За вечно негативно настроените познати.

  • 6 453
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 824
Инка, извини ме, че аз те клъвнах първа за ходенето на кафе, докато детето е на градина. Щом си работеща - оневинена си.  Wink Да си призная, след изнервящото двугодишно чакане да приемат детето ми на градина, съм малко чувствителна към онези булки, които цял ден търкат столовете по барчетата, докато децата им са заели местата в градините за сметка на децата на работещите родители.
Няма проблем-напълно те разбирам.По този въпрос можех роман да напиша.Аз какъв зор видях,но се справих Laughing

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 824
А защо се налага детето да ходи на градина, ако вие си пиете кафето?
Ами например започвам работа в 10.Днес например почивам.Да спра детето от градина ли,или да се чувствам виновна,че сядам да пия кафе?

Не спирам да се забавлявам какъв невъобразим обрат вземат някои теми  Joy

Иначе сериозно, какво лошо има майката да отиде на кафе, а детето да е на градина?

А по темата - имаше време, когато си раздавах енергията и се опитвах да помагам на такива хора. Няма смисъл обаче. Негативизмът за тях е начин на живот. Не се хаби  Peace
Да помогнеш на приятел в нужда е съвсем различно.
Явно днес моята енергия се изчерпа.Като споделих,тук сякаш ми поолекна..

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Прочетох си чинно всички мнения и съм напълно съгласна - не се хаби! Някои хора са си такива и няма оправия. Усилено не й обръщай внимание Wink)
А за работенето и пиенето на кафе - и мама е хора, едно кафе може да изпие,нали??! По възможност на спокойствие Wink

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 824
Дам,няма да се хабя...Аз съм позитивен човек,обичам около мен да има настроение,да съм в добри отношения с всички,но нещо не ми се получава.

# 19
  • Мнения: 576
Тия дни агенти на Влади Въргала раздавали из центъра по една бяла роза на минувачите за промоция на новия му филм.
Коментар на един от удостоените с такава бяла роза: "Да, ама не миришат".
На такива попадам предимно по форумите. В реалния живот - не чак толкова масово.

# 20
  • Мнения: 54 436
Избягвам такива хора , доколкото е възможно .
Действат ми зле и наистина е безсмислено да спориш с тях или да ги убеждаваш в нещо .
Отнемат ми енергията .

# 21
  • Мнения: 21 453
   Аз само тука срещам такива. Иначе много ловко ги избягвам.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Тия дни агенти на Влади Въргала раздавали из центъра по една бяла роза на минувачите за промоция на новия му филм.
Коментар на един от удостоените с такава бяла роза: "Да, ама не миришат".

 doh  bash  Joy
Еййй, ужасТ........

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Игнорирам мрънкалата Овреме! Naughty
Добре че около мен няма такива хора ....  Rolling Eyes
Не обичам негативно настроените към всичко.

# 24
  • Мнения: 1 296
  Аз само тука срещам такива. Иначе много ловко ги избягвам.
Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 0
Преди време и аз си мислех, че всеки който е нещастен трябва да му помогне, да му се обърне внимание, но както отбеляза mon4i : има хора които просто искат да се чувстват така  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 5 656
Инка, искаш да кажеш, че трябва да избираш дали на теб (и на останалата компания) да ти е кофти или на мрънкащата кифла да й е кофти, щото някой й казал, че е мрънкаща? Честно, не разбирам къде е дилемата.

Такива хора ми пият буквално енергията. Не мога да ги понасям и ако те не се изнесат, се изнасям аз.

# 27
  • Мнения: 1 129
Неотдавна имаше такава тема, но не мога да се сетя как се казваше, за да я намеря и да ти пусна линк.

Иначе, имам 1-2ма човека от обкръжението си, които са така. Но вече действам направо. Веднъж съм обяснила, два пъти и от третия "пак ли ще ми мрънкаш, ако да- да си ходя", да затварям телефона или каквото и да било. Но по един или друг начин тези хора са важни за мен и аз не мога да страня от тях, за това действам "право куме в очи". тази жена, обаче, за която ти говориш общо взето не ти е никаква и можеш да я игнорираш съвсем спокойно.

# 28
  • Мнения: 2 134
Няма нищо по-хубаво денят ти да започне
с чаша кафе в приятна компания!
Отстоявай го !
Нямам желание,нерви и време да изтърпя подобно поведение.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 824
Да ви кажа преди малко,госпожата на децата буквално ме цитира.Дамата мрънкаше,че думите за тържеството  му били трудни,че нямало да си доведе детето(тържеството е утре),че за какво бил този празник(Ден на християнското семейство),че кой имал сега семейство абе............И накрая и даскалицата не издържа.
Прави сте,много сте прави,няма смисъл да се тормозя за такива неща.Тази сутрин другите майки си замълчаха,та реших ,че аз не съм наред.Оказа се,че само аз не съм била говорила с нея по този въпрос LaughingМай аз съм с най-голямо търпение JoyВече втора година...

Общи условия

Активация на акаунт