Кауфланд-лъжат ли, как мислите?

  • 4 257
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 789
  Много ми е чудно ако отговориш, че не си доволен от пазаруването, какво ще стане?

Аз съм отговаряла, че не съм доволна. Направо се стресна касиерката, не очакваше такъв отговор Simple Smile Ами за 3-ти път ходех и все нямаше от нашия номер памперси. По същото време бях и на диета - не трябваше да ям никакво краве мляко, а в магазина им само краве имаше. И още нещо имаше, но вече не се сещам.
Та отговора на касиерката беше:"Ами ще предам". И до тук. Не си мислете, че нещо се промени.

Иначе за гледането какво ти маркират - и аз се опитвам да гледам, но пазарувам по много неща и съм с две бройки деца, от които поне едното е недоволно, че чака и се вдига такава олелия, че да не ви разправям. Един път са ми маркирали едни пилешки бутчета като луканка - видях касовата бележка след 3 дни. От тогава всеки път гледам дали съм си "купила" луканка  Mr. Green - аз не купувам от години салами, та луканка ли...

# 16
  • Мнения: 527
  Много ми е чудно ако отговориш, че не си доволен от пазаруването, какво ще стане?

Ми, нищо няма да стане. Ще кажат да се обърнем към гишето за информация. Чувала съм го друг път Peace

# 17
  • Мнения: 572
Ох, този въпрос ме побърква...напоследък само вдигам рамене...Ами писна ми...Ако не съм доволна-ще се оплача. Щом не го правя, отговорът е повече от ясен...Поне да си сменят клишираното въпросче...Нека всеки месец да има конкурс за най-вежлив въпрос...Поне ще има разнообразие... Joy

# 18
  • Мнения: 5 207
На Кауфланд ходя веднъж месечно, за да купя брашно и не купувам нищо друго, защото много им стана с "грешките" в мой ущърб. Като взема брашното обикновено ходя да наобиколя перилните препарати. Масово торбите са скъсани и прахът ти се изсипва върху ръцете. Всеки път като ме питат доволна ли съм, казвам "Не, всички прахове се изсипват и на тези регали е голяма мръсотия. Вижте ми ръцете, а няма къде да се измия". Отговор: "Съжалавям!" Е, как 4 месеца никой не си мръдна пръста да я позачисти тази кочина и да прибере скъсаните торби? Отвратителен магазин е това: крадливи, лъжливи и адска мръсотия. Мисля си вече и брашно да не ходя да купувам от там.

# 19
  • Мнения: 169
Ох, това със скъсаните торби е много неприятно, особено като вземат да те гледат все едно ти си ги скъсал #Cussing out

# 20
  • Мнения: 803
На Кауфланд ходя веднъж месечно, за да купя брашно и не купувам нищо друго, защото много им стана с "грешките" в мой ущърб. Като взема брашното обикновено ходя да наобиколя перилните препарати. Масово торбите са скъсани и прахът ти се изсипва върху ръцете. Всеки път като ме питат доволна ли съм, казвам "Не, всички прахове се изсипват и на тези регали е голяма мръсотия. Вижте ми ръцете, а няма къде да се измия". Отговор: "Съжалавям!" Е, как 4 месеца никой не си мръдна пръста да я позачисти тази кочина и да прибере скъсаните торби? Отвратителен магазин е това: крадливи, лъжливи и адска мръсотия. Мисля си вече и брашно да не ходя да купувам от там.

Подкрепям те в бойкота Laughing
По темата - не ни лъжат, некадърни са. Ама всеки месец излиза по една подобна тема за кой да е супер, да не кажете, че съм пристрастен Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
Случвало ми се е нещо подобно. Бях взела 2 хлебчета и то малко по-скъпи - да кажем около 40-50 ст., а те маркирали 20.  Rolling Eyes Честно казано нямаше и да се усетя, защото обикновено пазаруваме доста и не обръщам много внимание. Но сега имах само още 2 малки неща и разликата беше много очевидна. Не мисля обаче, че са опитали да ме измамят, а е било грешка. Все пак при толкова малко продукти, такава разлика в цената е малко вероятно да не бъде забелязана. Но от тогава се опитвам всеки път да проверявам касовата бележка и маркираните неща. 

# 22
  • Мнения: 789
Стара е темата, но не обичам да пускам нови.

В актуалната брошура на Кауфланд, важаща от вчера, 3 септ., на първа страница са сложили Персил - прах и течен. Обявили са гръмко намаление 50%, за 13.99 лв., препарат за 60 пранета. Пращам мъжо вчера да купи и изненада! Препарата е за 40 пранета, цената е 20 лв. и стотинки. Омръзна ми от тези "грешки"!
Каква грешка, допусната толкова много пъти - снимали са препарати с надпис върху опаковките 60 пранета, написали са с дебели букви 60 пранета, сложили са големи букви 50% по-евтино, стара цена 27.99 и нова червена, голяма 13.99? В магазина няма празен рафт, да кажеш, че е изчерпано веднага.
Поредната нагла лъжа!

# 23
  • Мнения: 527
Вече изглежда е практика по магазините за обявят един продукт или цена на промоция, за да привличат, а в магазина друго. Аз ще цитирам Лили  дрогериите, в каталога боя за коса с една цена, в магазина по-висока.

Също друг номер е рекламираният продукт изобщо да липсва. Ако мине номерът. Ахмаците ще си купят друго. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Клиентите трябва да наказват и съответно да не купуват, за  да се променят нещата.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 481
Аз купих Персил за 60 пранета от Кауфланд Младост точно за 13.99 тези дни. Моят е прах обаче, не течен.

# 25
  • Мнения: 1 705
Аз купих Персил за 60 пранета от Кауфланд Младост точно за 13.99 тези дни. Моят е прах обаче, не течен.

Точно този си е на промоционална цена. И е подреден отделно от този на щандовете за прах.
Имаше промоционален течен и прах за пране по коридорите подреден, отделно на щанда на Персил си имаше от 20лв и т.н.

Стара е темата, но не обичам да пускам нови.

В актуалната брошура на Кауфланд, важаща от вчера, 3 септ., на първа страница са сложили Персил - прах и течен. Обявили са гръмко намаление 50%, за 13.99 лв., препарат за 60 пранета. Пращам мъжо вчера да купи и изненада! Препарата е за 40 пранета, цената е 20 лв. и стотинки. Омръзна ми от тези "грешки"!
Каква грешка, допусната толкова много пъти - снимали са препарати с надпис върху опаковките 60 пранета, написали са с дебели букви 60 пранета, сложили са големи букви 50% по-евтино, стара цена 27.99 и нова червена, голяма 13.99? В магазина няма празен рафт, да кажеш, че е изчерпано веднага.
Поредната нагла лъжа!


Грешката не е в Кауфланд.

# 26
  • София
  • Мнения: 29
Истината е, че навсякъде стават грешки, навсякъде работят хора и всеки е с настроението си, друг е въпросът, че не е професионално да позволяваш личните проблеми да те водят в работата. А за рестото и касите - според мен са си прави хората, вие представяте ли си как се проседява откъде идват разликите, ако 10 клиента си оставят така големите бакшиши. Така както българинът краде...
Иначе за наличността на даден артикул - най-редовно не намирам нещо, което търся в Кауфланд, писнало ми е от извинителни бележки!

Общи условия

Активация на акаунт