“ДОМАШЕН АРЕСТ” - НОВ БЪЛГАРСКИ КОМЕДИЕН СЕРИАЛ ПО БТВ

  • 27 143
  • 279
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 158
Смеха е просто потресаващо дразнещ.
Може би щеше да е по-гледаем,ако го нямаше.

Много е заимствано от "Двама мъже и половина", да.

Засега се отказвам да го гледам.  Naughty

# 61
  • Мнения: 1 296
Е, аз стоически ще понеса да изгледам до края тази серия.
Така или иначе се смятам за прецакана, едно, че толкова го чаках този сериал, второ, че отказах на приятели да излезем, за да го гледам Laughing Laughing.

# 62
  • Мнения: 8 570
Декора е като на "Двама мъже" и половина да не кажем, че друго са краднали.. Whistling
Доста са взаимствали  от "Двама мъже и половина" ... струва ми се  Thinking
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега

# 63
  • Мнения: 0
Декора е като на "Двама мъже" и половина да не кажем, че друго са краднали.. Whistling
Доста са взаимствали  от "Двама мъже и половина" ... струва ми се  Thinking
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега
И все пак защо българите трябва да се придържаме към Холивуд,а си нямаме собствен стил...всичко е толкова нереално,което въобще не отива на българския стандарт...  Shocked

# 64
  • Мнения: 534
Ако трябва да направя паралел м/у играта на Стоянка Мутафова в ,,Столичани,, и тази на Татяна Лолова, то Мутафова играе стотици пъти по-добре ролята си.
Е, не, това не е коректно  сравнение NaughtyСтоянка Мутафова почти няма екранно време в серията на Столичаните, докато тук Татяна Лолова е главен образ и ще носи сериала на гърба си Thinking Тук се акцентира повече на скечовост, не случаен е и смехът зад кадър.
Засега ми е любопитно, просто друг тип е сериала, ок съм с американските ситкоми и не ме дразни смеха, засега. По-важно ми е, наистина да смешно и забавно, а и трябва малко време да се поотпуснат  и очупят актьорите  Thinking, защото и в Столичаните имаше напрежение или скованост в началото.
 

# 65
  • Мнения: 8 570
Декора е като на "Двама мъже" и половина да не кажем, че друго са краднали.. Whistling
Доста са взаимствали  от "Двама мъже и половина" ... струва ми се  Thinking
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега
И все пак защо българите трябва да се придържаме към Холивуд,а си нямаме собствен стил...всичко е толкова нереално,което въобще не отива на българския стандарт...  Shocked
Хм ,има стандарти и стандарти.Очевидно бабата е богата,повярвай,не е най -луксозното жилище.
Според мен във ситкомите и филмите въобще си има стандарт и ние българите ако не се придържаме към него няма да измислим нещо кой знае колко интересно.

# 66
  • Мнения: 155
С една дума-НЕ!
Не ми хареса (поне първите 2 епизода),не беше смешно,не добра игра на актьорите.

# 67
  • Мнения: 1 253
Декора е като на "Двама мъже" и половина да не кажем, че друго са краднали.. Whistling
Доста са взаимствали  от "Двама мъже и половина" ... струва ми се  Thinking
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега
И все пак защо българите трябва да се придържаме към Холивуд,а си нямаме собствен стил...всичко е толкова нереално,което въобще не отива на българския стандарт...  Shocked
Хм ,има стандарти и стандарти.Очевидно бабата е богата,повярвай,не е най -луксозното жилище.
Според мен във ситкомите и филмите въобще си има стандарт и ние българите ако не се придържаме към него няма да измислим нещо кой знае колко интересно.

Съгласна съм. В полите на Витоша какви по-впечатляващи къщички има... Наистина изглежда американско, но пък от друга страна - предпочитам това пред подтискащите панели и герои в Етажна собственост или ненормалното кекерчене в Пълна лудница. Уфф, аз съм фен на ситкомите, на тях идеята им е да разтоварват и много се надявам да се получи.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 942
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега

Ти защо оправдаваш човек, който се занимава с декори и не може да сътвори два различни?

Този сериал е пълна скръб. Не съм очаквала друго. Поредното нещо, заради което телевизията остава на заден план в приоритетите ми.

# 69
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Лек и приятен сериал.
Мая Бежанска ми харесва в тази си роля.

# 70
  • Мнения: 8 570
Не са крали ,просто човека който е правил декора за Двама мъже и половина е направил и този декор,пишеше му и името дори.Така ,че нищо не е взаимствано нито крадено.Мързи ме да търся статията сега

Ти защо оправдаваш човек, който се занимава с декори и не може да сътвори два различни?

Този сериал е пълна скръб. Не съм очаквала друго. Поредното нещо, заради което телевизията остава на заден план в приоритетите ми.
Не оправдавам,поста ми беше в отговора на няколко мнения ,че било крадено от Двама мъже  и половина

# 71
  • Мнения: 18
На мен ми хареса и много се  Joy

# 72
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много сладък сериал.  smile3501 smile3501 smile3501

Разтоварващ и смешен. Таня Лолова е изключителна. Останалите актьори също не ме разочароваха.

Много съм доволна.  smile3521

http://www.btv.bg/bg/seriali/domashen-arest/videos/video/1764299 … tm_campaign=24x11

http://www.btv.bg/seriali/domashen-arest/videos/video/73732062-V … mashen_arest.html

# 73
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Не ми прилича на "Двама мъже и половина" (сериал, който обожавам и следя).
По-скоро намирам някакъв паралел, м/у "Домашен арест"и "Всички обичат Реймънд".
Ще го гледам, лек и забавен ми е , а Татяна Лолова от години ми е фаворит.  Heart Eyes
Звукът и картината са прекрасни, само малко са ми в повече лилаво-розовите нюанси Simple Smile))

# 74
  • София
  • Мнения: 5 334
Смях се много и от сърце - много лек и разтоварващ сериал. Свежичък! Flutter
Лолова няма да я коментирам - тя си е по и най винаги! Heart Eyes Обаче Филип Аврамов ми е фаворит отвсякъде - умрях с превълплъщенията му. То не бе амнезия, не бе чудо... Joy Joy Joy
И Мая Бежанска голяма сладуранка, особено като каже "мецанче" и "Коциии"! hahaha hahaha hahaha

Ще следя! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт