“ДОМАШЕН АРЕСТ” - НОВ БЪЛГАРСКИ КОМЕДИЕН СЕРИАЛ ПО БТВ

  • 27 093
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз го гледах преди по ютуба, но сега и там няма да го има. Ако ви попадне някъде из нета, обаждайте се.

Миналия сезон качваха епизодите в сайта на бТВ. Като качат от тази вечер, ще пусна линка.  Simple Smile Макар че ми се струва, че може би са решили да се гледа само във voyo.bg. Ще видим.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 23:27 от smileys

# 271
  • Мнения: 35
Има ли вече качен новия епизод ?
Търсих на много места, но не го намерих , а исках да го гледам . Confused

# 272
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има ли вече качен новия епизод ?
Търсих на много места, но не го намерих , а исках да го гледам . Confused

Не го намирам засега.

# 273
  • София
  • Мнения: 16 103
Всички бълг. сериали на БТВ са само във Войо.
Телевизията има служители, натоварени да дебнат по форуми и да издирват линкове. Обикновено се представят като новорегистрирани потребители и уж търсят да гледат. После ги свалят от всякъде. Държат да се плаща за Войо, но от чужбина не може да се гледа.
Неприятно е за хората извън страната.

# 274
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всички бълг. сериали на БТВ са само във Войо.
Телевизията има служители, натоварени да дебнат по форуми и да издирват линкове. Обикновено се представят като новорегистрирани потребители и уж търсят да гледат. После ги свалят от всякъде. Държат да се плаща за Войо, но от чужбина не може да се гледа.
Неприятно е за хората извън страната.

Хич даже не ми е неприятно. Губят ме като зрител. И без това станаха прекалено много простотиите на бТВ.

# 275
  • Мнения: 2 658
Да, за жалост... И с Нова Плей е вече така, и там нищо не може да се гледа от чужбина...
А само по интернет успявах аз, така че...  Confused

# 276
  • Мнения: 3 827
ако си намериш хубаво прокси ще можеш да гледаш ,
аз съм в Бг и нищо не гледам , ама на вас щом ви се гледа ... : ))

# 277
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
Аз пък не съм в България и исках да гледам нещо по-различно от тукашните бози, ама май няма да е. И с прокситата не става. Всичко качва твъв Войо, а там е само за България, платено.
.

# 278
  • Мнения: 2 658
Ама аз... съм зле с тия работи  Blush, та дори нямам идея какво е прокси, нито къде да го намеря.

# 279
  • Мнения: 3 827
да , за Войо съм съгласна , но разни други неща , които са само за Бг може да гледате ...

сега погледнах Войо-то - не само е платено , но е и достъпно само от БГ ...

Общи условия

Активация на акаунт