дали на текущо или на класиране за септември.

# 872
  • Мнения: 9 383


Магически места преди официалното обявяване не се появяват, а ако се появяват всички кандидати от района се преместват на въпросната опашка. Няма шанс за ясла (освен в Кремиковци) да се борите с още едно дете само, независимо дали на текущо или на класиране за септември.
Шунка,
това е абсолютно вярно. Разгледай колкото искаш детски градини и СДЯ в различни райони. Виж опашките за чакащи и ще разбереш, че не съществува възможност
 
ако магически се появяват места преди официалното обявяване, бихме имали шанс. Едно е да бориш 1 дете със същите точки, друго е 20-30+.
1 място да се появи и веднага за него кандидатставт поне 10 деца. Имат шанс само тези с 10+, но пък те имат шанс и при новата кампания.

# 873
  • Мнения: 90
Здравейте,
Към момента, децата от яслените групи в ОДЗ автоматично ли запазват местата си за 1ва група в детската градина или кандидатсват наравно с другите?

Откакто обслужването на системата (ИСОДЗ ) премина към Столична община не мога да изпратя нито един въпрос, чрез формата за обратна връзка. Вие имали ли сте такъв проблем?

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 14:43 от asotirova

# 874
  • Sofia
  • Мнения: 4 727
Мисля, че ви разбирам, малко каша ми стана в главата вече. Както и да е, тези приеми и класирания винаги са ми докарвали главоболие.  Laughing

# 875
  • Мнения: 9 383
Здравейте,
Към момента, децата от яслените групи в ОДЗ автоматично ли запазват местата си за 1ва група в детската градина или кандидатсват наравно с другите?
Да, преминават автоматично в 1 група. Затова и тези деца не получават 1 т. в повече, ако кандидатстват за 1 група в друго ОДЗ или ЦДГ, като децата посещавали поне 6 м. СДЯ.

# 876
  • Мнения: 14
СК9. Дете с неизвестен родител или с родител с отнети родителски права – 3 т.
Имам решение за развод, в което родителските права се предоставят на майката. Бяхме класирани за ЦДГ и днес, когато отидох да се запиша ми отказаха записването. Решението ми за развод не било такова, каквото трябвало. Някой имал ли е подобен случай?

# 877
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 512
СК9. Дете с неизвестен родител или с родител с отнети родителски права – 3 т.
Имам решение за развод, в което родителските права се предоставят на майката. Бяхме класирани за ЦДГ и днес, когато отидох да се запиша ми отказаха записването. Решението ми за развод не било такова, каквото трябвало. Някой имал ли е подобен случай?

Разводът не означава автоматично, че са отнети родителските права на другия родител.

# 878
  • Мнения: 9 383
СК9. Дете с неизвестен родител или с родител с отнети родителски права – 3 т.
Имам решение за развод, в което родителските права се предоставят на майката. Бяхме класирани за ЦДГ и днес, когато отидох да се запиша ми отказаха записването. Решението ми за развод не било такова, каквото трябвало. Някой имал ли е подобен случай?
Ако в решението за развода бащата все пак има някакви, макар и ограничени права, тогава детето има 2 родители. СК9 е за напълно отнети родителски права или неизвестен родител.

# 879

Общи условия

Активация на акаунт