“ДОМАШЕН АРЕСТ” - НОВ БЪЛГАРСКИ КОМЕДИЕН СЕРИАЛ ПО БТВ

  • 27 127
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • Испания
  • Мнения: 37 503
пеп-4o, извинявай ама майка ти е несериозен фен. Свеки ставаше в 5 да гледа повторението по единия канал, че ѝ се застъпваха 2 сериала.  Joy

Ужас!  Shocked Shocked Shocked

# 241
  • Мнения: 9 144
пеп-4o, извинявай ама майка ти е несериозен фен. Свеки ставаше в 5 да гледа повторението по единия канал, че ѝ се застъпваха 2 сериала.  Joy

ооо, това със ставането в 5 го преживяхме, когато даваха Дързост и красота, а  в 18ч. имаше работа в градината. Голям купон, на село сме и ставам една сутрин към 5,30 до 00 и минавайки край тяхната стая, чувам шушу-мушу и тв  Shocked изумях просто.  Сега обаче са с 2 дистанционни за един ТВ и голям купон пада. Успоредно с тях се гледа и спортния канал обаче  Joy да са ни живи и здрави.

# 242
  • Мнения: 5 713
пеп-4o, извинявай ама майка ти е несериозен фен. Свеки ставаше в 5 да гледа повторението по единия канал, че ѝ се застъпваха 2 сериала.  Joy
Мойто свеки ги гледа онлайн, че и други е намерила да си сваля.  Laughing
Мъжът ми като почне да я бъзика на тая тема, много пали. Изобщо работата е сериозна.
А аз не искам и да ги знам колко стойностни били и какви ценности били представяли. Веднъж водих спор и то във форум, който няма нищо общо с филми и телевизии.
Предпочитам Време разделно да гледам.

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Аааа, няма такава опасност при нас. Интернета е неприятно изобретение, от което се уча как да си гледам детето. Вместо чинно да спазвам инструкциите на по-старите и да покажа нужното уважение, както правят снахите по филмите, Twisted Evil не е мъ срам.

# 244
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Би трябвало вече да го пуснат,щом рекламират 7 часа разлика,Столичани в повече  Thinking Щото след Легенда за Испания трябва да пуснат пак нещо различно,да не е турско Mr. Green

Просто БТВ зарибиха бабати с Пепел от рози 2 седмици нонстоп от 20 до 22 часа и сега се върнаха към обичайната концепция  Wink

Добре,че мойта майка не иска да тегли филмите от интернет и да ги гледа  Shocked,да чукам на дърво,не че не се е случвало да ме кара да й търся епозид,които е изтървала  Crazy ooooh!

# 245
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От 1 март започва новият сезон. Ура!  Simple Smile

# 246
  • Мнения: 9 144
крайно време беше, като го спряха без да съобщят на драгия зрител  Crossing Arms

# 247
  • Испания
  • Мнения: 37 503
крайно време беше, като го спряха без да съобщят на драгия зрител  Crossing Arms

Точно това си мислех.  newsm78 Повечето сериали ги спират, без да кажат и "Му". Не е коректно, някак... Sad

Сега всички телевизии се юрнаха да подновяват сериалите. Не че имам нещо против.  Wink

# 248
  • Мнения: 9 144
нали едни през други да е. Нова рекламира тръгването на АЗ обичам БГ на 03,03; БТВ -  7 часа. По Нова ще тръгва и играта, бтв пускат Столичаните и Домашен арест, че и БГ търси талант скоро трябва.
Едва половината ни сериали предупредиха за последна серия, но вече над седмица във всяка рекламна пауза върви Очаквайте... скоро...  smile3515 
Звучат ми също като бившия ми шеф, който когато ни увеличаваше заплатите го правеше от следваща дата и смяташе колко ще се пада това на месец А когато ги намаляше - със задна дата; само цифрата на намалението и беж да го няма  #Cussing out

# 249
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Абсолютно!

А, и Черешката, която вече е факт. Разногледа ще стана. И по испанската следя разни предавания...  Rolling Eyes Плюс всички всекидневни екстри. Както казала рускинята: "ПростА да пАдлАдееш".  Joy

# 250
  • Мнения: 9 144
 hahaha hahaha вярно казано.

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Аз се смеех на свеки, ама сега съм пред страшна дилема: „7 часа разлика“ или „Аз обичам България“ на 03.03?

# 252
  • Мнения: 9
От кога се чудя  newsm78 - кой играе Капитана в Домашен арест (гаджето на Татяна Лолова)?   

# 253
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
От кога се чудя  newsm78 - кой играе Капитана в Домашен арест (гаджето на Татяна Лолова)?   
Веселин Калановски

# 254
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Еее, ама как се смях снощи с Коцето..   hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт