Хотелите във Велинград - 2

  • 81 388
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 208
Много ме интересува кой е пет звездния хотел, защото аз знам два и двата са според мен много добри. За Гранд хотела говоря и за Свети Спас, нещо не ми се връзват нещата, които си написала , Люлин.

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 18:15 от sisitons

# 676
  • Мнения: 14 473
Значи има и трети -"Макси Велинград",аз обаче съм доволна.Бяхме със закуска и вечеря.Закуската на блок маса-достатъчна,изискана и вкусна.Вечерите са по меню-едната ни я объркаха-дадоха ни менюто за свободна консумация,което е по-богато,но въпреки грешката не бяхме ощетени-дадоха ни каквото поискахме без доплащане и без коментар.Имах изисквания към спалното бельо-и него веднага разрешиха.Просто аз не знам от какво да се оплача. Joy

# 677
  • Мнения: 2 208
Мда вярно, забравих много се чудих къде да взема ваучер в Макси или в Свети Спас и избрах Спас ,Точно преди два месеца беше, там не съм била, но като чета май там ще е другия път , само да пуснат ваучери, че иначе доста са ми скъпички Peace..

# 678
  • Мнения: 14 473
Ваучери има в сайта за колективно пазаруване в момента.

# 679
  • Мнения: 3 286
Акватоник също е 5звезди.И защо се дразните не зависимо в кой е била Люлин не е доволна. Peace

# 680
  • Мнения: 2 037
сиситонс, написала съм твърде малко и няма повод да не ти се връзват нещата.
Всяка почивка е индивидуална и всеки търси различно изживяване по време на нея.

Лично ние не сме от тия, които търсят да им е скъпо, пък после обезателно да кажат, че е било хубаво, щото е било много скъпо.  Stop

Според мен петзвезден хотел трябва да си чисти общите части, а там не видях подобна дейност и видимо беше замърсено. В събота срещу неделя бяхме подложени на изстъпленията на едни сватбари до...зори. Може би защото хотела беше почти празен. Пропуснаха си деня за смяна на водата в басейна, сигурно по същата причина.  Grinning Но затова пък една рускиня не спря да си скубе космите от краката, седнала на шезлонга до басейна. Едно момиче на рецепцията не беше за там изобщо. Играчките в детския кът бяха изпочупени, някои от тях със стърчащи ръбове.
И други неща има, знам от хора, които са свързани с хотела.
Вероятно тези от вас, които посещават често града знаят за кой хотел говоря. За един, до който няма тротоар!

Написах горното не за да се оплаквам, а за да поясня несъответствието между обявена цена и качество на услугата.  Peace

Идеята на ходенето ни там беше да прекараме време с приятели и да бъдем максимално време в гората. Направихме го, доволни сме!

Здрасти, mimi!

# 681
  • Мнения: 1 266
Във Велинград има ли хубава градска градина и паркове подходящи за разходки с количка, както и за игра?

# 682
  • Мнения: 3 286
Във Велинград има ли хубава градска градина и паркове подходящи за разходки с количка, както и за игра?
Върни се една страница на зад и прочети.Всичките са обсъждани.

# 683
  • Мнения: 2 577
Хубав парк и улица за разходка, която не сте коментирали, е като тръгнеш от центъра, посока Общината, и само направо покрай общината . Улицата е доста дълга широка, и има красиви къщи, една от всичките  е и къщата на Н. Гяуров, която вече той продаде Laughing
От ляво по средата на тази почти пешеходна улица има страхотен парк там има и минерален извор, а в края на улицата, където има и баня, също има страхотен парк с минерален извор.

# 684
  • Мнения: 2 208
Мими, не се дразня, просто мислех, че темата е за впечатления и взаимопомощ, хич няма да ми е приятно да отида някъде и да е мръсно и с никакво обслужване, при това пет звезди. Но разбира се право е на потребителя да не съобщи името на хотела . Не сме от тези дето могат да си позволят скъпи почивки, мисля , че съм го споделила , затова се интересувам и от ваучери.
Sause baus!  , благодаря за информацията.  П.П. Не намирам офертата може ли линк Praynig
Лека вечер на всички Hug

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 22:17 от sisitons

# 685
  • Мнения: 3 286
Аз исках да кажа че трябва да уважим мнението на Люлин и щом не иска да каже кой е хотела това е нейно право.А това че  хотела е бил 5звезди не значи че е идеален.А май и във Велинград тръгнаха руснаците последно уцелихме такава група във Акватоник.Персонала изрично ни помоли да слизаме по рано да се храним че омитат всичко.А как тъпчеха храна в чантите hahaha

# 686
  • Мнения: 5 332
просто мислех, че темата е за впечатления и взаимопомощ, хич няма да ми е приятно да отида някъде и да е мръсно и с никакво обслужване, при това пет звезди.

Подкрепям напълно. Какъв е смисъл от тази тема, ако не споменаваме имената на хотели. Независимо, дали сме доволни или не.

# 687
  • Мнения: 2 559
Израелци -руски евреи започнаха да ходят във Велинград, преди две години знам, че ходиха предимно в Аура. Сега не знам как е положението.  Peace

# 688
  • Мнения: 3 286
Израелци -руски евреи започнаха да ходят във Велинград, преди две години знам, че ходиха предимно в Аура. Сега не знам как е положението.  Peace
Точно те.Бяха като хуни на масите Laughing

# 689
  • Мнения: 2 559
Ох, не ми говори за тях..... ooooh! До преди да изляза в майчинство работех в хотел в Хисаря, който от пролетта до есента е пълен с такива  Crazy. УжасТ ви казвам!  Tired Stop

Общи условия

Активация на акаунт