Банята, 17та тема!

  • 98 532
  • 808
  •   1
Отговори
# 675
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте! Имам питане. Харесах си една идея за баня, тъй като и на мен на края на месеца ми предстои ремонт. Всичко хубаво, но изображението е взето от интернет, където не пише плочките каква серия са. Някой има ли представа кой е производителят на тези плочки: Снимката е с лошо качество. По принцип е бяла плочка с цветните орнаменти. Благодаря предварително!

# 676
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте! Имам питане. Харесах си една идея за баня, тъй като и на мен на края на месеца ми предстои ремонт. Всичко хубаво, но изображението е взето от интернет, където не пише плочките каква серия са. Някой има ли представа кой е производителят на тези плочки: Снимката е с лошо качество. По принцип е бяла плочка с цветните орнаменти. Благодаря предварително!


Мисля, че ги гледах в Практикер... Тъкмо натам съм тръгнала, ще погледна и пак ще пиша Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 715
puphi ,

В Практикер ги нямаше, но ето ги в Баня Стил



Ето и линкче с ценички, размери, производител и каквото се сетиш Simple Smile
/разгледай цялата страница до долу/

http://baniastil.com/page/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-% … F-fashion/23.html

Много ми харесват, много са свежи!

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Чудна баня!  bath1

# 679
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Мерси много! Hug  bouquet

# 680
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Защото ми казаха, че ето тази структура:
http://dushkabini.eu/index.php?main_page=product_info&cPath= … mp;products_id=79
върви само с този бутон Sad
Препоръчайте ми някакви добри, че нищо не разбирам от такива чудесии.

Така е, на Видима в момента има само един вид бутон (инокс и мисля, че и бял цвят имат). Искахме да вземем тяхна, но не ни хареса бутона, затова избрахме на друга фирма.

# 681
  • Мнения: 369
Ние след куп проблеми с тая баня сме готови вече. Снимки ще кача след няколко дни защото трябва да се смени осветлението, сега не мога да направя хубави снимки. Въпреки някои забележки и силно ограничения бюджет много ми харесва как стана.

# 682
  • Мнения: 63
Здравейте,
Да ви запитам дали имате впечатление относно тези смесители http://www.interceramicbg.com/interceramic/bg/catalog/category88/item878.html дали са качествени. Все пак са китайски и не знам дали да им се доверя и затова събирам мнения.

# 683
  • Мнения: 198
Здравейте! Имам питане. Харесах си една идея за баня, тъй като и на мен на края на месеца ми предстои ремонт. Всичко хубаво, но изображението е взето от интернет, където не пише плочките каква серия са. Някой има ли представа кой е производителят на тези плочки: Снимката е с лошо качество. По принцип е бяла плочка с цветните орнаменти.

А ето ти и една баня с тях моята
2, 3, 4, и една от магазина

# 684
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Много е свежа! Много ми харесва Simple Smile

# 685
  • Мнения: 65
Калитко, от кой магазин са плочките? Мен ме интересуват лилавитеи каква цена са ?

# 686
  • Мнения: 198
Плочките са купувани преди 2години от едно магазинче в Пловдив, но като гледам цените не са се променили. Цената не зависи от цвета, а от вида плочка - стенна, подова, декорна, фриз, и т.н. Виж по-горе mimmss е дала линк с цветовете и цените..
ПП
Имай предвид, че лилавите са малко тъмнички. Моята баня е много малка - 1,80/1,20 (няма и 2м2), и затова се спрях на по-светли плочки, даже преобладават белите, но ако са за акцент, или помещението е по-голямо, става.

Последна редакция: сб, 19 май 2012, 20:26 от kallitko

# 687
  • Мнения: 65
Мерси за отговора, стори ми са ,че са по-евтини от тези в Банястил. Имам и други въпроси към компетентните.

Да ви питам също кои бойлери препоръчвате, хоризонтален или вертикален, до сега сме имали само верикален, а пък сме чували ,че КПД на хоризонталните е доста по- малък.
От коя марка бойлери сте доволни?

# 688
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 29
Здравейте,
Да ви запитам дали имате впечатление относно тези смесители http://www.interceramicbg.com/interceramic/bg/catalog/category88/item878.html дали са качествени. Все пак са китайски и не знам дали да им се доверя и затова събирам мнения.
чисто китайска марка с ниска цена...  Thinking има доста по-добри откъм качество пак китайски!
...играта е друга със смесителите!  Rolling Eyes

Мерси за отговора, стори ми са ,че са по-евтини от тези в Банястил. Имам и други въпроси към компетентните.


Да ви питам също кои бойлери препоръчвате, хоризонтален или вертикален, до сега сме имали само верикален, а пък сме чували ,че КПД на хоризонталните е доста по- малък.
От коя марка бойлери сте доволни?

темата е дълга и обширна, но образно казано имаш различна контактна площ на гореща и студена вода по време на къпане, и при еднакви условия КПД-тата им са еднакви...(противно на ширещото се мнение че вертикалния е по-икономичен)
Просто хоризонталния е по-практичен, и затова с 30% по-скъп!

# 689
  • Мнения: 84
здравейте, някой има ли впечатления от термостатичните смесители за душ? Чудя се какъв да взема, обикновен или термостатичен?

Общи условия

Активация на акаунт